StrongFamily|Op Skyblock Server|1.7.1.8X|ip:StrongFamily.nitrado.net|Girene Bizden Golem Hediye+Dia|

Oğuzhan621

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

İP:Strongfamilyn.nitrado.net
Sürüm : 1.7 1.8.X
Ram:1024 {Artırılacak]
Slot 24 kişidir Artırılacak

Swmizde 1000 level Olana Skylord Verilecektir
Serverimize Girenlere 1 Adet Golem Sp hediye Ediyoruz Sadece Pazartesi Günene Kadar sürcektir Bu kampanya
Serverimiz Yenidir Eksiklerimiz Olabilir
Alımlarımız Başlamıştır Şimdilik Reklamci Rehber Alımı Vardır

Transformer_n Kurucu
Madragal Kurucu

Market

ZARARSIZ MOBLAR

Zararlı Moblar

Diğer Varpları atamadım kabul etmedi
Eleştiriye Açığız Herkesi Bekleriz.

UMARIM BEĞENİRSİNİZ!

IpStrongFamil.nitrado.net
Golem Fırsatını Kaçırmayın Derim
İyi Oyunlar

Asertgg

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Buildler mğsmsmğfmğm :'(

ZenciBen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kapasitesi Yüksek Olup Rami Az Olan Serverler Çok Değişiğime Gidiyor Birde Buildlerinizi Geliştiririrseniz Daha Hoş Olur :)

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sırf şu sunucu ram ve slot sayısını kafadan atmadan doğru yazdığınız için sizi tebrik ediyorum başarılar dilerim gerçekten en azından o diğerleri gibi 30-40 slotluk sunucuya 7 8 gb ram var diye atıp tutan insanlar gibi değilsiniz yeniden başarılar dilerim.

Oğuzhan621

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

hasarat

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server rezalet server açıldığında herkese sp dağıtıcaklardı 1 saat beklettiler öyle dağıttılar sonra şu an herkesten sp leri geri alıyorlar kişi başına 1 sp düsse bile 1 ada da 1 sp olmasını istiyorlar kısacası bunlarda beyin yok gelmenizede gerek yok

EnesA

hissikablelvuku
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server rezalet server açıldığında herkese sp dağıtıcaklardı 1 saat beklettiler öyle dağıttılar sonra şu an herkesten sp leri geri alıyorlar kişi başına 1 sp düsse bile 1 ada da 1 sp olmasını istiyorlar kısacası bunlarda beyin yok gelmenizede gerek yok

Doğru Düşünebilirsin ama sen hiç server sahibi oldunmu ? olsaydın anlardın

hasarat

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
oldum ancak siz diyosunuz ki op skyblock hemde o kadar itemimizi alıyorsunuz bari bi açıklaması olsun?

bizde 6 sp vardı tamam abartı olabilir ancak 1 taneye düsürdünüz zaten ada da 2 kişiyiz kişi başına (en az 1) düsse bile 2 tane oluyor ve onu da alıp 2 yaptınız

EnesA

hissikablelvuku
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
oldum ancak siz diyosunuz ki op skyblock hemde o kadar itemimizi alıyorsunuz bari bi açıklaması olsun?

bizde 6 sp vardı tamam abartı olabilir ancak 1 taneye düsürdünüz zaten ada da 2 kişiyiz kişi başına (en az 1) düsse bile 2 tane oluyor ve onu da alıp 2 yaptınız

tamam zaten server kapalı şuanda