AteşTekkit | Tekkit Classic 3.1.2 Sunucu | Ateş Network Sunar

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Herkese ban atmak değil bu yaptığım, sunucumuzda 637 tane kayıtlı hesap var, ha banlamışım ha banlamamışım. Banlarsam en azından sunucunun düzeni korunur.

DEEPSOS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Biz burda oyun oynuyoruz hapis te tutulmuyoruz serverinde az kişi olur sen kaybedersin be değil ve istersen sölim serverine gelmemeler için elimin uzanığı herkese engel olurumda bu senin problemin ben senin sunucunda oynamadım diye eksilmem o kadar emek verdiğim eşyalarıma üzüldüm sadece[DOUBLEPOST=1422200326,1422200291][/DOUBLEPOST]ne demezsin 637 vardır zaten

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Biz burda oyun oynuyoruz hapis te tutulmuyoruz serverinde az kişi olur sen kaybedersin be değil ve istersen sölim serverine gelmemeler için elimin uzanığı herkese engel olurumda bu senin problemin ben senin sunucunda oynamadım diye eksilmem o kadar emek verdiğim eşyalarıma üzüldüm sadece[DOUBLEPOST=1422200326,1422200291][/DOUBLEPOST]ne demezsin 637 vardır zaten
Skype ekleyin ekran paylaşayım, muhtemelen biraz üzüleceksiniz fakat olsun. karahan.buhan79

DEEPSOS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
o yüzden online sayın o kadar düşük ne demezsin işte

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
o yüzden online sayın o kadar düşük ne demezsin işte
Ortalama 13 kişi bize yetiyor efenim, fazlasına ihtiyacımız yok. Dediğim gibi, sunucuda kaç kişi olduğu önemli değil, verdiğimiz hizmet önemli.

DEEPSOS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
verdiğiniz hizmet mükemmel zaten hahahahahaa

Yaven

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Artık düşünüyorum.Fotoğrafları vermesemiydim diye.1 günde 3 tane sayfa mesaj oldu.Kargaşa çıktı

Altinlider

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

An itibariyle yaptıklarım refresh basıp duruyom sıkıntıdan diyer oyunları açmaya üşendim bunuda kapatıp açmaya üşeniyorum o yüzden bu şekil duruyo

Yaven

Marangoz
En iyi cevaplar
0

An itibariyle yaptıklarım refresh basıp duruyom sıkıntıdan diyer oyunları açmaya üşendim bunuda kapatıp açmaya üşeniyorum o yüzden bu şekil duruyo
"ÇatalbıçakTakımının Svsi" ve "64 parça ÇatalbıçakTakımı".İsim mi bulamadın başka :D.