[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Ali Emre Azgın

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
astronot oldum para kazanamıyorum uzaya gidiş için 200 istiyor işten ayrılamıyorum 1 saat istiyo para nası kazancaz ?

EfeBerk008

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ya sunucu bayaa güzel ama tabanca yı oraya koyuyorsun ama alınamıyor:o . Bide base almayı düşünüyorum illa telefon ile mi satın alınabilir yada master card ile nasıl alacağız. Bide bayaa gayret göstermişsin minecraftta en sevdiğim server ahh bide şu hatalar düzeltilse müthişşş olacak:alkış::alkış::alkış::alkış:

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
astronot oldum para kazanamıyorum uzaya gidiş için 200 istiyor işten ayrılamıyorum 1 saat istiyo para nası kazancaz ?
Astronotluk mesleğinde normalde ATMden borç çekersiniz diye hesaplandı fakat atm böyle bir nitelikte değil şu anda .. Diğer oyunculardan hemen geri ödeme yapmak üzere borç alabilirsin.

-------!

Sunucu kasasında açık var .. kapatılamayacak kadar fazlalaşmadan bize bir şeyler satın alarak destek olabilirsiniz teşekkürler ..

Bir şeyler satın alacak olanlar özelden bana ulaşabilir ..

winky125

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kardeşim 5-6 kişi ve ben factionsun açılıp kapanmasını istemiyorum artık yeter bide şu bossu düzelt sv de 6-7 ay arası varım

CrowLeyTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Yeter Artık Açın Şu Serveri
Bekliom GÜnlerlerdir...

gazolin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ne yazıkki birisi bize finansal destek yapamadan sunucuyu açamayacağım ..
'' Yani bir şeyler satın al açılsın sunucu .. ''
Ege Bey Size Yardım Edebiliriz Bize Facebookdan Ulaşmanız Mümkünmü Yada Skype dan Veya Özeldende Konuşabiliriz

ahmet93

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
neden bu sever en sevdim ve en cok oynadim severeledendi artik yok :( :öl::ölüm:

zenzeser

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
anladım ve yorumu sildim :D

Son düzenleme: