CyberOyuncu Rezalet !

DoctorLL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar
CyberOyuncu sunucusunda serdal diye bi kurucu var cahil .Zombi Spawneri buldum kim verdi. Nerden Aldın diyo lan ben nasıl alayım servere gireli 1 saat oldu arkdaşm bulmuş oynuyordu geldi kırdı ban atı . + Olarak Evimi kaybetim onun yüzünden bide ilgisiz bişe dedikmi cevap vermiyor Çok kötü build !

Son düzenleme:

DoctorLL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Başlat Bekliyorum :D sebebini merak etim ama başlat :D :D OYUN HAKINDA BİŞE BİLDİGİN YOK YAZDIKLARIMIN HEPSİ DOĞRU BUİLDİ GEÇTİM GÜNDE DİYORSUN 50/50 ÇEKİYORDU BEN ORDAYKEN NİYE 5 KİŞİ VARDI PEKİ BUNUDA AÇIKLARMISIN ? opped hilesi ne onu bile bilmiyorum ! op olsam emin ol o serveri batırırdım ama Cahilsin İşte git biraz araştır Derim ! VE + OLARAK OP OLAN BİRİ NİYE MADENE ÇIKSIN ? LAN DUVARLARDAN ANLAMAN LAZIMDI YOSUNLU TAŞLAR FELAN .

atay17

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server bizim . Kapamıştık. Yeniden açacağız. Build kötü dediğin server günlük 50/50 çekiyordu. O Spawner hile ile alındı. Serverimizde opped hack kullandınız. Serverimiz yeniden açıldığında bu konu üzerinden size yasal süreç başlatacağız. Ss mizi aldık biz. (Screen Shot) En yakın zamanda gereken yasal cezayı almanızı umuyorum.
İlk önce Minecraft öğren sonra server aç. Adam Dungeon bulmuş (http://minecraft.gamepedia.com/Dungeon )._.
Edit:Köprü hatası düzeltildi.

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server bizim . Kapamıştık. Yeniden açacağız. Build kötü dediğin server günlük 50/50 çekiyordu. O Spawner hile ile alındı. Serverimizde opped hack kullandınız. Serverimiz yeniden açıldığında bu konu üzerinden size yasal süreç başlatacağız. Ss mizi aldık biz. (Screen Shot) En yakın zamanda gereken yasal cezayı almanızı umuyorum.
Kusura Bakma ama cocuk olduğun bu yazından belli.Hangi akılla kıytırık bir sunucu/oyun için yasal işlem başlatmayı düşünüyorsun? Mahkemelerde hazırda bekliyordu oyuncu sunucuda hile yapsada ceza versek diye.Ayrıca senin yasal işlem başlatman için öncelikle 18 yaşından büyük olman gerekir.2nci olarak ise yasal işlem başlatsan bile mahkeme parası vermekle kalırsın