MassiveMine | Global Minigames Sunucusu (Ön Tanıtım)

LifeTaker_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunlar sadece spoiler kısmı :) Haritamız yakında ana konuda gün yüzüne çıkacak :) İlgi için teşekkürler harika bir şey ortaya çıkacak bundan kimsenin şüphesi olmasın

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunlar sadece spoiler kısmı :) Haritamız yakında ana konuda gün yüzüne çıkacak :) İlgi için teşekkürler harika bir şey ortaya çıkacak bundan kimsenin şüphesi olmasın
:)[DOUBLEPOST=1404828905,1404828873][/DOUBLEPOST]
serveriniz ciddi anlamda iyi işallah iyi bir yere gelir hazır map vb şeyler yok oyuzden sevdim. şimdiden hayırlı oslun işallah iyi oyuncu gelir.
Teşekkürler :)[DOUBLEPOST=1404835740][/DOUBLEPOST]Evet arkadaşlar yorumlarınızı, düşüncelerinizi bekliyoruz :)
feel your power..

DellBoyM

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok Güzele Benziyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok Güzele Benziyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Teşekkürler :)[DOUBLEPOST=1404902958,1404842379][/DOUBLEPOST]Evet arkadaşlar, yorumlarınızı soru ve görüşlerinizi bekliyoruz :)[DOUBLEPOST=1405004791][/DOUBLEPOST]MassiveMine! feel your power..

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzel emek verilmiş tasarım desen fevkalade geleceği olan bi sunucu B)

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Yorumumu sunucu açıldıktan sonra yapacağım, ben genelde sunucuları içten inceledikten sonra yorum yapıyorum. Şimdilik en fazla iyi şanslar dileklerimi iletebilirim, başarılar...

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yorumumu sunucu açıldıktan sonra yapacağım, ben genelde sunucuları içten inceledikten sonra yorum yapıyorum. Şimdilik en fazla iyi şanslar dileklerimi iletebilirim, başarılar...
İçten derken ne oluyor ?

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
İçten derken ne oluyor ?
Oyun içerisinden. Bilirsin benim kafa buildlere basmaz, göze hitap edip etmemesi önemli. Onun dışında girdiğim serverlarda ilk pluginlere bakıyorum. Oyuna girdikten sonra "Vay bee" demek istiyorum hep. Ve son zamanlarda açılan bir kaç server bana Vay bee dedirtti.
Öncelikle MassiveMine'ın harita ekibinin olması, sloganının olması çok önemli bir avantaj. Bu yüzden kaliteli bir sunucu beklentisi içerisindeyim.

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyun içerisinden. Bilirsin benim kafa buildlere basmaz, göze hitap edip etmemesi önemli. Onun dışında girdiğim serverlarda ilk pluginlere bakıyorum. Oyuna girdikten sonra "Vay bee" demek istiyorum hep. Ve son zamanlarda açılan bir kaç server bana Vay bee dedirtti.
Öncelikle MassiveMine'ın harita ekibinin olması, sloganının olması çok önemli bir avantaj. Bu yüzden kaliteli bir sunucu beklentisi içerisindeyim.
Bu işi gayet iyi bilenlerden böyle yorumlar almak beni sevindirdi açıkçası :)[DOUBLEPOST=1405078711,1405010314][/DOUBLEPOST]feel your power..[DOUBLEPOST=1405173039][/DOUBLEPOST]Sponsorlar, ekip arkadaşları, tanınmış üyeler vs sunucuyu önceden görme imkanına sahip oluyorlarmış, haberiniz ola :)[DOUBLEPOST=1405534130][/DOUBLEPOST]Içerik güncellenmiştir arkadaşlar. Yorumlarınızı bekliyoruz.

burak2328

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
=====================
MassiveMine Hakkındaki Görüşüm;
=====================
Öncelikle Konu dizaynı çok hoşuma gitti.Anlatım akıcı ve insanı hiç bıktırmıyor.Benim görüşüme göre;
Tecrübeli Kadrosu,Birbirinden güzel Buildleri ve Pluginleri ile MassiveMine bence Premium serverlar arasında çığır açacak bir server.
Benim gibi serverda detaylı inceleme yaptığınızda sizler de bunun farkına varacaksınız.
Buildlere gelelim = hiçbir şekilde alıntı map veya schematic kullanılmaması önce beni zaten etkiledi.Zaten yaptığınız buildlerin hepsini en ince noktasına kadar hesaplayarak yapmışsınız.Server Map'ini diğer serverlardan ayıran şey bu zaten.Hem kadro iyi,hem de alıntıcılık yok.
Pluginlere Gelirsek = Pluginler çok iyi bir şekilde editlenmiş.Özellikle kendi yaptığınız birkaç plugin beni çok etkiledi.Düzgün ve aktif bir şekilde çalışıyor.
Son Olarak Kadro = Kadronun kişi sayısı açısından çok iyi olduğu bir server.Kadronuz hem bilgili,yetenekli ve oldukça profesyonel.Bir kaçı ile tanışma imkanım oldu.Zaten serverda "Graphic Designer" olduğum için bu pek de zor olmadı. :)

Server'ın çok ama çok iyi bir yolda ilerlediğini düşünüyorum.Tüm ekibe Allah kolaylık versin çünkü bu işi yapmak cidden aşırı zor. :) :)