Irk Ve Teknoloji Temali Faction 1.7.X-1.8.X Vampir, Kurt Adam ,Gemi ,Boss,Banka,Minigames Ve Dahasi!

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
birkaç saat önce 10u geçik kişi vardı noldu hemen

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Guncel

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
djyee mute yetkimi versen sadece küfürlere mute atcam söz[DOUBLEPOST=1440490164,1440331504][/DOUBLEPOST]swye giriş yapamıyorum

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
beyler swye girmeyin kimse umursamıyo az kişi var yetkili sayısı az eşya kasmak aşırı zor ve hep kesiyolar ve küfür serbest

r[DOUBLEPOST=1440522335,1440522085][/DOUBLEPOST]he swdeki aadamlarda hemen satıyo tam pisliklerle dolu sw

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
beyler swye girmeyin kimse umursamıyo az kişi var yetkili sayısı az eşya kasmak aşırı zor ve hep kesiyolar ve küfür serbest

r[DOUBLEPOST=1440522335,1440522085][/DOUBLEPOST]he swdeki aadamlarda hemen satıyo tam pisliklerle dolu sw
yukaridaki mesajlari atan arkadaşimiz bu mesajlari atmadan önce rehberdi oyuncularla alakali bi problem yaşadiği için haksiz yere sunucuya hakaret ve iftira atmiştir bu yuzden yetkisi alinmiş ve 16 dk mute cezasi verilmiştir.

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
özür dilerim kavga çıkmıştı ondan böyle bir şey yaptım ama konuştuk arkadaşlarala sw cidden güzel silahlar ırklar hiçbir survival swde olmayan şeyler var emek var pluginlerde güzel zor sevenler içinde harika bir seçim iyi forumlar
NOT:SWYİ BIRAKTIM

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kişi sayisi 12 kişi olarak 1 ay uzatilmiştir vip fiyati 10 tl ye duşmuştur

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eskiden oynardım bu sunucuda anılarım canladın :)
Bende buna benzer ama sılahsız acmayı dusunuyodum :)

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sunucu tekrar 0 dan açilmiştir yeni ip miz: minecraftdunyam.nitrado.net

sunucu şu an tekrar aktiftir.

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
battınız niye yine açıyon yine batcan zaten girsem direk banlarsın

yazdığım kötü mesajları geri alıcam sadece beni banlama

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Banka ,Arsa(Plotme) ve Faction Özelliği Getirilmiş Jetpack Sadece insanlar kullana bilir hale getirilmiştir! yakinda pazar gibi daha fazla özellik eklenecektir!
Güncel
Sunucudan Hammadde silinmiştir!