-+- skyblock.axitrbilisim.com:1153 -+- ALIM VAR! -+- ÇEKİLİŞ BAŞLIYOR! 2 VIP VE HERKESE SPAWNER! |

Nuget

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

IP;
skyblock.axitrbilisim.com:1153

Açılışa özel büyük indirimler var, kaçırmayın!;

VIP 5TL
Sınırsız VIP 25TL
Demir Golemi hariç tüm Spawnerler 4TL'dir.
Demir Golemi Spawneri 5TL'dir.

Satın almak için Kurucu'ya ulaşın.

PayPal ile yapılan satışlarda %10 İNDİRİM!

Ödeme Yöntemleri
PayPal, Mobil, PTT, Kredi Kartı, Havale, EFT, Hesap & IBan No

IP2: skyblock.axitrbilisim.com:1153
İşlemci : intel xeon
Yüklü Bellek :
5048MB

# Bütün bu engelleme ve korumaya rağmen hile açmak yasaktır.
# Bir hata bulmak ve bunlardan yararlanmak yasaktır.
# Küfür etmek yasaktır.
# Sürekli bir kişiyi rahatsız etmek yasaktır.
# Kuruculardan eşya istemek yasaktır.
# Sunucu reklamı yapmak yasaktır.
# Spam ve flood yapmak yasaktır.

Elimizden geldiği kadar sunucuyu geliştirmek.
Hileleri sıkıntıdan patlatmak azap vermek :D
Lag oranını en aza indirmek.

Nuget Kurucu
sago Kurucu

IP;

skyblock.axitrbilisim.com:1153

Son düzenleme:

xSoulFlyRS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hayvan vb yerleri yapmaniz tercih ediyorum mesela portallarla gidilebilir mob ve animal a

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Default adalar hep aynı, keşke biraz vip adalar gibi olsa. Vip adası verin demiyorum, fakat hep aynı ada :)

CrafterMan24

Arduino is my life :C
En iyi cevaplar
0
Sunucu gerçekten geliştirilmeli, açıkçası beğenmedim...

Eksikleri neler derseniz:

-> Resimlerden de gördüğüm üzerine yetkililerin konuşma biçimleri. Yetkililer böyle konuşmamalı...
-> Konu düzeni gerçekten çok kötü, iki üç resim ve biraz internetteki hazır resimlerden, tak konu açıldı. Konu böyle açılmamalı, bilgi vermeli...
-> Üçüncüsü (Umarım uyarı vermezsiniz yetkililer, dil bilgisi ile dalga geçmek değil bu, bilgi vermek, umarım değerli moderatörlerimiz aradaki farkı anlarlar) yazı şeklin gerçekten kötü, ve her harfi büyük harfle yazmışsın. Bu internet dilinde "bağırmak" anlamına geliyor. Kim bağıran birini dinler ki? Dahası yazım hataları kişinin gözüne çarparak sunucu hakkında daha girmeden negatif duygular oluşturmasına neden olur.

Umarım dediklerimi emeğe saygısızlık değil eleştri diye anlar ve buna göre sunucunuzda düzenlemelerinizi yaparsınız...

İyi günler.

Nuget

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İdare eder , geliştirilmeli.
Teşekkürler desteklerle gelişeceğiz

Hayvan vb yerleri yapmaniz tercih ediyorum mesela portallarla gidilebilir mob ve animal a
zaten var /warp pasifmob -/warp aktifmob

Default adalar hep aynı, keşke biraz vip adalar gibi olsa. Vip adası verin demiyorum, fakat hep aynı ada :)
evet bende sevmiyorum fakat yeni ada yapmak çok zor iş çok destek çıkılırsa yaparız :D

Hele vip satsinlarda ondn sonra yapsinlar
evet destekleriniz sayesinde yapacaz

Vip satmak için oyuncu gerekir, oyuncu için hoşluklar küçük jestler gerekir .)
oda doğru :D bir adım bizden bir adım sizden gibi :D

Bir serverde vip ve oyuuncular arasinda buyuk ozellikler olursa oyunun bir amaci kalmaz

Kit irazbuyuk olsun yeter
viplerde fly var adayıda çok abartmazsak sorun olmaz bence :D

-> Resimlerden de gördüğüm üzerine yetkililerin konuşma biçimleri. Yetkililer böyle konuşmamalı...
-> Konu düzeni gerçekten çok kötü, iki üç resim ve biraz internetteki hazır resimlerden, tak konu açıldı. Konu böyle açılmamalı, bilgi vermeli...
-> Üçüncüsü (Umarım uyarı vermezsiniz yetkililer, dil bilgisi ile dalga geçmek değil bu, bilgi vermek, umarım değerli moderatörlerimiz aradaki farkı anlarlar) yazı şeklin gerçekten kötü, ve her harfi büyük harfle yazmışsın. Bu internet dilinde "bağırmak" anlamına geliyor. Kim bağıran birini dinler ki? Dahası yazım hataları kişinin gözüne çarparak sunucu hakkında daha girmeden negatif duygular oluşturmasına neden olur.

Umarım dediklerimi emeğe saygısızlık değil eleştri diye anlar ve buna göre sunucunuzda düzenlemelerinizi yaparsınız...

İyi günler.

İyi günler.
şimdi biz bu sunucunun aylığını bile zor çıkartacağız e bu durumda biraz zevk alalım ki deysin robot gibi konuşmak zordur biraz rahat oluyorum bence suç değil :D

konu aceleye geldi farkındayım 2 3 güne bir düzenleme yapacağım

peki bir el atayım 15 dakika sonra bakın :D

tüm yorumlar için çook teşkkür ederim gelişmemize yardımcı olacaklar...

Caner1999

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Şuanki Dediklerimi Yaparsaniz Serveriniz Daha Guzel Olacagina Eminim ;

1 - Spawnı tek yapın yani /warp ları başka dünyaya değilde spawndaki dünyaya yapmanızı öneririm
2 - Pluginler berbat durumda , Giris Mesaji , Authme , Oyuncu Rengi , Yazı rengini ayarlarsanız güzel olucaktır.
3 - Küçük bir şey ama tabelaya renki yazı plugını getırmenızı onerırırm
4 - Viplere Spawner verirseniz serverinizde vip almak isteyen cogalabılır
5 - Marketi Yaparken Eşya Çerçevesiyle göstermeniz daha hoş olabilir
6 - Serverinizin Kişi sayısını biran önce yükseltmelisiniz çünkü az oyuncuyla oyuncular zevk alamaz
7 - /warp yazdıgımızda ve ya Vipler /kit yazdıgında chestcommand plugını ıle chestte secebılme ozellıgı getırılmesı daha hos olabılır
Ve daha çok çok var ama şuanda bu kadarı sızın serverınızın gelişmesi için yardımcı olucaktır.

Nuget

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şuanki Dediklerimi Yaparsaniz Serveriniz Daha Guzel Olacagina Eminim ;

1 - Spawnı tek yapın yani /warp ları başka dünyaya değilde spawndaki dünyaya yapmanızı öneririm
2 - Pluginler berbat durumda , Giris Mesaji , Authme , Oyuncu Rengi , Yazı rengini ayarlarsanız güzel olucaktır.
3 - Küçük bir şey ama tabelaya renki yazı plugını getırmenızı onerırırm
4 - Viplere Spawner verirseniz serverinizde vip almak isteyen cogalabılır
5 - Marketi Yaparken Eşya Çerçevesiyle göstermeniz daha hoş olabilir
6 - Serverinizin Kişi sayısını biran önce yükseltmelisiniz çünkü az oyuncuyla oyuncular zevk alamaz
7 - /warp yazdıgımızda ve ya Vipler /kit yazdıgında chestcommand plugını ıle chestte secebılme ozellıgı getırılmesı daha hos olabılır
Ve daha çok çok var ama şuanda bu kadarı sızın serverınızın gelişmesi için yardımcı olucaktır.
hepsini yapacağız zamanla

güncel ++++ ilk 5 kişi ye vip alım var!!!

++++

++++++++

güncel

D_MuratAga_D

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Geliştirilmeli, Builderinizi Değiştirmelisiniz Yada Dağa İyi Yapmasını Söylemelisiniz Eksikleriniz Çok Acele Etmişsiniz Çok Belli.