Myper

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunun mimarileri çok hoş. Yalnız lobi çok boş. Eklenti konusunda konuşmama zaten gerek yok :) Online durumu da zaten belli. Son zamanlarda hızla artıyor. Yalnız bu kadar güzelliğin yanında oyuncu kitlesi sunucuyu cok bozuyor. Minigame oynarken her odada en az 3-4 hack var. Küfürler hakkında hiç konusmayacagim herkes ana avrad sovuyor birbirine. İnanıyorum ve umuyorum ki yakın zamanda bunları da engellersiniz

B

BayEmre_19

Ziyaretçi
Sunucunun mimarileri çok hoş. Yalnız lobi çok boş. Eklenti konusunda konuşmama zaten gerek yok :) Online durumu da zaten belli. Son zamanlarda hızla artıyor. Yalnız bu kadar güzelliğin yanında oyuncu kitlesi sunucuyu cok bozuyor. Minigame oynarken her odada en az 3-4 hack var. Küfürler hakkında hiç konusmayacagim herkes ana avrad sovuyor birbirine. İnanıyorum ve umuyorum ki yakın zamanda bunları da engellersiniz

O lobi yılbaşı için özel olarak yapıldı. Ama beğendikten sonra sade olarak üstünde oynadık boş olması ondan kaynaklı.

Moderatör tarafından düzenlendi:

tireman

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
O lobi yılbaşı için özel olarak yapıldı. Ama beğendikten sonra sade olarak üstünde oynadık boş olması ondan kaynaklı.
ee niye eski lobiyi tekrar ypamadınız bna göre eski lobi daha hoştu (yılbaşı lobisinden önceki lobi)

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
Güncel, 2 Bungeecord Aktif!

Güncel!

Güncel!

Güncel!

BhCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Klasik bir ercan buildi cidden build harika survival sunucusu eklemelisiniz bence

B

BayEmre_19

Ziyaretçi
KISA SÜREDE YEPYENİ HARİTALAR!

Güncel!

Moderatör tarafından düzenlendi:

PixelSky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tek diyeceğim şey hakettiği bu değil bu kalitedr sunucuların tüm dünyaya açık olması gerek global bir sunucu olmali Mineplex vs. Gibi.