Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

lsyanAtesi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben Bugün Tartışmayı Devam Ettirebilirdim Fakat Ettirmeyeceğim Sırf Yapımcıların Hatrı İçin Eğer Kalbini Kırdığım İnsanlar Varsa Özür Dilerim Bu Benim Yapmam Gereken Doğru Şeydir Birdaha Bu Konuya Sadece 2.Takımlar Gelince Bakacağım Ve Bu Son Yorumum.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
herkes kendinden sorumlu diyeceğimiz başka bir şey yok.

Son 2 gün yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz hop ordayız xD

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ahah Burada herkes Bişeyler Atıp Tutmuş Ama Birazdan Söyleyeceklerimle Yerin Dibine Giriceksiniz İlk Olarak Hiçbir Ad Vermedim Genel Konuştum Niye Hemen Atladınızki Bu Bunu Yaptığınız Anlamına Gelir Ve abisiniz Demedim abi Gibi Davranıyosunuz Dedim Bunada Alınmanıza Gerek Yoktu Vede Bu Adamlardan Hiçbirisi Sizden Para Felan İstemedi Bu Yüzden Onları Baskı Altına Sokmayada Hakkınız Yok Bu Kadar İnsan Eğerki Burda Eğlenmek İçin Çalışıyosa Saygı Duyacaksın Bu Kadar Götünüz Dursa Ağzınız Durmuyo Derken 1 Kez Yazdıktan Sonra Cevaplanmadıysa Ya Cevap Vermek İstemiyordur Ya Offline'dır Yada Uyuyup Dinleniyodur Sen Burda Aynı Şeyi 10 Kez Yazıyosan Bu Flooda Girer Ve Ceza Alması Gereken Kişi Sensindir Burda Kimse Size Gelip Bizim Serverimizde Oynayın Demedi Siz Konuyu Görüp Geldiniz Burda Eşit Bir Ortamdayız Ve Herkezin Bir Seçim Hakkı Vardır Burda Tek Bekleyen Sizmisiniz Sizce He Burda Nerdeyse 500-600 Kişi Bekliyor Fakat Sadece Sizler Çıkıp Anırıyorsunuz Adam Size 1-2 Gün Bekleyin Demiş Bunun Anlamıda 1-2 Gün Sonra Açıklanıcak Demektir Bunu Anlayamayacak Kadar Kıt Beyinliyseniz bir şey Diyemem O Sizin Sorununuz Fakat Hiçbirinizin Burda Adamları Sinir Etmeye Hakkı Yok Eğerki Burdaki Yöneticiler Şu Ana Kadar Size 1 Tek Laf Etmediyse Bu Bir Liderin Halkına Karşı Olan Saygısı Gibi Bir Kurucununda Oyunculara Karşı Olan Saygısıdır Ha Eğerki Burda Bütün Bunları Yavşaklık Yapıp Servera Alınmak İçin Yaptığımı Düşünüyosanız Umurumda Bile Değil Ben Buraya Yaz Tatilimde Arkadaşlarımla Birlikte Oyun Oynayayım Diye Geldim Fakat Alınmazsam Yapacağım Şey Hayattan Kopup Beni Servera Alın Diye Yalvarmak Değilde Tamam Size Başarılar Diyip Hayatıma Devam Etmek bir şey Söyliyimmi Servera Alınıp Alınmamam Artık Umurumda Bile Değil Son Olarakta Eğer Tek Bir Eleştiriye Bile Kızışıyosanız Gerçek Bir MMORPG'nin Ne Olduğunu Bilmek Bile İstemezsiniz Söyliyimmi Eğer Bu Tavrınızla Oynarsanız Karşınıza Çıkacak Şey Çekişmeler,Tartışmalar,Rekabetler Ve Küfürler Olur Fakat İnsancıl Bir Şekilde Oyununuzu Oynayıp Alttan Alırsanız Karşılaşıcağınız Şeyler Şunlardır : Birliktelik,Dostluk,Yeni Arkadaşlıklar Nerdenmi Biliyorum Şu Anki Arkadaşlarımın Yarısını Akrabalık Bağımla Yarısınıda Oyunlarda Gösterdiğim Nezaketle Kazandım He Bu Arada Kalbinizi Kırdıysam Şimdiden Özür Dilerim.[DOUBLEPOST=1408573919,1408573662][/DOUBLEPOST]A Bu Arada Benimde Diğer İnsanlar Gibi Uykuya İhtiyacım Olduğundan Uyumaya Gidiyorum Hepinize İyi Akşamlar Eğer Söyleyecek Bir Şeyiniz Varsa Yarın Sabah Okuyacam ^_^

Ben Bugün Tartışmayı Devam Ettirebilirdim Fakat Ettirmeyeceğim Sırf Yapımcıların Hatrı İçin Eğer Kalbini Kırdığım İnsanlar Varsa Özür Dilerim Bu Benim Yapmam Gereken Doğru Şeydir Birdaha Bu Konuya Sadece 2.Takımlar Gelince Bakacağım Ve Bu Son Yorumum.

Yukarıda ki yazına cevap verecektim ancak son yazınla beraber uzatmanın bir mantığının olmadığını düşündüm. :)
Sanada iyi forumlar.

BlackiePie

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yönetim ekibi olarak "2.takım ne zaman açıklanacak" hakkında sorulan her soru için sunucunun açılış gününü 1 gün ertelemekte karar kıldık.
Şaka şaka yok öyle bir şey

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Abi şakayı bırakta tahmini ne zaman açılır 1 cevap bile alamadım.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Yönetim ekibi olarak "2.takım ne zaman açıklanacak" hakkında sorulan her soru için sunucunun açılış gününü 1 gün ertelemekte karar kıldık.
Şaka şaka yok öyle bir şey
Keşke Şaka şaka yok öyle bir şey yazısını avatarın'dakinin ağzındaki şeylerden daha büyük yazsaydın :(

Lucifer˜

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Minecraft Türkiye forumlarında tartışma içerikli mesajlar, diğer üyeleri kışkırtıcı, tahrik edici mesajlar göndermek yasaktır.
Verilen uyarılar dikkate alınmadığı takdirde, kullanıcının foruma erişimi bir süreliğine veya tamamen engellenebilir.

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Iletişim Nasıl Olacak Kabul Edildim Ama ^^

SavasNeDemek43

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Abicim 1-2 gün verin demiştin 2-3 gün geçti. Artık açıklayacak mısın ? :S

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O sunucu açılacağının şeyi. 2.Takımın açıklanmasına en az 3-4 gün var.

qlawing

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
4 gozle bekliyoruz

Iphone 5c cihazımdan tapatalk ile gönderildi

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir kaç gün buralarda olamadığım için çalışmalar aksadı arkadaşlar, hepinizden binlerce kez özür diliyorum. Birkaç gün içinde eskisinden daha hızlı çalışır halde rise of realms ekibi karşınızda olacaktır. İlginiz ve yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim, bir tanesiniz :)