Sunucu Açmak?

EnderBy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben de zaten almayı düşünmüyorum fakat aklımdaki soru kendi serverimi direk olarak nitradoya taşıyabilir miyim yaptıklarım boşa gider mi?

filezilla vs. ile tüm plugins ve map dosyalarini aktar buyuk bir ihtimalle bir sorun cikarmaz.

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

TheAxiall

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skype adresini eklerim, sunucuya bakarım. Elle tutulur birşeyler varsa parayı 1 ay sonra geri almak koşuluya 32 slotluk falan bir server açarım sana.

EnderBy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bugün internet üzerinden paypal kartımı sipariş ettim geldiği an hemen satın almayı planlıyorum :D Siz hangi hostu önerirsiniz ben nitrado diye düşünüyordum.
Ayrıca şu anda server benim bilgisayarımda geldiği zaman hostuma atabileceğim demi yaptıklarım boşa gitmeyecek yani?

Bu arada bi soru sormak istiyorum kütüphanede keskinlik 5 gibi kitapları satamıyorum büyülü kitap kodu 403 ve 403 bütün büyülü kitaplar oluyor nasıl yapabilirim?
batihostu cok ovuyorlar ancak ben nitrado kullaniyorum bi arastir bu 2 hostu derim :)

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

PilotArmyPro

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben de zaten almayı düşünmüyorum fakat aklımdaki soru kendi serverimi direk olarak nitradoya taşıyabilir miyim yaptıklarım boşa gider mi?
Bu mu soru kardeşim :) Çok kolay önce eski serverden FTP yoluyla dosyaları PC'ne yedekle sonra o hostingden çık :D
Nitrado server aç,eski ayarları falan yap ve FTP'ye eski yedek server dosyalarını at bu kadar =)

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
İllaha başkası para verdi diye senin emeğine ortak olmak zorunda değil.
Benim gibi küçükten başla.

Duygulandım özür dilerimim.
Neyine duygulanıyorsun? Adamın parası yok ve elindeki parayıda oyuna harcamak istiyor?
madem server açacak o zaman gitsin 1 hafta boyunca bakkalda vs çalışsın.

Kalerda

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ben sponsor buldum ayda 2 tlden 1 gb server açabiliyorum :) sende bu yollara yonel

Kalerda

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yok kendisi tanıdığım biri bana özel yapıyor bunu :)

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yalnız plame kazık.
Nitradoda bile 8gb ram 66TL.
Bak ben burdakiler arasında en tecrübeli olanım sözümü dinle,mcprohosting'e bak.
Hahaha :) Kazık mı ? kullandığımız makinenin gelişi yüksek olduğu için bizde bu fiyatlardan satıyoruz . Mcprodan alırsa 200 ms den aşa görmez sunucuları amerika kanada gibi uzak lokasyonlarda bizim makineler fransada 1 gbit hat var :)
nitrado bizden daha pahalı ve daha kalitesiz.[DOUBLEPOST=1423219661,1423219509][/DOUBLEPOST]
Teşekkürler peki konu dışında olacak ama sorayım dedim şimdi ben normal dünyaya warplar kurdum başka bi dünyada orman var ve tabi ki plotme dünyası toplamda 3 dünya var arkadaşlarım bana dümdüz dünyaya geçirmemi söylüyorlar daha az lag yapar diyorlar normal dünyada ki warpları, şimdi gerçekten çok fazla uğraş isteyecek bir iş sizce ne yapmamı önerirsiniz normal dünyada kalsa o kadar bi sıkıntı olur mu?[DOUBLEPOST=1423180187,1423179669][/DOUBLEPOST]
Yorumunu okuduktan sonra PlameGame'in sitesinden araştırmaya başladım Panel Görüntüleri fotoğrafları arasında bunu gördüm oyuncular arasında UcanKofte var ayrıca sizin adın da UcanKofte acaba siz hosting satıcısı mısınız :D link bu:http://mc.plamegame.com/panelfoto/poyuncular.png
Evet :) istersen sana deneme sunucusu verebilirim.

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Hahaha :) Kazık mı ? kullandığımız makinenin gelişi yüksek olduğu için bizde bu fiyatlardan satıyoruz . Mcprodan alırsa 200 ms den aşa görmez sunucuları amerika kanada gibi uzak lokasyonlarda bizim makineler fransada 1 gbit hat var :)
nitrado bizden daha pahalı ve daha kalitesiz.[DOUBLEPOST=1423219661,1423219509][/DOUBLEPOST]
Evet :) istersen sana deneme sunucusu verebilirim.
hub açacaksan batıhosttan al. mcprohosting iyyi ama hub için biraz fazla pahalı :/

Shido

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler Nitradonun Sitesine para Yükleyemiyorum 3pay Yüzünden Nasıl Çözücem

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
alakasi bile yok :D gidip i3 işlemci sunucu al kaldırmaz ama gidip e7 işlemci sunucu al bakalım :) hicbirşeye gerek kaliyormu
Böyle düşünen çok kişi var. Paketten pakete değişir bu iş. i3 4150'ye Rahat bir şekilde SkyBlock yada KitPvP Kurabilirsin. Fakat iyisinden bir faction yada minigames server kuramazsın. Ikimizde biliyoruz Minigames'lerin nasıl ram yediğini.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Neyine duygulanıyorsun? Adamın parası yok ve elindeki parayıda oyuna harcamak istiyor?
madem server açacak o zaman gitsin 1 hafta boyunca bakkalda vs çalışsın.
Arkadaşa duygulanmamış ki, kendi eski günleriyle bu günü kıyaslayıp duygulanmış.