BatiGame-Survival -=-Emek Harita/Saf Survival/Açlık Oyunları/Görevler-=- [1.7.2]

Risk_Budur1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Az sonra bir sınavım var en kısa sürede eklenebilir

GT-S7562 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Az sonra bir sınavım var en kısa sürede eklenebilir

ilginiz için sağolun ve bence görevler çok kötü olmuş sevmedim ben ama şey yapabilirdiniz bir npc koyup ona zombi eti verdiğinizde o size 1 altın parçası gibi bir şey verebilirdi bu güzel olurdu mesela 20 demire 1 elmas gibi de yapabilirdiniz öyle daha güzel olurdu bence

Risk_Budur1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fikrin gayet iyi.Fakat bunu nasıl ayarlariz bilmiyorum

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
sen onu boşver servere girmiyor kardeşim naptınız ya çarın şifresini giriyorum yanlış diyor şifremi de iyi bilirim ezberimdedir diğer serverelere giriyor ayrıca dün giriyordu bugün girmiyor ne yaptınız ?[DOUBLEPOST=1397563621,1397562838][/DOUBLEPOST]cevap vericek misin

MuratBilgin

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu içerik LaxMean tarafından kaldırılmıştır.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Risk_Budur1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skypeden bana ulasirsan yardımcı olurum

JusT4MyLiFe

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sitenizin benzerini yapabilirim temanız elimde isteyen herkese verebilirim :D

Risk_Budur1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Verirsin sorun yok bizde kendimiz hazirlamadik temayı biraz araştıran herkes bulabilir.

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
siteyi yapmaktan vazgeçtik zaten, bakacak olursanız her şey yarım yamalak. ilk fırsatta bir ana sayfa koyacağız oradan foruma yönlendirileceğiz.

lag konusunda olayı uzatan arkadaşa cevap vermek istemiyorum ama içimden de cevap vermek geliyor. :)
ttnet 'e sığınmıyoruz google'a "R10 TTnet Yeter artık" şeklinde aratırsan bahsettiğim problemleri okuyabilirsin. Kuyunun dibindeki kurbağa, gökyüzünü kuyunun ağzı kadar zannedermiş. Bu yüzden herkesi bahane üretiyor, bir şekilde kurtulmaya çalışıyor diye algılamayın. Biz dürüst insanlarız, doğruyu söylüyoruz ve sanırım siz buna alışık değilsiniz.

iyi oyunlar diliyorum ve bir daha bu konuya girmiyorum.

Risk_Budur1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ayın üyesi bu hafta seçilecek.Bir ay boyunca ayın üyesi tagini taşıyacak ve 7 günde bir 20 elmas alacak.

655

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
yunieden aldigim görev borrowxde kabul edilmiyo ayrica serverde hic yetkili dolasmio

Risk_Budur1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yetkili dolasıyor. Sunucuda 24 saat acık olamayiz. Senin girmedigin zamanlarda giriyoruzdur belki

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Premium paketleri biraz abartılı olmuş ön yargılı bir insan kolayca ''parası olan konuşuyor'' diyip geçebilir. Ben ön yargılı değilim fakat premium paketlerini beğenmedim server güzel tabi ki serverin yürümesi için parayı ihtiyacı var ama yani 50 TL verip de hiçbir şey yapmadan oturulabilir serverde ...
Edit : Bu benim şahsi görüşüm ve sunucuyu eleştirmek en doğal hakkımdır , hakkımı gözetip ona göre yorum yapmanızı dileyeceğim..

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Premium paketleri biraz abartılı olmuş ön yargılı bir insan kolayca ''parası olan konuşuyor'' diyip geçebilir. Ben ön yargılı değilim fakat premium paketlerini beğenmedim server güzel tabi ki serverin yürümesi için parayı ihtiyacı var ama yani 50 TL verip de hiçbir şey yapmadan oturulabilir serverde ...
Edit : Bu benim şahsi görüşüm ve sunucuyu eleştirmek en doğal hakkımdır , hakkımı gözetip ona göre yorum yapmanızı dileyeceğim..
Ben de size görüşümü belirteyim diğer sunucular gibi en azından Pro IV ve ya Pro V set vermiyorlar :) VipSTR Demigod gibi özellikler de vermiyorlar.Vip hammadde ile tüm blokları emirlerine amade de etmiyorlar ki bence çok abartılı değil :)