OYNA.FORCECRAFT.BIZ | Hardcore Skyblock | (Rekor +105) Günlük +80 ONLINE! | 1.7.x/1.8.x

Satca

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunuza girdim normalde (diger sunucularda) 180 - 200 arası fps alirken sunucunuzda 80 fps aldim ancak fps 80 sonra 30 oluyordu yani droplanıyordu bu yüzden lagli gibi hissettim bunun sizlen bir alakasi varmı acaba mapla vb.

Merhaba,
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederiz. Bahsi geçen fps drop sorunu, bazı oyuncuların sunucumuza alelen saldırı şeklinde yaptıkları bir FPS DROP ATTACK saldırısı olabilir.
Bunun yanı sıra, sunucumuzdaki pluginlerde lag yaratabilicek bir kaç plugin bulunmaktadır. Bu pluginlerin önemi sunucumuzun kalite standartları gereğince önemlidir. Sunucumuzdaki bu tür pluginlere en iyi örnek olarak, hile koruma pluginimiz olan no hacks örnek gösterilebilir. Bunun yanı sıra, sunucumuza yukarıda bahsi alelen saldırı olarak adlandırdığımız FPS DROP ATTACK girişimlerinde bulunan her kullanıcıyı sunucumuzdan KALICI süreyle uzaklaştırmaktayız. İyi forumlar.

EK NOT: Sunucumuza 3 günde bir güncel olarak chunfix atılmaktadır.

Son düzenleme:

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Görseller güzel, ancak basit bir türk sunucusu yine. Yöneticiler pek tecrübeli sayılmaz, bungeecord'u falan yazmayı bile bilmiyorlarki wd ile alakası bile yok. 5/10

Satca

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Görseller güzel, ancak basit bir türk sunucusu yine. Yöneticiler pek tecrübeli sayılmaz, bungeecord'u falan yazmayı bile bilmiyorlarki wd ile alakası bile yok. 5/10

Merhaba,
Amacımız oyucularımız dahilinde bizlerinde kaliteli düzeyde eğlenmesini sağlamaktır. Konu içerisinde bazı yazım hataları yapılmış olabilir. Bu tür hatalar için konuyu tekrar gözden geçirip, gözlemlerimizce düzelteceğiz. Sunucumuzu, kendi kalite sıtandart yönergenizde oyladığınız için teşekkür ederiz. Yorumunuz için teşekkür ederiz.

Son düzenleme:

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

Evet basit bir sunucu kabul ama gelip bunu burada laf etmek saçma çoğu sunucudan da iyi bir tane aç ve al bak sunucu böyle yapılır de. Yazı yazmayı bilmekle sunucu ayarlanması ne alaka onu anlamadım.

Satca

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet basit bir sunucu kabul ama gelip bunu burada laf etmek saçma çoğu sunucudan da iyi bir tane aç ve al bak sunucu böyle yapılır de. Yazı yazmayı bilmekle sunucu ayarlanması ne alaka onu anlamadım.

Merhaba,
Öncelikle güzel yorumunu için teşekkür ederiz. Olympos ekibinin liderinden böyle güzel bir yorum almak bizleri sevindirdi. Yorumunuza katılıyorum lakin bize rakip olabilecek çok sunucu var. Arkadaş sanırım bizleri, kendi aradığı kalite sıtandartlarında yada 10/10'luk bir sunucuyla kıyaslamış. Arkadaşın yorumunun altında olumsuz bir zihniyet olmadığına eminim. İyi forumlar.

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim açtığım / açacağım sunucular belli zaten dostum orasını dert etme. Burası bir forum ve herkes kendi fikrini paylaşmakta özgür. Normalde benim bu tür değerlendirmelere zaman zaman iyi, zaman zaman kötü cevaplar alabiliyorum ancak özellikle gelip buraya bambaşka bir konu açman yanlış. Yazın bir sürprizim olacak herkese :)

Satca

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim açtığım / açacağım sunucular belli zaten dostum orasını dert etme. Burası bir forum ve herkes kendi fikrini paylaşmakta özgür. Normalde benim bu tür değerlendirmelere zaman zaman iyi, zaman zaman kötü cevaplar alabiliyorum ancak özellikle gelip buraya bambaşka bir konu açman yanlış. Yazın bir sürprizim olacak herkese :)

Merhabalar,
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederiz. Bertan Taşkıran, lütfen yorumunuzda ki üslübunuza dikkat ediniz. Forum içerisinde tartışmanın çıkmaması için vb. forum kurallarına göre üslübunuza dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunun haricinde; bydemir06'nında üslup bozukluğunu farkettiğimi söylemek zorundayım. Lütfen forum içerisinde gereğinin olmadı tartışmalar çıkartmaya yelkenmeyiniz. Ayrıyeten, sizin bizim sunucumuzu kendi sıtandartlarınızda yorumlamanızda herhangi bir sakınca görmedim. İyi forumlar.

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar,
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederiz. Bertan Taşkıran, lütfen yorumunuzda ki üslübunuza dikkat ediniz. Forum içerisinde tartışmanın çıkmaması için vb. forum kurallarına göre üslübunuza dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunun haricinde; bydemir06'nında üslup bozukluğunu farkettiğimi söylemek zorundayım. Lütfen forum içerisinde gereğinin olmadı tartışmalar çıkartmaya yelkenmeyiniz. Ayrıyeten, sizin bizim sunucumuzu kendi sıtandartlarınızda yorumlamanızda herhangi bir sakınca görmedim. İyi forumlar.
Böyle güzel cevaplar nadir geliyor işte. Düzeltmen gereken yanlarının olduğunu görmek çok güzel, aynı şekilde eleştirilere tamamen açık olman da. Başarılar.

JackWold

Ağır Eleştrici
En iyi cevaplar
0
Sunucu Kalitesi Güzel.Lag Girmiyor,Build Güzel Fakat Geliştirilmeli.Farklı Pluginler Gelerek Eğlendirilebilir.
Kısaca Sunucu Güzel.Fakat Eklenecek Çok Şey Var.Fikirlerinizi Biraz Dağa Arttırırsanız Benim Düşüncelerimi Anlıyacaksınız.

Satca

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Böyle güzel cevaplar nadir geliyor işte. Düzeltmen gereken yanlarının olduğunu görmek çok güzel, aynı şekilde eleştirilere tamamen açık olman da. Başarılar.

Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. İyi forumlar.

Sunucu Kalitesi Güzel.Lag Girmiyor,Build Güzel Fakat Geliştirilmeli.Farklı Pluginler Gelerek Eğlendirilebilir.
Kısaca Sunucu Güzel.Fakat Eklenecek Çok Şey Var.Fikirlerinizi Biraz Dağa Arttırırsanız Benim Düşüncelerimi Anlıyacaksınız.

Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.

Satca

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nitrado kullanmanız hiç iyi değil. 8mbps upload hızıyla sunucuna tek atabilecekler var. @Y3K bilir nasıl çöktüğünü...

Merhabalar,
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederiz. Öneriniz içinde ayrıyeten tekrar teşekkür ederiz. Yakın zamanda hostingimizi değiştirip, sunucumuzu bir vdsye taşımayı zaten düşünüyorduk. Bunun haricinde, siz yorumunuzda ön planda nitrado kullanımımızı eleştirmişsiniz. Şuanda Nitrado'dan sunucularını açmış birçok başarılı sunucu var. Ayrıyeten sizin bahsettiğiniz şekilde sunucumuza alelen bir saldırı yapılacak olur ise, gereğince bizde karşıt eylemlerde bulunur, gerekirse yasal işlem başlatırız. İyi forumlar.

Son düzenleme:

SteveKafası

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar,
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederiz. Öneriniz içinde ayrıyeten tekrar teşekkür ederiz. Yakın zamanda hostingimizi değiştirip, sunucumuzu bir vdsye taşımayı zaten düşünüyorduk. Bunun haricinde, siz yorumunuzda ön planda nitrado kullanımımızı eleştirmişsiniz. Şuanda Nitrado'dan sunucularını açmış birçok başarılı sunucu var. Ayrıyeten sizin bahsettiğiniz şekilde sunucumuza alelen bir saldırı yapılaca olur ise, gereğince bizde karşıt eylemlerde bulunur, gerekirse yasal işlem başlatırız. İyi forumlar.
10-11 yaşında ki çocukların ellerine program vermişler milleti rahatsız ediyor. Nitrado'nun ne olduğunu herkes biliyor zaten. Eleştirmek herkesin yasal hakkı. Ama Nitrado serveri olmayanları karşılaştırdığımızda, OVH SAS lokasyonlu sunucular daha çok onlineye sahip. Spoof kullanan saldırıcılara dokunamazsınız :s