CaptainCraft --> Arsalar,Anti Lapis,Anti xray /1.7.2--> Survivalda Kalite

Eren.kaya15

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İçerik SearchTR tarafından kaldırldı

Moderatör tarafından düzenlendi:

kral1554

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Tam olarak ne demek istedini anlamadım kardeş :)

berkay1638

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar serverimiz eskisi gibi değil artık birçok plugin , eklenti , event , minigames vs. ile eskisinden çok daha kaliteli bir survival keyfi yaşayacağınızı garanti ediyoruz :) ... Captain Craft ...

RobloxSporeEpic

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server güzel gittim güçlendim hatta su anda 6 derim olsaydı 30 level ench basardım :) Ama rehberin biri hack ile p1 setimi çaldı siz rehberi biraz dikkatli seçmeliydiniz adam ***** açtı 7+10 vurdu geberdim canım full du artı elmas kılıcının enchi Keskinlik 1'di rehberin adı Cem ilgilenirseniz sevinirim elmas bulmak kolay değil.

Xx_BERK_xX

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
SERVER ÇOK GÜZEL ŞU ANDA REKLAMCIYIM BİRSÜRÜ DİAM VAR %100 SURVİVAL %0 LAG GARANTİ :)

kral1554

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Batuhan kardeş paneldende inceledim ve baktım hiçkimsenin böyle bir şey söylediği yok bu 1. si .... 2. si ise serverde zaten item çalma diye bir şey yok senin olanı adam kesmeden alamaz ki buda pvpde kesmek serbest .

U

/Undefined

Ziyaretçi
Server tanıtım videosu fake sadece dublaj eklenmiş

DoctorLL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
OKADAR YORUM VARDA MODARETÖR İTEM DAĞITIYOR ? BEN GECE GİRDİM KELENİ ALIYI MSANA P4 SET FELAN VERİCEM DEDİ VERDİDE ONDAN DOLAYI REZALET BEYLER SURVİVAL SUNUCUDA EVENT VAR :D Saçmalık Bana göre Survival Demek Hayatta Kalmaya Çalışmak Demektir İtemleri kendimizkasıp ben daha ende gitmeden end sandıgım oldu :D editli kılıç geldi enchleri 5000 lerde olan .

NoLife

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Boss? Açık Artırma? Takım Savaşları??

NeveseRC

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
kapalımı ?

GT-S5570I cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Son düzenleme:

NoLife

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu önceden tutuluyodu sonra sıkıldı herkes günlük 1-2 kullanıcı vardı sonunda kapattılar :D