Beğendinizmi ?

• Evet

Kullanılan: 49 73.1%
  • Hayır

Kullanılan: 18 26.9%

• Kullanılan toplam oy
    67
T

Tekyedilan

Ziyaretçi
meslekler nedir ?

başvuru yaptımda sizemi mesaj göndercektik ben konuya yaptımda

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
başvurum onaylandı ve düzenleme istediniz düzenledim ve bakarsanız sevinirim ve şimdi karakter başvurusunuda yapaabilirmiyim ve kaç ırk seçiliyor

NemesisX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
başvurum onaylandı ve düzenleme istediniz düzenledim ve bakarsanız sevinirim ve şimdi karakter başvurusunuda yapaabilirmiyim ve kaç ırk seçiliyor
Foruma ilk girdiğinde neyi nasıl yapacağın ile ilgili konular var saten ilk önce okusan böyle sorular sormana gerek kalmaz burada başvuru ile ilgili bilgiler verilmiş
Irk seçimi açık değil karakter başvurusu formu daha sonra güncellenecek şimdilik verilen soruları doldurup konu açman yeterli.

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
yazınmı açılıcak yoksa erkendende girebilcekmiyiz

TheAvatarAang

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Harika bir RPG'mi doğuyor, yoksa açılmayıp arşive taşınan bi konumu...

onikiasd

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Serverin çok güzel olacağına inanıyorum
Bizde inanıyor ve çalışıyoruz sevgili Minecraft forum türk üyesi kardeşim :D kısaca mübarek
Sunucu paketine yeni eklenen şeyleri göstermek istiyorum bakalım beğenecekmisiniz ?

Resource pack güncelleme 4.0
Oyunda merdivene oturmayacağız gerçi oturulabilecek ancak sandalye ile değiştirildi.

Oyundaki ağaçlar küp küp olmayacak az da olsa silindir e benzeyecek.

Ağaçlar böyle görünecek üzerinde birkaç ayar yapmayı düşünüyorum daha fazla çalılık ekleyebilirim.

Oyunda görünen eşya çerçevesini raf ile değiştirip raf olarak devam ettirdim.

Duvarda görünen raflara 1 adet eşya koyulabiliyor ilerki zamanlarda bunu düzeltmeyi amaçlıyorum.
Şimdilik bu kadar yeni gelen güncellemede yenileri ekleyeceğim.
Eklenmesini istediğiniz bir şey var ise bana özelden yazabilirsiniz.

Nobody01

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Gene mükemmel bir iş çıkacağa benziyor, ayıp ettin Kaan Hocam çağırmayıp ya :D

MertOrMErocks86

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Im watchin'
lol

Peki hocam bu texture packlar iyi güzelde bilgisayarı iyi olamayanlar servere giremeyecek böyle olursa?

onikiasd

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Im watchin'
lol

Peki hocam bu texture packlar iyi güzelde bilgisayarı iyi olamayanlar servere giremeyecek böyle olursa?
Hayır onu da düşündük eğer ki pc si kötü olan birisi çıkarsa bize özelden söyleyecek biz de ona 2d Resource packimizi vereceğiz.
bu sayede aynı sunucuya hem 3d hemde 2d oynayan kardeşlerimiz girebilecektir. :)