[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu suçlamanızı reddediyorum bu dosya içerisinde bilgisayara zarar verecek ve kasten konulan bir dosya bulunmamakta.. Eğer böyle bir şey bulunsaydı bu çoktan ortaya çıkardı @Manly Bu durumda istediğin moderatörü konuya davet etmekte özgürsün İyi Forumlar ..

Son düzenleme:

Manly

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
@SweetNetwork Evet o yüzden indirdimiz anda pc yavaşlıyor.arkadaşlarıma denettim. ve oyun 70 fps den 11 fps e dusuyor kesinlikle indirmenizi önermiyorum.

Ve zaten sunucu rol yapma sunucusu değil bug ve Polise yakalanıp polisin zaaaaa diyip oyundan çıkma sunucusu.

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@SweetNetwork Evet o yüzden indirdimiz anda pc yavaşlıyor.arkadaşlarıma denettim. ve oyun 70 fps den 11 fps e dusuyor kesinlikle indirmenizi önermiyorum.

Ve zaten sunucu rol yapma sunucusu değil bug ve Polise yakalanıp polisin zaaaaa diyip oyundan çıkma sunucusu.
2000 küsür indirilme var ve tek şikayetci sensin .. Eğer bilgisayarında donanımsal bir problem var ise benim yapabileceğim bir şey yok ..
ilave olarak söylemeliyim ki ;
Texture pack 256x .. Açıklamak gerekirse, shader gibi makineyi zorlayabilir .. daha basit şekilde anlatacak olursak da ( Bilgisayarın iyi değilse bu texture pack makineyi kastırabilir ) ..

Muhtemelen az bilgin var ise diyeceksin ki , 256x olduğundan değil içinde bir şey var o yüzden kasıyor ,
Ozaman sana yanıtım herhangi bir texture packı 256x olarak indir at bakayım bilgisayarın onu açabilecek mi ? onlar da da mı keylogger var ozaman ?

'' Ve zaten sunucu rol yapma sunucusu değil bug ve Polise yakalanıp polisin zaaaaa diyip oyundan çıkma sunucusu ''
Sana burada sayfalarca açıklama yapabilirim lakin ;
'' Meyve veren ağaç taşlanır '' demişler .. Biraz düşünüp yorumlarsan belki benim sayfalarca anlatmak istediğimi çok rahat anlayabilirsin. Belkide meyve veya ağaç ne alaka bu söz buraya olmamış diyebilirsin tabii .. İşte şu anda kişiliğin hakkında en ufak bir bilgim yok ve hakkında ön yargılı bir yorum yapıp kalp kırmak istemiyorum ..

Yeterince açık olduğumu farz ediyorum ve bu saçma suçlama konusunu burada kapatıyorum ..

Son düzenleme:

CihanYlmzCR

> PERISAN NETWORK <
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu gayet iyi fakat şu tır şoförü nasıl olucaz çözemedim :p

LucasNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
SweetNetwork Base Nasıl Alabilirim ? ve Eroin Yerindeki Donat Yeri Kapalı...
Bu Arada Ellerine sağlık güzel server nesil senin gibilere ihtiyacı var :)

SteveKafası

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
çok güzel bir sunucu. iyi kodlamışın ama ATM Soyarken /güncellemeler yazınca başka biryere atıyor yani 5dk kurlaı gg oluyor.
Sadece ATM değil hepsi için geçerli.

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu gayet iyi fakat şu tır şoförü nasıl olucaz çözemedim :p
Yorumun için teşekkürler! Tır şöförlüğü daha aktif değil .. Biliyorum çok uzun zaman oldu ama ..
SweetNetwork Base Nasıl Alabilirim ? ve Eroin Yerindeki Donat Yeri Kapalı...
Bu Arada Ellerine sağlık güzel server nesil senin gibilere ihtiyacı var :)
Yorumlarınız sunucuya değer katıyor teşekkürler!
Base alımını site üzerine daha ayarlayamadım. Manuel olarak benden alıyorsunuz.
Sunucuya girebilecek durumum yok buralar biraz karışık haftalardır sadece telefon / nitrado üzerinden takip edebiliyorum.
oyunum çöküyor?
Problem tam olarak ne yapınca oluşuyor ?

çok güzel bir sunucu. iyi kodlamışın ama ATM Soyarken /güncellemeler yazınca başka biryere atıyor yani 5dk kurlaı gg oluyor.
Sadece ATM değil hepsi için geçerli.
Yorumun için teşekkürler .. Dediklerinin çözümleri gayet kolay .. fakat bilgisayardan girebilecek durumum yok ..