CraftSize Rezilliği Kurucunun Emek Bilmemeziliği!!!!

Haklımıyım

• Evet

Kullanılan: 7 87.5%
  • Hayır

Kullanılan: 1 12.5%

• Kullanılan toplam oy
    8

EfePvp1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba Arkadaşalr Bugün CraftSizenin Rezilliğini Sölücem
1)Serverda Rehberdim
2)Çok İyi Rehberdim
3)Serverda Yeni Olan Youtuberımız Video Çekceğini Söledi
4)Ama Çekmedn Önce Kurucu Gereksiz Serverı Restledi
5) Geri Girince Rehberlik Gitmişti ve adamın youtuberlıkta gitmişti
6)Bu Serverı Şikayet Ediyorumi!
7)1 Gün Sonra Mert adında biri benim yerime rehber olmuştu
8)Mertten Çok beni seviyolardı ve ben bu rehberlik zorluklarını boşa çekmişim
emeklerimiz boşa gitmiş!

murat6135

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
O serverin kurucusu bi zamanlar bizim servere gelip bot atıyordu onu çok iyi tanıyorum...

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu olayı normal karşılıyorum böyle olaylara rastladığım için alıştık artık.

SunBurnNetworkSBN

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
sunucunun sahibi bendim ve nedenmi 0 landı 1 2 kendini bilmez arkadas sunucumuza bot ve ddos atmasından ve para bugu market bugu gibi buglar yuzunden 0 landı bu arada craftrise ile ismin benzerlik sebebi serveri sevmem buda sucsa ben ne yapayım ama artık server acmıyorum ve su anda yazdan beri urastıgım bir sunucu acıyorum hub oyun ve skype isminizi ata bilirseniz yaptıgım hatayı telafi ede bilirim

bu arada senin rehberligin giti ise bi sebebi vardır belki oyuncular sikayet eti nerden bileceksin ?

server kapandı cunku 1 kac arkadasım para odemeyip beni kole gibi kulandılar bu yuzden kapandı

BEN HER ZAMAN OYUNCULARIMI DUSUNDUM AMA BİR TEK SEBEBİ VAR 0 LANMASININ ODA BENİM MALIGIM HER SEYİN 0 HATALI OLMALSI TAKINTILI HALE GELMİSTİ ARTIK KUSURA BAKMA

Niye Mesaj yok ?

EfePvp1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucunun sahibi bendim ve nedenmi 0 landı 1 2 kendini bilmez arkadas sunucumuza bot ve ddos atmasından ve para bugu market bugu gibi buglar yuzunden 0 landı bu arada craftrise ile ismin benzerlik sebebi serveri sevmem buda sucsa ben ne yapayım ama artık server acmıyorum ve su anda yazdan beri urastıgım bir sunucu acıyorum hub oyun ve skype isminizi ata bilirseniz yaptıgım hatayı telafi ede bilirim

bu arada senin rehberligin giti ise bi sebebi vardır belki oyuncular sikayet eti nerden bileceksin ?

server kapandı cunku 1 kac arkadasım para odemeyip beni kole gibi kulandılar bu yuzden kapandı

BEN HER ZAMAN OYUNCULARIMI DUSUNDUM AMA BİR TEK SEBEBİ VAR 0 LANMASININ ODA BENİM MALIGIM HER SEYİN 0 HATALI OLMALSI TAKINTILI HALE GELMİSTİ ARTIK KUSURA BAKMA

Niye Mesaj yok ?
Kardeş O EfeTunc Bendim + Yeni Bir Server Açarak Benimle Devam Edebilirsin Ama Bu Sana Kalmıştır