SBMinecraft - SonOyuncu ile birleştik, ayrıntılar konuda.

Nipper

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya Cidden üzülüyorum +100 Çekmesi Gereken Bir Sunucu +5-10 Çekiyor Reklamları Felan Artırsanız Olmazmı.?

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Güzel sunucu Türkiye'de lapissiz sunucuların açılması beni gerçekten çok sevindiriyor. :)

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@ZekiKos '|' İşareti illegal kaldırın bence :)

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Craftoloji'den sonraki en iyi sunucu olmaya aday
Craftolojiden önce daha birçok sunucu geliyor :D Bu arada konu içeriği çok güzel hazırlanmış ama konu başlığında illegal karakterler var bunları düzeltmenizi öneririm malum birçok konu arşivlik oluyor bu yüzden :) Rica etsem yapılara ait resimleri paylaşabilir misiniz uzmanlık alanım bu yönde olduğu için onları değerlendirmek istiyorum şimdiden teşekkürler bu zorlu mc dünyasında başarılar :D

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzel emek verilmiş,SlimeBox ekibi animasyonlarıyla çok başarılı bir ekip sunucusuda animasyonları gibi harika ama Craftolojiyle aynı sorunla karşı karşıya oyuncu yetersizliği bu kadar güzel emeği türkler hak etmiyor ben bu sunucunun global olmasını tavsiye ederim emeklerinizin yazık olmasını istemem :)

ZekiKos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Keşke Türkiye'de böyle sunuculara önem verilse.

SectionFire

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu kadar sağlam ve kaliteli pluginlerle hazırlanmış güzel sunucunun düştüğü durum gerçekten çok üzücü.
Açıkcası bu sunucunun altyapısı benim elimde olsaydı sunucuyu +200 yapardım
Piyasadaki tüm hublar leş. Birtek sonoyuncu oturmuş o leş sunucular 150 - 200 çekiyor bu sunucu 0da dolaşıyor gerçekten emeğe herşeye çok üzüldüm.
Umarım bu durum düzelir şansınız yaver gider.
Gerçekten üzüldüm :(

Zetoxman

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Lapisi Türkiye'ye getirenin ben.....
Eğer lapis Türkiye 'ye bu kadar kolay geldiyse başka sistemler niye bu kadar kolay giremesin lapisin özelliği kolay para kazandırması değil mi? Fakat bu işlem fazlası ile sıkıcı olabiliyor bunun daha güzeli neden üretilemesin, neden para kazanırken aynı zamanda oyuncular eğlenemesin değil mi? Tüm sunucular ya eğlenceye yada kolayca para kazandırmaya bakıyor bunların ikisini bakalım ne zaman bir arada göreceğiz bakalım ne zaman Türkiye 'ye lapisi unutturacak bir sistem gelecek :)

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Öncelikle diğer sunuculardan bir fark yaratmak amacıyla kendi fikirlerinizle bir sunucu hazırlamışsınız bundan dolayı sizi kutluyorum. Yorumlarda konuşulanlara bakılırsa @UcanKofte 'ye katılıyorum. Türkiye bu kadar emek verilmiş sunucuları haketmiyor fakat neden? Neden Türkiye bu tür sunucuları haketmiyor? Çünkü Türkiye'de oyunculuk denen bir kavram olmadı, olmayacak. Örümcek beyinli insanlar dışarıda gezip dolaşmaya devam edecek ki ülke kötüden kötüye gidiyor. Neymiş lapismiş neymiş oymuş bu oyunculuk değil bu başlı başına aptallıktır. Türkiye cahil insan kaynadığından bedavayla adam kandırmak kolay bu yüzden bu lapis saçmalığı Türkiye'ye çok çabuk girdi ve ayrılmaz haline geldi. Umarım bu tür sunucular ilerleme yolunda daha da başarılı olacaktır.

SectionFire

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öncelikle diğer sunuculardan bir fark yaratmak amacıyla kendi fikirlerinizle bir sunucu hazırlamışsınız bundan dolayı sizi kutluyorum. Yorumlarda konuşulanlara bakılırsa @UcanKofte 'ye katılıyorum. Türkiye bu kadar emek verilmiş sunucuları haketmiyor fakat neden? Neden Türkiye bu tür sunucuları haketmiyor? Çünkü Türkiye'de oyunculuk denen bir kavram olmadı, olmayacak. Örümcek beyinli insanlar dışarıda gezip dolaşmaya devam edecek ki ülke kötüden kötüye gidiyor. Neymiş lapismiş neymiş oymuş bu oyunculuk değil bu başlı başına aptallıktır. Türkiye cahil insan kaynadığından bedavayla adam kandırmak kolay bu yüzden bu lapis saçmalığı Türkiye'ye çok çabuk girdi ve ayrılmaz haline geldi. Umarım bu tür sunucular ilerleme yolunda daha da başarılı olacaktır.

Öncelikle neymiş lapismiş Türkiye cahil insan kaynadığından bedavayla adam kandırmak kolay bu yüzden bu lapis saçmalığı Türkiye'ye çok çabuk girdi ve ayrılmaz haline geldi. Umarım bu tür sunucular ilerleme yolunda daha da başarılı olacaktır.
gibi yorumların başlı başına hatalı
Git diğer oyunları araştır misal knight online pvp server : PK Database ( direk 83 lvl itemlerin elinde pvpne başlarsın 2 3 saat oynar zevkiini alır çıkarsın )
Homeko DB ( 83 LVL OLMAK VE ITEMLERINI KASMAK 2 - 3 Gününü alır)
Myko DB ( 83 lvl olmak ve itemlerini kasmak aylarını alır belki 4 belki 5 ay sonunda anca kasarsın)
Metin2 içinde bu böyledir. Tüm sunucularda kolay orta zor kavramı var. Çünkü herkes oturupda senin veya bir başkası gibi 1 günün yarısından fazlasını oyuna harcamıyor.
lapisli sw mallarla dolu lapissiz sw kaliteli adamlarla dolu ayrımını yapman yanlış
Burda her insanın kendine göre zevki var birisi sadece annesinden 1 günlük izin almıştır ki yaş kitlesinin 10 yaş olduğu oyun kitlesinden bahsediyoruz Evde çalışması gereken dersleri okuması gereken kitapları dershaneler vsvs böyle faktorler bu oyuncu kitlesini sonoyuncu tarzı minigameslere yada hemen 1.5 saate p4 set yapabileceği lapisli swlara itiyor sen okul işleriyle meşgul kitleye Örümcek beyinli insanlar diyorsan sen burda hatalısın arkadaşım.
Senin dediğin nedir biliyormusun.

Evet arkadaşlar ben kolay server sevmem zor server severim ben zor server seversem sizde zor server seveceksiniz ben ne istiyorsam o olacak eğerki olmazsanız örümcek beyinli , aptal , cahil bedavaya kandırılabilir insanlar topluluğusunuz.......
Buda benim görüşüm