Son Çalışmamdan Kareler (Yapım Aşaması)

Yapıt Nasıl gidiyor ?

• İyi gidiyor

Kullanılan: 8 80.0%
  • Kötü gidiyor.

Kullanılan: 2 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    10

DirenCan

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar 6 minecraft günü süren şato kapısının görüntüsü paylaşıyorum. baya ciddi bir çalışma olucak. benim rahat yarım saatimi aldı.Çalışmam yorumlarınız ile şekillenicektir o yüzden yorumlarınızı esirgemeyin.(bu bir şato nun girişi. bakın sadece girişi diyorum. dikkat !

dediğim gibi hala yapım aşamasında. gerisi hayal gücüMÜZE kalmış.(sadece kapı bu :D ) Konuyu sürekli güncelleyeceğim. Takip ederseniz ve
Ankete katılırsanız sevinirim

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Birşeyler Söylemek İçin Çok Erken :) Hele Biraz Şekil Ver Yapıdan Ne Çıkacağı Anlaşılsın Öyle Oylayalım Anketini :p

Alkar

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ssssexcelent...
Güzele benzeyecek gibi hele biraz daha yap bakalım neler çıkacak ortaya?

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Detaylar ve çizgiler hoşuma gitti yukarı doğru oval şekilde daralması da hoş olmuş kahverengi ile desteklersen iyi olabilir.

DirenCan

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Detaylar ve çizgiler hoşuma gitti yukarı doğru oval şekilde daralması da hoş olmuş kahverengi ile desteklersen iyi olabilir.
Yorumunu değerlendireceğim teşekkürler.
Birşeyler Söylemek İçin Çok Erken :) Hele Biraz Şekil Ver Yapıdan Ne Çıkacağı Anlaşılsın Öyle Oylayalım Anketini :p
Konuyu takip ederseniz sevinirim en kısa zamanda tamamlayacağım. görüşleriniz çok değerli benim için :)

İskefiyeli18 Hoşuna gittiğini söylediğin kapının oval kısmını yapının temeline yansıtmaya karar verdim. doğaçlama olarak ortaya çıkardığım bir ovallik ama gerçekten hoş görünüyor.Kahverengini ise çalışmama katacağım :) teşekkürler[DOUBLEPOST=1419170265,1419116811][/DOUBLEPOST]Evet çalışmam Devam ediyor. Son hali ;

şeklindedir. Nasıl bir şey olucaği aklınızda canlanmıştır umarım. Dediğim gibi Konunun Güncel Kalmasını istiyorum. yorumlarınızı esirgemeyin :)

Son düzenleme:

RedIsBack

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yorumunu değerlendireceğim teşekkürler.

Konuyu takip ederseniz sevinirim en kısa zamanda tamamlayacağım. görüşleriniz çok değerli benim için :)

İskefiyeli18 Hoşuna gittiğini söylediğin kapının oval kısmını yapının temeline yansıtmaya karar verdim. doğaçlama olarak ortaya çıkardığım bir ovallik ama gerçekten hoş görünüyor.Kahverengini ise çalışmama katacağım :) teşekkürler[DOUBLEPOST=1419170265,1419116811][/DOUBLEPOST]Evet çalışmam Devam ediyor. Son hali ;

şeklindedir. Nasıl bir şey olucaği aklınızda canlanmıştır umarım. Dediğim gibi Konunun Güncel Kalmasını istiyorum. yorumlarınızı esirgemeyin :)
Bunu geliştirip @Kaan697'a atmalısın belki sunucusunda senin haritanı kullanır :D

NitcZ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tebrikler,muhteşem bir yapıt olmuş bence^_^

umut_

En iyi cevaplar
0

umut_

En iyi cevaplar
0
Kendi cümlende Yapı daha bitmedi demişsin :D Bundaki mantık?:lol:
Sen Orada "Muhteşen Bir Yapı Olmuş Bence" Diyorsun Bende Orada Daha Bitmeden Nasıl Yapı Oluyor "Muhteşem Bir Yapı Olacak" Deseydin Diyorum :D Sorun ? :p

NitcZ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sen Orada "Muhteşen Bir Yapı Olmuş Bence" Diyorsun Bende Orada Daha Bitmeden Nasıl Yapı Oluyor "Muhteşem Bir Yapı Olacak" Deseydin Diyorum :D Sorun ? :p
Sorun yok fakat benim demek istediğim yapı şu anda da güzel:p