[ RookiCraft.Nitrado.Net ] [YENİ AÇILDI] [1.8] [YEP YENİ ORMAN] GEL VE YERİNİ AL.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bana ban attiniz banimi acin Kaan_PvP_
Açıldı Tekrar Böyle bir şey Tekrarlanmasın Ve Sizene Sunucumda Kimlerin VİP alıp Almadıgından ?

[Günce] Sunucumuz'a Gün İçerisinde Daha Temiz Oyun Oynatmak Amaçı Belli Bir Saate Restart Koyuldu !

Server muhteşem ya hergün full çekiyo gelmeyeni beklerim beyler ortam on numara
Teşekkürler Yorumun İçin Saol .

Sunucumuz 32/32 Olmuştur Resim Geliyor :)
Teşekkür Ederiz Arkadaşlar.

Teşekkür Ederiz.

Sunucu Tam Gaz Devam Ediyor !

enisus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuda ki lag sorunu giderildi.

OSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuda ki lag sorunu giderildi.
Arkadaşlar Sizler İçin Elimizden Geldiği Kadar Sorunları Çözmeye Calışıyoruz Hepinizi Bekliyoruz İyi Oyunlar.

Yeni Haber Sunucudaki Gereksiz Eklentiler Kaldırıldı Lag Sorunu Sanırım Çözüldü Çökeme Sorunu%75 Giderildi
Herkezi Bekliyoruz İyi Oyunlar

OnurVural

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu gayet güzel bir kaç sorunu vardı fakat kurtulmayı başardılar çok sükür 10 numara server şu an helal olsun oyuncularıyla yakından ilgilenen az serverlardan bir tanes,.Kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim.

OKANCTNGL

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yakında slot ve ram arttırılacaktır. Yeni spawn,orman gibi waeplar gelicektir beklemede kalın

OSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yakında slot ve ram arttırılacaktır. Yeni spawn,orman gibi waeplar gelicektir beklemede kalın
Bunu Yazdınız Tamam ama Nerden biliyorsunuz böyle bir şey olacağını ortak dahi değiliz lütfen bizden habersiz bir şey yazmayınız iyi forumlar

Sunucu Güncel Event Başlıycaktır.

Güncel sunucudaki Plugin'ler %85 Güncellendi Sunucu Aktif Buyrun Girin.

27.05.2016 Güncelleme !
Koşu Parkuru Eklendi.
/Market Eklendi.
AcıkArttırma Eklendi.
/Auc Yazarak Bakabilirsiniz.

Çökme Sorunu %99 Giderildi İyi Oyunlar.

Güncelleme.
Lag Sorunu Giderildi.
Gereksiz eklentiler Azaltıldı.
Eğlenceli Komutlar.
/Market
/Auc
Gibi Komutlar.

BurkiAga

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu Tasarımı Güzel Ve sunucuda bizzat iyi iyi forumlar

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Süper kaliteli sunucu, serverimize reklam yapma cürriyetini gösteriyorsunuz.

Son düzenleme:

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yazık yani kalitesizlik yerlerde sürünüyor şimdi bunada hazır cevabınız vardır biz yapmadık neyse şurada bulunsun ne halt olduğunuz anlaşılsın.
Fotoğraf kaldırıldı.

Son düzenleme:

OSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hmm İsim İçin Teşekkürler Gereken İşlemi Yaptık Kusura Bakmayınız. Umarım Bu Cirkin Fotografı Kaldırmayı Düşünürsünüz Yetkili Ekibi Olarak Kimseye Sunucularda Reklam Verin Demiyoruz Yerlerde sürünüyor Derken Bu Arada Lafını anlamadım Madem ben Yerlede sürünen birim sunucumda oyuzdenmi bukadar yani
50 kişi oynuyor yada emekleri gayet güvende neyse uzatmaya gerek yok bu adam adına özür diliyorum iyi forumlar.

Son düzenleme:

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hmm İsim İçin Teşekkürler Gereken İşlemi Yaptık Kusura Bakmayınız. Umarım Bu Cirkin Fotografı Kaldırmayı Düşünürsünüz Yetkili Ekibi Olarak Kimseye Sunucularda Reklam Verin Demiyoruz Yerlerde sürünüyor Derken Bu Arada Lafını anlamadım Madem ben Yerlede sürünen birim sunucumda oyuzdenmi bukadar yani
50 kişi oynuyor yada emekleri gayet güvende neyse uzatmaya gerek yok bu adam adına özür diliyorum iyi forumlar.
Kaliteyi sanırım sadece sunucunun içerikleri olarak görüyorsunuz ben oyuncu topluluğunuzdan bahsettim neyse resmi kaldırdım umarım oyuncuyu banlamışsınızdır başarılar dilerim.

OSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kaliteyi sanırım sadece sunucunun içerikleri olarak görüyorsunuz ben oyuncu topluluğunuzdan bahsettim neyse resmi kaldırdım umarım oyuncuyu banlamışsınızdır başarılar dilerim.
teşekkür ederim emin olun banı yedi içiniz ferah sizlerede başarılar diliyorum.

Sunucudaki Küfür Sorunu İçin Özel Bir Chat Koruması Yapılıyor Teşekkürler İyi Oyunlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...