[1.11.2] TartarusCraft MMORPG | OrtaÇağ | Uprade | 3D | AçıkDünya | Konu Güncellendi

Bize Oy Verirmisin ?

• 1/3

• 2/3

• 3/3

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

JrPredator

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server rezalet. RPG ye uygun ne görev var ne doğru düzgün kurulmuş bir sistem. Texturepack eklemişler menü kısmı ergenliğin uç noktası olmuş. Ayrıca hadi biraz oynayalım dedik durduk yere ban da yedik. Hile kullanmışmışız :D bizim haberimiz yok ama neyse bakalım. Zaten liselilerin bayram harçlığıyla açtığı serverden ne bekleriz :D Hata bizde kusura bakmayın

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
benide hile sanıp kaç kere attı ban yemedim o zaman cidden hile kullanmışın

Server rezalet. RPG ye uygun ne görev var ne doğru düzgün kurulmuş bir sistem. Texturepack eklemişler menü kısmı ergenliğin uç noktası olmuş. Ayrıca hadi biraz oynayalım dedik durduk yere ban da yedik. Hile kullanmışmışız :D bizim haberimiz yok ama neyse bakalım. Zaten liselilerin bayram harçlığıyla açtığı serverden ne bekleriz :D Hata bizde kusura bakmayın
o zaman sen daha iyisini yap oynayalım ?

>Haksızlıkların Dolu Olduğu!
>Sürekli newlerin sizden item isteyip sizi rahatsız ettiği!
>İlgisiz Adminlerle berbat oyun keyfi!
>serverin hackerlerle dolu olduğu!
>Çalınan İtemlerle ilgilenilmediği!
>Sürekli Sizi Trolleyip serverden Soğutan adminlerin olduğu!
>Birsürü Açığın Olduğu!
>Adminlerin sizi kötü biri durumuna düşürmek için söledikleri binbir türlü yalan!
>Haklı Olduğunda mutelenip Banlanıldığı!
>Çalıntı Texture Pack Parçaları!
>Kötü Yetkili Kadrosu İle Sizler için ! bir araya geldiler!
>Play.TartarusCraft.Net
>Gelirseniz ayıp edersiniz...
Bundan sonra reklamlar böle olsun dorusu bu cünkü

server çöp yakında senide banlarlarsa şaşırmayacam :D itemini çaldırma ilgilenmiyolar bile

ilgilenmiolar böle şeylerle sw kötü umursamıolar doru düzgün

serverde gizlice başka oyunculara item falan veriyolar Yalan Değil Bana Verdiler : CemaliTR
adama itemi kendin verdin vermeseydin kötülemekten başka bir şey yapmıyorsun senin sorunun çöpse neden saatlerce oynadın

Egekaan64

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
>Haksızlıkların Dolu Olduğu!
>Sürekli newlerin sizden item isteyip sizi rahatsız ettiği!
>İlgisiz Adminlerle berbat oyun keyfi!
>serverin hackerlerle dolu olduğu!
>Çalınan İtemlerle ilgilenilmediği!
>Sürekli Sizi Trolleyip serverden Soğutan adminlerin olduğu!
>Birsürü Açığın Olduğu!
>Adminlerin sizi kötü biri durumuna düşürmek için söledikleri binbir türlü yalan!
>Haklı Olduğunda mutelenip Banlanıldığı!
>Çalıntı Texture Pack Parçaları!
>Kötü Yetkili Kadrosu İle Sizler için ! bir araya geldiler!
>Play.TartarusCraft.Net
>Gelirseniz ayıp edersiniz...
Bundan sonra reklamlar böle olsun dorusu bu cünkü

server çöp yakında senide banlarlarsa şaşırmayacam :D itemini çaldırma ilgilenmiyolar bile

ilgilenmiolar böle şeylerle sw kötü umursamıolar doru düzgün

serverde gizlice başka oyunculara item falan veriyolar Yalan Değil Bana Verdiler : CemaliTR
öncelikle cemali adlı kişi sunucu sahibini dolandırmaya çalışmış. ve bu olaydan sonra sunucudan uzaklaştırılmıştır burda yazdığı şeylerin hepsi yalan . ve adminler her zaman ilgilidirler. cemali adlı kişi tamamen sunucuyu baltalamak istediği için bunları yapmıştır ve kendisi sağlam bir hile kullanıcısıdır . egosunu tatmin edemediği için buraya gelmiş ve sunucuyu baltalamaya çalışıyor

PatikliPenguen_Real

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
öncelikle cemali adlı kişi sunucu sahibini dolandırmaya çalışmış. ve bu olaydan sonra sunucudan uzaklaştırılmıştır burda yazdığı şeylerin hepsi yalan . ve adminler her zaman ilgilidirler. cemali adlı kişi tamamen sunucuyu baltalamak istediği için bunları yapmıştır ve kendisi sağlam bir hile kullanıcısıdır . egosunu tatmin edemediği için buraya gelmiş ve sunucuyu baltalamaya çalışıyor

Bir takım konularda cemalitr haklıdır.(üstteki özelliklerin tamamı)fakat dolandırma kısmı bizi aşar

Plunex

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu Çok Güzel Emek Vermeden Kasılamazsınız Çok iyi

SERVER FENA ÇOK BEĞENDİM BEN BURDA OYNARIM SAATLERCE EFSO OLUCAM BEN BURADA SW NİN 1.Sİ OLACAM !
Diyen Sen Sırf Sunucudan Ayrıldın Diye Sunucuyu Kirletmeye Çalışan Sen HİLE KULLANAN SEN Ve Adminler mi ilgisiz oluyor Malesef Sen Ne yapdığını bilmiyorsun allah yardımcın olsun.

alizade523

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bende Cemal Adi kisi nin bisi soylemesi ile banladim.Ve bu arada sw de kasilmiyo 1 tande de kolay boss yapin

Yertekin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ne bakımmış arkadaş dün akşamdan beri kapalı

KawaiiPanda

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Görevler,itemler yapmak çok karışık şu olayları düzene soksanız iyi olur,

MrTeenLe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
You have trying to connect with GlaxyCS but original name is GlaxyCs hatası alıyorum GlaxyCs ismiyle girdiğimde ise ./rutbe'den herhangi bir rütbeye tıklayamıyorum!!!

Salvator

play.tartaruscraft.net Minecraft MMORPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
güncel++++

Güncel

Yertekin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ban yeme sebebimi söylerseniz iyi olur bi bug bırakmışsınız hem uyarısıda var yani sebepsiz banın anlamı yok ?

kunduzistila

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Son düzenleme: