Provanas Premium 1.9 Survival Server -[provanas.nitrado.net]-

csberk767

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzel bir server ancak çok boş bir tek ben varım şu an takılacak arkadaş yokmu :)

Laruca

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İnsanları Premium almaya teşvik ediyorsun iyi tamam güzel de sunucuya sadece premiumlular gire biliyor.
Peki bu durum da insanlar nasıl premium almak istesin? :ha:

Kardeş adam hendi cebinden para çıkarmıyacak ekmek elden su gölden olmayacak kendine bi vip alacan onu kullanıcan onuda akıl et bi pre pahalı değil 19 TL Minecraftitiyde
BeratBaşgan

Bartuzen

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeş adam hendi cebinden para çıkarmıyacak ekmek elden su gölden olmayacak kendine bi vip alacan onu kullanıcan onuda akıl et bi pre pahalı değil 19 TL Minecraftitiyde
BeratBaşgan
Çalıntı hesapları satıyorlar orada :/

• Beğen
Reactions: DIO

yasoyasin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Köylulerle takas yapilmiyor :/

O degilde bu serverda uzun zaman gecirdim. Haritanin bir kopyasini alabilir miyim serverin kapanma ihtimaline karsi.
(Ilk defa HILESIZ bu kadar ilerledim survivalda :D )

AhmetAlperen

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverde dolaşıyorum Başarılı (AhmetAlperen Nickim) :alkış:

deniz deniz

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Şu sebepten ötürü, server da insanların başkalarının hesaplarına girme ihtimalini kaldırmak istedim. Bukkit daha çıkmadığı için vanilla versiyonu var sadece. Pluginsiz kontrolü anca yaptığı şeye değer veren insanlarla sağlayabileceğimi düşündüm. Eğer farklı düşünüyorsan fikir alışverişine açığım :)
ABİ LÜTFEN SW Yİ KAPA ARKADAŞIMLA ÇOK EĞLENİYORUZ KİMSE GİRMİYOR SANMA 3 KATLI EVİMİZ VAR

14thNoah

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bence bir saat verilmeli girmek isteyen herkes o saatte girilmeli öbür türlü herkes kör bir şekilde bir birini arıyor farklı saatlerde girip kimse yok diyor, bende girdim ama girdiğim sırada kimse yoktu. Denk gelmiyoruz yoksa oynamak isteyen çok.

4 Kişilik neden ?
"Money, money, money
Must be funny
In the rich man's world"

NargileFT

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Başarılar Yakında Bot Sorununu Cözerseniz Daha iyi olabilir