Mimarimi nasıl geliştirebilirim?

Hetanekoq

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Medieval pano-duvar konusunda saatlerce kafa yoruyorum ama hiç güzel bir şey çıkmıyor. Yardım eder misiniz medieval pano-duvar konusunda?

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Medieval pano-duvar konusunda saatlerce kafa yoruyorum ama hiç güzel bir şey çıkmıyor. Yardım eder misiniz medieval pano-duvar konusunda?
Tam olarak dediğini anlayamadım ben. Orta çağ mimarisinde duvara pano mu koyamıyorsun kötü mü duruyor

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Ne kadar detaya inersen o kadar güzel çıkar.
Tıpkı ekran çözünürlüğü gibi.
Ayrıntı gereği kadar kullanılırsa görüntü güzel olur. Aksi taktirde hem göz yorar hem de boşa zahmet harcamış olursun. Çözünürlük olayında sadece daha yoğun bir görüntü elde ettiğin için gözüne hoş geliyor. Gördüğün şey yine aynı. Yapıda öyle değil sen yapının doğrudan görünüşüyle oynuyosun

Mmtern

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Video izleme kesinlikle. Zaten hizlandirilmis video cekiyorlar. Bu iste bir yetenek yok bence. Sadece ciddiye alma zevk alarak bir seyler yap cok guzel seyler cikar emin ol.[DOUBLEPOST=1418580888,1418580610][/DOUBLEPOST]Yapmak istedigin seylerin resimlerine bak, uygun bloklar sec. Bunlar icin herhangi bir profesyonellige ihtiyac duyulmasi gerekmedigini dusunuyorum.