Maxcraft Rezilliği Bölüm 1

grighton

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Merhaba öncelikle konuyu yanlış yerde açmış olabilirim bunun adına şimdiden özür dilerim. Gelelim asıl konuya bundan yaklaşık 1 ay öncesine kadar maxcraft sunucusunda yetkili olmaya başlamıştım sunucuda oyuncu olmadığını ve yapıların kötü olduğunu düşünmüştüm ve mert arkadaşımda bana samimi geldiği için üstünde çalıştığım haritayı arkadaşıma verdim ancak son dönemlerde okuldakı sınavlarım gerekçesiyle yaptığım işlere ara verip sınavlarıma konsantre olmaya başladım ve mert arkadaşımında kanal açıp benden banner vb istemesi üzerine sınavlarımın olduğunu ve sonra yapacağımı söyledim. Sunucudaki skriptler hoşuma gitmişti bende arkadaşa skriptlerin karşılığında hemen yapabileceğimi söyledim ancak kararı olumsuz oldu bende ona bu zamana kadar hiç birşeyi kendi çıkarımca yapmadığımı ve artık çıkarlarım doğrultusunda hareket edeceğimi söyledim. Ertesi gün canım sıkılmıştı bilgisayarımı açıp oyuncuların sorunlarına destek olmak için sunucuya girmek istedim ancak ban yemişim ne yazıkkı neyse sıkıntı değil artık yetkili değilim ve bende kendi yaptığım haritayı amatör oyuncular kullanır diye sizinle paylaşmak istedim indirme linkleri aşağıdadır. Herkese İyi forumlar

İndirme Linki:
Tıkla
VirüsTotal: Tıkla

Bölüm 2 sınavlarım bitince yayınlayacağım arkadaşlar.Sizden ricam lütfen kimseye ÇOK güvenmeyin.

NOT:ELEŞTİRİYE AÇIĞIM GEREKSİZ YORUMLARA TEPKİ GÖSTERİRİM

caylak29y

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
hani bir söz vardır kardeşin bile olsa güvenme o hesap seninkide hakında hayırlısı kardeş elbet birgün oda anlar yaptıgı hatayı ama iş işten cookten gecmiş olacak

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Harita paylaşıyor isen Küp Sanatları adlı bölüme açsan daha mantıklı olurdu. Bir kişi sana ihanet etmiş anlattın ama yinede harita yapmışsın ve bizim kullanmamıza izin veriyorsun, bir kaç resim koyabilirsin. İyi forumlar.

grighton

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Harita paylaşıyor isen Küp Sanatları adlı bölüme açsan daha mantıklı olurdu. Bir kişi sana ihanet etmiş anlattın ama yinede harita yapmışsın ve bizim kullanmamıza izin veriyorsun, bir kaç resim koyabilirsin. İyi forumlar.
Resimler için maxcraft forum konusunda mevcuttur

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
server şikayetleri bölümünede yazabilirsin

bide bölüm 1 se 2 3 4 5.... nerde ?

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
Konunun yeri yanlış, Onu konunda belirtmişsin zaten, bir yetkiliden konu taşınması için rica edebilirsin. Onun dışında madem bi şikayetin var bunu sanki sezonluk filimler gibi tek tek yazacağına bir kerede yaz. Yakın, güvendiğin bir arkadaşın madem gidipte "kendi çıkarlarımca hareket edicem" dediğinde illaki kırılmıştır. Kendi çıkarların doğrultusunda hareket ettiysen bir arkadaşlık ilişkisi değilde iş ortağı ilişkisi içerisindesiniz demektir. Bir server ortamında bir işi idare edecekse bir insan iş ortağı yerine arkadaşlara daha ihtiyacı vardır. Sonuçta adam "madem kendi çıkarlarınca gidicen bende başkasını bulurum" diyerek banlamıştır seni. Ayrıca verdiğin mapi burada paylaşman adama kinli olduğunuda gösterir, arkadaş küssede böyle bir şey yapmaz.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
hani bir söz vardır kardeşin bile olsa güvenme o hesap seninkide hakında hayırlısı kardeş elbet birgün oda anlar yaptıgı hatayı ama iş işten cookten gecmiş olacak
Kardeşin olmasa bile güveneceksin arkadaş, internet üzerinden değil ama yüz yüze olacaksın etten kemikten birbirinizi canlı olarak göreceksiniz karşında ki adamı süzeceksin nasıl biri anlamaya çalışacaksın. Yoksa ben babama bile güvenmem kafasında gidersen güvenilmez kişi sen olur çıkarsın. 11-12 senelik arkadaşım var benim evimin anahtarını teslim etsem içeri girip bir kuruş almaz.

LoaderSensei

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha önce Cihan sağ olsun, belki bunu görür bende sırf sürekli donor bazlı bağış atıyor diye birini yönetici yapıp op verdiğini hatırlıyorum.
Şimdi onu buraya etiketlemicem sırf o adam iki kuruş para verdi diye benden üstün oldu.
Ama ben başımı 3 saat ağrıtıp sana harita yaptım
Atılan join botları geri çevirmek için klavyeyi flash gibi kullandım
Serverinde sınav haftam olmasına rağmen her sabah ve her akşam girdim, kötü olayları engelledim
Bu emeklerimin karşılığını bir donorun ban atmasıyla ödeyen Cihan'a teşekkürler.

MD_Optional

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Üzüldüm Sana Kardesim.
Ama Mapı Full Senmi Yaptın ?