Tekkitturkey Rezaleti

ParvulaPX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eskiden Moderator oldugum TekkitTurkey sunucusunda ban yedim : nedeni : Tekkite girmemem.
Böyle bır durumda ban atılmaz yetki alınır. Hatta onlarada söyledim alın yetkimi diye..
Ama skypeden cıkarıp Sınırsız Süreli Bir Ban yedim, Eger sizde bunları yasamak ıstermiyorsanız,
Bu sunucuya girmezsiniz o kadar basıt..

http://hizliresim.com/JL41aB

Arkadaslar hakkımı helal etmiyorum Bu adamlara !

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu birçok serverde oluyor nedense kurucular delirmeye başladı son haftalarda

ParvulaPX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
2 Ay önce oldu. Son cevap bugün geldi.

McRada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
post kasmadım sadece :ADSADSADAS varya onun gibi bişi yaptım yani komik olsun diye

McRada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
tamam cok biliosanız banlayın beni hadi allahım ya tmm spam sa bidaha yapmam hem mesaj silinmiş hem uyarı puanı geldi ya bi mal desek uyarı puanı gelio zaten ne bicim forum

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
tamam cok biliosanız banlayın beni hadi allahım ya tmm spam sa bidaha yapmam hem mesaj silinmiş hem uyarı puanı geldi ya bi mal desek uyarı puanı gelio zaten ne bicim forum

"Mal desek uyarı geliyor." Diyorsun. "Mal" kelimesi iltifat mı? Burada öyle istediğin gibi hakaret edebileceğini mi düşünüyorsun?

McRada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya tmmda bi ml desek siz bizi uyarı puanı atıosunuz adamlar özelden birine sövse ona bişi olmaz biz ml desek uyarı puanı geliyor yani o kadarda kibar olmamızı beklemeyin bizden o zaman sen hic gördünmü birini napıyorsun derken cunku napiosun derler hic gördünmü çünkü diyeni cunku derler biz buna alışmısız ml demeyede alışmısız mesela ben ya naptın ml filan dmeye cok alışkınım ama ona mal demek amaclı deil

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
ya tmmda bi ml desek siz bizi uyarı puanı atıosunuz adamlar özelden birine sövse ona bişi olmaz biz ml desek uyarı puanı geliyor yani o kadarda kibar olmamızı beklemeyin bizden o zaman sen hic gördünmü birini napıyorsun derken cunku napiosun derler hic gördünmü çünkü diyeni cunku derler biz buna alışmısız ml demeyede alışmısız mesela ben ya naptın ml filan dmeye cok alışkınım ama ona mal demek amaclı deil

Bunları site yöneticilerine söylemen gerek. Ama "Mal" Genel anlamda bir hakaret kelimesidir. Size özelden birileri sövüp sayarsada kanıtınız olduğu takdirde bir şikayet ile bu olayı halledebilirsiniz, iyi forumlar.