Son Oyuncu Network başvuruları.

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Daha önceden yaptığımız alımlar kapsamında başvuruda bulunan bir arkadaşımız SonOyuncu Network bünyesine builder olarak katılmıştı.
Bundan sonra başvuruları http://basvuru.sonoyuncu.com adresindeki başvuru formunu doldurarak yapabileceksiniz.

Başvururken dikkat etmeniz gereken husular:
Youtuber başvurusu için:

Youtuber olarak başvurmak isteyen arkadaşlar tanıtım kısmına muhakkak kanal bilgilerini, abone sayınızı, ne zamandır yayın yaptığınızı, haftada kaç video çektiğinizi, sunucumuzda ne sıklıkla video çekebileceğinizi belirtiniz.
Youtuber olarak alınan arkadaşların tüm lobilerde (ve belki oyunlarda) "Youtuber" tagı olacaktır.

Builder başvurusu için:
Builder olarak başvurmak isteyen arkadaşlar tanıtım kısmında muhakkak yapılarının resimlerine ait linkleri belirtmelidirler.
Önceki tecrübelerini, neden ekibimize katılmak istediklerini, bize katabileceklerini açıkça yazmalıdırlar.
Builder olarak alınan arkadaşların tüm lobilerde (ve belki oyunlarda) "Builder" tagı olacaktır.

Asistan başvurusu için:
Asistan olarak başvurmak isteyen arkadaşlar tanıtım kısmında kendilerini ispat etmelidirler. Bunun için sizden istediğimiz bir bilgi yok, ancak başvurunuz sonucu genel kriterlerimize uygun olduğunuz düşünülürse sizinle iletişim kurulacaktır.
Asistan olacak kişiler TeamSpeak3 bölümümüzde bulunan 3 adet Destek odasında oyunculara yardımcı olacaklardır. Aynı zamanda oyun içerisinde "Asistan" tagı ile yine oyunlarını oynamaya devam edebilecek, gerektiği zaman "kick" yetkisini kullanabileceklerdir. Bu yetkinin şartları ve ayrıcalıkları yüksek olduğundan en çok alım yapılacak olan bu bölüme seçim yaparken çok titiz davranacağımıza emin olabilirsiniz.
Bu rütbenin VIP yetkileri ve Kick yetkisi olacaktır. Genellikle sunucumuzda öndeden beri oynayan, ekibimizi ve sunucumuzu iyi bilen kişiler seçilecektir.

Moderatör başvurusu için:
Bu bölüme şu anda alım yapılmayacaktır. İleride Asistan'lıktan Moderatör'lüğe geçiş olabilir. Moderatörler neredeyse kurucu ile aynı yetkiye sahiptir.

NOT: Son Oyuncu ekibi olarak, takımımızın yaş ortalamasını dengelemek amacıyla 16 yaş altındaki başvuruları kabul etmemeye karar verdik. Lütfen 16 yaş ve üzeri arkadaşlar başvuruda bulunsunlar.

Son Oyuncu Network iyi bayramlar diler.

TOİ.

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
YouTuber Olacak Kanalların Belirli Bir Abone Limiti Var mı ?

Red_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sizin sunucunuz için logo yapabilirim ve profil fotoğrafı yapabilirim fakat yaşım 14.

iboyldz

#OlymposBT[Çırak]
En iyi cevaplar
0
@IRFN eminimki seçmeniz zor olucaktır işallah seçtiğiniz yeni kişiler serverle ilgilenen yetenekli kişiler olur ve Tüm forum halkının bu mübarek Ramazan Bayramı Kutlu Olsun

BlackiePie

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tatile gitmeyecek olsam, Mimarlığa başvuru yapabilirdim ^^
Şu sıralar cidden boşum.

LaxMean

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yer ayırttırabiliyor muyuz? :D

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar, lütfen gerçekten ciddi olanlar başvuru yapsın. Ben bi şansımı deneyeyim, belki alırlar diye başvurmayın. Kendine güvenen kişiler başvuruda bulunsun. Daha nereye başvurduğunu, başvururken başvurduğu serverın adını bilmeyen arkadaşlar var.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Bu Konuda da @ByNovem " Atmin Op Ver " Demezse Bilin ki Kıyamet Yaklaşıyor :D

BlackiePie

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mimarlığa başvuracaktım ki son anda yaptığım hiçbir yapının resmini çekmediğimi hatırladım ^^
@WhoIsLance_ @LifeTaker_ Resim takviyesi filan yapın ^_^