Steam'den Ücretsiz Oyun Alma/İndirme ! (Paypal/Amozon ve Daha Fazlası)

FaciaGC

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
senin nanas biriktirme rekorun kaç :D

Samsung Galaxy S5 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Ya ben bi 20 dolar çektim steamden :) yaz indirimleri zamanı onlada zaten 10 tane oyun aldım o zaman. Çünkü biliyorsun yaz indirimlerinde 40 dolarlık oyunu bile 2 dolara görebilion :D

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya ben bi 20 dolar çektim steamden :) yaz indirimleri zamanı onlada zaten 10 tane oyun aldım o zaman. Çünkü biliyorsun yaz indirimlerinde 40 dolarlık oyunu bile 2 dolara görebilion :D
Peki ben şimdi bu pcmden steam ile oyun aldım ama açamıyorum kaldırmıyor, yeni pc aldığımda ona yükleyebilirmiyim ?

FaciaGC

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Peki ben şimdi bu pcmden steam ile oyun aldım ama açamıyorum kaldırmıyor, yeni pc aldığımda ona yükleyebilirmiyim ?

Tabi o artık steam hesabını kaybetmediğin sürece sınırsız senin :) .

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tabi o artık steam hesabını kaybetmediğin sürece sınırsız senin :) .
Yani ben gider yaz indiriminde 40 dolarlık oyunu 5 dolara aldım ve artık bende o oyun.Komşu da o oyunu çok istiyo ve bana 40 tl veriyo bende onun evine gidip kendi hesabımı açıp oyunu ona yüklüyom :D mümlünmü böyle bir şey

FaciaGC

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yani ben gider yaz indiriminde 40 dolarlık oyunu 5 dolara aldım ve artık bende o oyun.Komşu da o oyunu çok istiyo ve bana 40 tl veriyo bende onun evine gidip kendi hesabımı açıp oyunu ona yüklüyom :D mümlünmü böyle bir şey

Oyunu yüklemen yetmez.Steam hesabını ve şifreni ona vermen lazım.Senin şifreni girmeden oyuna giriş yapamaz.Bu sıkıntı bir iş. O çocuk senin diğer oyunlarınıda oynar + hesabını banlatabilir.

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunu yüklemen yetmez.Steam hesabını ve şifreni ona vermen lazım.Senin şifreni girmeden oyuna giriş yapamaz.Bu sıkıntı bir iş. O çocuk senin diğer oyunlarınıda oynar + hesabını banlatabilir.
Oyun dosyalarını versek ?

FaciaGC

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyun dosyalarını versek ?

Hayır olmaz. Hiç açılmaz oyun orjinal olduğu için :) . İlla oyun vericem diyorsan git intertten CRACK lisini indir sat çocuga öyle verirsen oyun açılmaz.

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır olmaz. Hiç açılmaz oyun orjinal olduğu için :) . İlla oyun vericem diyorsan git intertten CRACK lisini indir sat çocuga öyle verirsen oyun açılmaz.
Aynen bulursam bi sazan satarım :D

FaciaGC

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar TAKİPTE KALIN 2 TANE DAHA STEAM'den oyun kazanma yönetmi göstericem videolar gelicek.3 Tane yönetemi beraber yürütürsünüz artık.

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
beyler bakımdayız filan diyo hesaba giremiyom amerika iOSta bişeyler mi oluyo lan acaba bendeki nana gelmemesi olayını anladılar düzeltiyorlarmı cevap plzz