Mc.AyyildizMC.Com Efsanesi Geri Döndü 8GB RAM 0 LAG [FACTİON/WARS]

supiii

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ay kenarım :D Sunucunun herşeyi alıntıymış :D alıntı olan tek şey lapis hammadde onlarıda zaten yazdım eğer okuma engelli bir insan isen bilemiyorum :3 eğer ifşa video sunu alıp atmaz isen kalıbına tükürem hodri meydan :) Bana bunları diğen arkadaş iftardan sonra gelip sunucumda reklam yapıyor gecenin saat 04:00 dan sonra bu kadar ezik biri gelip bide gelip form da beni gömmeye çalışıyor sjsjsjsjsjjs :D skype yi hava olsun die verdini düşünmüyorum ekledim bakalım nediyecek :)

Toplum içindeyiz haddini bil terbiyeli konuş eğer faction oynuyorsan ihanet dolu oldunu bilirsin tek başına oyun oynaman senin asosyel olman kendine arkadaş bulmayı dene burda küfür edene kadar.
V e l e t bir küfür mü yoksa ben mi yanlış biliyorum? Ayrıca bir oyunda biriyle takım olunca asosyal mi olunuyor olunsa olunsa asosyal değil anti-sosyal olur. Antalyadaysan kim asosyalmış gösterebilirim aslında

AyyildizMC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu ***** dolu. Çocuklar teke tek vs atıcaz dediler 3 kişi bana daldılar. bir taneside *****in önde gideniydi zaten teke tek savaş yaptık 1.50 canı kaldı hemen kaçmaya başladı aşağıdaki resimdeki gibi "yardım edin" falan dedi. bende noob falan dedim normal olarak sonra "hyrrrr sn kçtnnnn" gibi bir şeyler yazdı (çevirisini yaparsınız artık).
http://i.imgur.com/2fWPvDx.png

Sunucunun oyuncuları çok yalancı ve düzenbaz, önermem!
Yazdım cümleyi bile kavrayamazken kendi yazdın yazıyı bile kavrayamazken form a girip konuyu baltalama cabaların boş :=) Zaten milletin ailesine küfür edip sonra hiçbirşey olmamış gibi davranan oyuncuya ihtiyacım yok herkesin haddini bilmeli ve toplum kurallarına uymalı uymayan arkadaşlar sunucuya gelmesin.[DOUBLEPOST=1437806262,1437409210][/DOUBLEPOST]+++Güncel+++

Ridvan_44

Play.CrafRion.Com
En iyi cevaplar
0
Yapanın ellerine saglık Tebrikler
U..... )

IWhyReis

Ayyıldız[TİM] - BlackKinq
En iyi cevaplar
0
h.o kardeşim sunucunuzda hiç bug yok uyduruyolar o resmi çeken dede güzel hileyle bakmıs ora bug diyor orası ya hammadde yada lapisbiraz kafayı çalıştır tmmı BlueFlower

KadirYLCN

♔ B O M ♔
En iyi cevaplar
1
BİLGİ ;

BUGLAR KAPATILDI LAPİS VE SPAWN DEYİŞTİRİLDİ

IWhyReis

En iyi cevaplar
0
deyiştirildi güzelleşmiş türkcemiz :D
değiştirildi değilmiydi yaa :?

IWhyReis

En iyi cevaplar
0
Seviyesiz insanların yanında olmam ben konusurum enisx41 yada anılla kim uzar 2 metre görürüz :D
cocuk gibi uza dedin ya alemsin valla nasıl coluk cocuk almıs sasırdım şimdi bak
kimsin bilmem ama terbiyeli takınmayı ogrensen iyi olur sonucda ayyıldız mc sw si bu bizim zamanımızda bize saldırana bile uza demiyoduk ayyıldız mc de

IWhyReis

En iyi cevaplar
0
ule eski konuları gördümde duygulancam nerdeyse eski ayyıldızmc iyidi şimdisini bilmiyom :D