Minecraft Single Player Hologram yazı Yapımı

Dupsss

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Bir kaç araştırma yaptıktan sonra bu konu hakkında bilgi sahibi olmayan kişiler olduğunu farkettim
Direk Konuyu sizlere açıklayayım:

Kod:
summon ArmorStand - -3.6 - {CustomNameVisible:1,Invisible:1,DisabledSlots:2039552,NoGravity:1,CustomName:§6YAZILCAK YAZI}
§6SYAZILCAK YAZI Yazan Yere istediğini yazarak oluştura bilirsin
- -3.6 - ortada bulunun yer y koordinatı yani yükseklik benim için uygun boy buydu..
§6 Ne işe yarıyor derseniz renk komutu dur bunu sadece mcedit ile yapabilirsin komut blockunun içerisine bu işareti koyamazsın...
MCEDİT İNDİR

Pekala Ben bunu yaptım Fakat Yanlış Oldu Nasıl silebilirim içinde bir yanıt vardır.
Kod:
kill @e[type=!Player]
Komudumuz budur oluşturduğunuz Tüm Hologramlarla birlikte yerdeki itemleride silmeye yarar.

Sistemin Mantığına Gelirsek Aslında Görünmez Bir zırh askısı oluşturuyorsun Invisible:1
Bu zırh askısının üzerine item konulmaması gerek ve isim vermemiz lazım bu isim ise yer çekiminden etkilenmemeli..
Kısaca Mantık Budur...
Sorusu Olanlar Skype den msj atabilir .
NOT: Multi playerda sadece 1.8x ve 1.9x de çalışır fakat silemezsiniz o yüzden kullanmanızı tavsiye ETMEM Sadece Single Player İçin konuyu anlatıyorum.

Son düzenleme:

optin

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ama bu ArmorStand kullandığı için sıkıntı çıkartır.Bunu eskiden bende kullanıyordum.Ama ne olursa olsun Holographic Displays !

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
"§" simgesini komut bloğuna nasıl koydun? Mc edit gibi bir programla mı?

Dupsss

Marangoz
En iyi cevaplar
0
§ bu işareti @hacker721 arkdaşımızın dediği gibi alt+21 tuşlarına basark koyabilirsiniz fakat mcedit ile koymalısınız diğer türlü işey yaramaz.

"§" simgesini komut bloğuna nasıl koydun? Mc edit gibi bir programla mı?
Konuda Anlattığım gibi mcedit Programından yardım almamız lazım indirme linki konuda vardır

Zaurdemirov

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Map Yapimcilari Icin Basarili Bir Konu tebrikler

kaanyalova

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dikkat ettiğseniz Holograpic Displays (Yanlış yazmış olabilirim)kullandığınız zaman da holograma mause un orta tuşuyla (creativedeki blok alma tuşu ile) tıkladığımız zaman elimize zırh askısı geliyor ikisinide mantığı aynı