{1.8 | Gerçeklik - Karanlık - Hapis |-<HKMine>-| Macera - Aksiyon - Hikaye | MC}

EmreErgdr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Klasik sunuculardan biraz farklı olmuş ancak ne Türkiyede ne de dünyada ses getireceğini sanmıyorum, ki bu tür prison sunucularından bir hayli mevcut. Emek verilmiş, bir bütçe ayrılmış. Konu tasarımı iyi sayılabilir, yapılar ve eklentiler de iyi sayılabilir. 6/10
Geriye kalan puanı nerden kırdınız ?

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Klasik sunuculardan biraz farklı olmuş ancak ne Türkiyede ne de dünyada ses getireceğini sanmıyorum, ki bu tür prison sunucularından bir hayli mevcut. Emek verilmiş, bir bütçe ayrılmış. Konu tasarımı iyi sayılabilir, yapılar ve eklentiler de iyi sayılabilir. 6/10
Her sunucuya böyle yorumlar yapıyorsun; senin böyle herkes'in gelebileceği. 10/10 puan alıcak, mükemmel, harika, tüm dünya'ca tanınacak bir sunucu açmanı bekliyorum. Her sunucu konuları'na böyle yorumlar yapıyorsun. Kolay ise buyur açta biz de görelim; senin nasıl marifetlerin varmış. Sana puanım: 10/10 (Eğer yaparsan :ci:)

MuratCan135

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Efendim sunucumuz için tanıtım video çektim. Akşama doğru umarım atarım. Her türlü şeyi paylaştım ve bilgi vermeye çalıştım. O videoyu izledikten sonra fikriniz değişebilir.
şu an tek bilmek istediğim Nevşehirlimisin? Newşehir falan yazıyorda :D

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence küfür olmasa daha iyi olur çünkü çok büyük olaylara sebep olabilir.

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
şu an tek bilmek istediğim Nevşehirlimisin? Newşehir falan yazıyorda :D
Nope. Global bir sunucu olacağı için NewŞehir (YeniŞehir).
Bence küfür olmasa daha iyi olur çünkü çok büyük olaylara sebep olabilir.
Büyük olaylara sebebiyet vermemesi için Kişiye karşı küfür Yasaktır. Edildiği taktirde SS çekerek bizlere ulaştırabilirsiniz.
#rez Başarılı açılmasını bekliyorum. :)
Oyna.hkmine.net ; Geç bile kaldınız :D

Özgünlük, çeşitlilik, tasarım ve mükemmeliyetten.
Bence yeteri kadar özgün, çeşitli ve tasarımlı olduğumuzu düşünüyoruz.

ChromTR

Zombi Katili
Özel Üye
En iyi cevaplar
0
Enchant çalışmıyor o kadar 30 level kastım çalışmadı rutbe atla komutuda çalışmıyor yeterince param var fakat atlatmıyor

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Enchant çalışmıyor o kadar 30 level kastım çalışmadı rutbe atla komutuda çalışmıyor yeterince param var fakat atlatmıyor
Peki efendim sunucuda bulunan 17 Kişi'de zaten çalışmadığı için sunucuda duruyordu. İyi günler!

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her sunucuya böyle yorumlar yapıyorsun; senin böyle herkes'in gelebileceği. 10/10 puan alıcak, mükemmel, harika, tüm dünya'ca tanınacak bir sunucu açmanı bekliyorum. Her sunucu konuları'na böyle yorumlar yapıyorsun. Kolay ise buyur açta biz de görelim; senin nasıl marifetlerin varmış. Sana puanım: 10/10 (Eğer yaparsan :ci:)
Bence bir yorumcu olsaydın hiçbir sunucuya ne olursa olsun 10/10 verilmediğini bilirdin. Hiçbirşey mükemmel değildir. Ben kendi sunucumu birden fazla kez açtım zaten, kalitesi duruşu ortadaydı. Mutlaka isteyip te sunucuma geçiremeyeceğim şeyler de olacaktır, o yüzden 8/10dan fazla vermem bayağı bir zor :)

HUNTERMAN

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biz böyle sorunlar olmasın diye her dakika kendini kaydeden Paneli bir kenara çektik, AutoSaveWorld gibi 2-3 eklenti daha birden çalıştırmaya başladık. Üzgünüm ama sizemi inanayım? Yoksa gördüklerimemi? O kadar Oyuncu var yaşadıkları tek problem anlayamadıkları şu Tamirci Ali :) Ama ilk defa böyle sorunlar görüyorum. Ben en ufak Probleme bile Log idi, oluşturabilecek sorunlu eklenti idi hepsine anında bakıyorum.

* Deli Bekir'e Silahlar geldi! Hapishane'de ayaklanma var..
? Bir sonraki güncelleme Kanalizasyon!

Admine küfür var mı

zSuleyman

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ara ara envanteri sıfırlıyor özellikle girişlerde eşya kaybı yaşanıyor oynadım 2-3 saat fakat durum böyle olunca çıktım.