Atlar ve Eşekler

Coolkinq12

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Atlar 1.6.2 versiyonunda eşekler ile eklenmiştir.

Atlar en çok düzlük alanlarda bulunurlar

ATIMIZ:

Atların 15 kalbi yani 30 canı vardır . Atları terbiye edebilirsiniz . Bu at türü sürmek içindir . Bu ata demir,altın ve elmas zırh ekleyebilirsiniz.Atlar sadece beyaz değillerdir . Kahverengi ve benekli atlarda vardır . Atlara eğer(saddle) koymadanda binebilirsiniz . Ama eğer(saddle) olmadan atınızı zıplatamazsınız vede yürütemezsiniz.

Tayımız:

Atınızı daha hızlı büyütmek istiyorsanız ona elma, buğday, şeker, ekmek, altın elma ve saman balyası vererek büyütüp normal at haline getirebilirsiniz
EŞEK:

Eşekte üstüne chest(sandık) koyup bi yerlere sandigi kolay şekilde götürebilirsiniz. Yolculuk yaparken chestin içine envanteriniz dolu ise istediginizi koyabilirsiniz . Atlara göre yavaştır

Eşek Yavrusu (sıpa):

Eşek yavrusunu büyütmek için elma, buğday, şeker, ekmek, altın elma ve saman balyası vererek büyütebilirsiniz

Katır:

Katır ne işe yarar bilmem ama sanırım eşek gibi olabilir
Katır Yavrusu:

Buda eşek yavrusu gibi elma,şeker vb. yer

İskelet At:

Iskelet atı skeletonlar kullanır,Biz kullanamayız,Fena Öldürür Bizi
NOT: ÇAĞIRMA KODUNU BULDUM!
PHP:
/summon EntityHorse - - - {Type:4}
İskelet at yavrusu:

Ne yaptığını bilmiyorum
Zombi At:

Zombi atı zombiler kullanır,İnsanlar kullanamaz,İşlevlerini bilmiyorum
Çağırma kodu:
Kod:
/summon EntityHorse - - - {Type:3}

Zombi At Yavrusu:

İşlevleri bilinmiyor

ATINIZ ÖLME DURUMUNDA YAPACAĞINIZ ŞEYLER :
Atınız ölmemesi için ona yiyecek vermelisiniz Atınız zarar gördü diyelim Hemen ona yiyecek verin
Verdiğiniz yiyecekler atınızı hızlandırır
Atınıza ŞEKER verirseniz yarım kalbi dolar Ve 30 saniye boyunca çok hızlı koşar
Atınıza BUĞDAY verirseniz 1 kalbi dolar Ve 1 dakika boyunca çok hızlı koşar
Atınıza ELMA verirseniz 1,5 kalbi dolar Ve 1 dakika boyunca çok hızlı koşar
Atınıza ALTIN HAVUÇ verirseniz 2 kalbi dolar Ve 1 dakika boyunca çok hızlı koşar
Atınıza EKMEK verirseniz 3,5 kalbi dolar Ve 3 dakika boyunca çok hızlı koşar
Atınıza ALTIN ELMA verirseniz 5 kalbi dolar Ve 4 dakika boyunca çok hızlı koşar
Atınıza SAMAN BALYASI verirseniz 10 kalbi dolar Ama hızlı koşma gelmez

At zırhları:
Demir Armor'un koruması %20'dir . Altın Armor'un koruması %28'dir . Elmas Armor'un koruması %44'tür

AT NASIL EVCİLLEŞTİRİLİR ?

Ata ilk önce elma veriyoruz. Verdiğimizde önümüze bu resim çıkacak. Oraya atımızın ismini yazıyoruz.

Atımız evcilleşmistir. Sonra atımıza binmek için horse saddle(at eğeri) yapmamız lazım. Nasıl mı yapılır ? Resime bakmanız yeterli .

VEYA ATI FARKLI EĞİTMEK İÇİN ATA SAĞ TIKLAYIN BİRKAÇ KEZ ATACAKTIR SENİ FAKAT SONRA HEMEN ALIŞACAKTIR VE KALP İŞARETLERİ ÇIKACAKTIR.

ATLARA ZIRH VE AT EĞERİ NASIL TAKILIR ?
İlk at zırhını yapalım .

yaptığımızda ise ata binip e tuşuna basmanız yeterli olacaktır

Kement yapımı:
Kement köylüler ve yarasalar hariç tüm mobları (oyun içi karakterler)'i bağlamanızı ve biryere götürmenizi sağlar veya çite bağlayabilirsiniz

İP VE BALÇIK TOPU GEREKLİDİR SİZE 2 TANE VERİR

ZOMBİ VE İSKELET ATLARIN YAVRULARI İÇİN AT ÇAĞIRMA YUMURTASINI KULLANIN
ARKADAŞLAR DEMİR AT ZIRHI BÖYLE YAPILIR

Son düzenleme:

enescrafter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
1. si eğer değil eyer bu yazıyı hiç araştırmadan denemeden yazdığın belli eyer ve at zırhları craftlanamaz katır atla eşşeğin çiftleştirilmesi ile oluşur üstüne binilebilir eyer takılabilir ama zırhlanamaz

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
Atlara Vanillia Minecraft'ta İsim Vermek İçin "Name Tag" Gerekir. Elma Olayı Mo'Creatures Modunun Eklentisidir.
Bu Arada Senin Bilmen Önemli Değil. Bu Bir Rehber Diğerlerin Bilmesi ve Bilgi Doğruluğu Önemlidir.

Coolkinq12

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Atlara Vanillia Minecraft'ta İsim Vermek İçin "Name Tag" Gerekir. Elma Olayı Mo'Creatures Modunun Eklentisidir.

Bu Arada Senin Bilmen Önemli Değil. Bu Bir Rehber Diğerlerin Bilmesi ve Bilgi Doğruluğu Önemlidir.
sen açsaydın o zaman konuyu ben sana bu tür yorum yapabilirsin diye izin vermedim bana söyleseydin yazsaydım kavga etmeye lüzum yokk

enescrafter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
demir at zırhı yapımında mor yün kullanmak çok ilginçmiş gerçekten :D