Artik Offine Arşivlensin.

5 Üzerinden Kaç Verirsin ?

• 1

• 2

• 3

• 4

• 5

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
T

Tekyedilan

Ziyaretçi
bu sw tutmuş arkadaşım diyor doğrumu :) tuttuysa iyi olur çünkü oyuncu çeken bir sw bulmak zor hele hele mmorpgde

Thraenkost

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ve server bugün açılıyor !
09.02.2016 / 22:46 (Yani yarın :D)

Salvator

play.tartaruscraft.net Minecraft MMORPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunun Açılmasına Sadece 1 saat kaldi.

McFanatik

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Umarım güzel bir sunucu ortaya çıkar elimden geldiğince destek vermek istiyorum sunucunuza

McFanatik

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu ne zaman açılır beklemekten öldük burda yani demi şimdi :D
Zaten dünkü ankara il seçmelerinde 2 yıl üst üste avrupa şampiyonu olmuş birisi çıktı karşıma(taekwondo) şike yaptılar benim 6 puan kaldırıp ona 7 puan verdiler 9-13 yenildim eğer yenseydim mucize olurdu zaten ama yenildikten sonra tribündekiler beni alkışladı yenildikten sonra öğrendim onun avrupa şampiyonu olduğunu. Kendimi avrupa 2ncisi gibi hissediyorum şu an ama hala neden ilk maçımda bukadar zorlu bi rakip geldi ne kadar şanssızım lan diyorum moralim bozuk kısacası canım sıkıldı oyun oynayım dedim adam gibi sw bulduk oda daha açılmamış benim için açın bari biraz daha çabuk lütfen

Salvator

play.tartaruscraft.net Minecraft MMORPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu ne zaman açılır beklemekten öldük burda yani demi şimdi :D
Zaten dünkü ankara il seçmelerinde 2 yıl üst üste avrupa şampiyonu olmuş birisi çıktı karşıma(taekwondo) şike yaptılar benim 6 puan kaldırıp ona 7 puan verdiler 9-13 yenildim eğer yenseydim mucize olurdu zaten ama yenildikten sonra tribündekiler beni alkışladı yenildikten sonra öğrendim onun avrupa şampiyonu olduğunu. Kendimi avrupa 2ncisi gibi hissediyorum şu an ama hala neden ilk maçımda bukadar zorlu bi rakip geldi ne kadar şanssızım lan diyorum moralim bozuk kısacası canım sıkıldı oyun oynayım dedim adam gibi sw bulduk oda daha açılmamış benim için açın bari biraz daha çabuk lütfen
Son Testleri Yapıyoruz Bizde Hemen Acmak Istiyoruz Ama Elimizden Bisiler Gelimio :)

Thraenkost

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Çok heyecanlıyım olamaz olamaz ! Dayanamıyorum. Dayanamıyorummmmmmm.
Tutmayın beni oynamak istiyorum !!! oynamak istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Sunucu İP buldum gibi ? Sunucuya Bağlanılamıyor diyor bence doğrudur.