NorthCrow 1.7.2 / 14 GB RAM / İP: northcrow.com *Survival**Hunger Games*

• Konuyu başlatan Arikaix
  • Başlangıç tarihi

IEdepsiz

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ya Arikaix şimdide can't resolve host name hatası veriyor ve ayrıca tek bu server de değil bütün serverlerde hepsine baktım ip lerde bir hata yok :/ şimdi 2 ay bunlamı ugrasıcam

A

Arikaix

Ziyaretçi
oyun version la alakalıdır büyük ihtimal, 1.7.2 yap ..

A

Arikaix

Ziyaretçi
oyunu sil tekrar yükle bide bakalım. senin hatlarda bi sorun var ama anlamadım ...

IEdepsiz

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
bilgisayar kafayı yedi acayip minecraft la baska zaman ilgilenicem sildim yükledim launcheri actım bembayaz oldu :/

erdolados

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ya bende rehberliğe başvurcaktımm ama forum kapalıydı ben giremedim.Neyse murat hayırlı olsun diyim.Bide admin benm alevli yayla kılıç işi nolcak ya dier itemleri boşverde onlar bnm en iyi itemlerim sayılır gidmesine üzüldüm yani :( Bir de rehberliği çok istiyom:D

IEdepsiz

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Beyler adam gibi versionlu launcher atıcak varmı version değiştirebileceğim cunku farklı serverlerede giriyorun

Varmı özelden minecraft launcheri atabilecek teamextreme olsa iyi olur ?

G V Zitm

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben değilim :D biraz mantıklı olalım az bulunan itemleri düşük fiyatlardan satıcaksak oynamanın ne espirisi var çok abartılı demiyorum zaten dia son item çubuk en ucuz tem gbi düşünürsek bazı itemlerin fiyatları yükseltmeyi göz önüne almanızı öneririm.İyi günler iyi çalışmalar :))

A

Arikaix

Ziyaretçi
Markette fiyatlar tüm itemlerde düşük başladı oyuncuların taleplerine isteklerine göre artıyor yada düşüyor, sabit bir fiyat yok yani ..

Son düzenleme: