Phoenixtr REZİLLİGİ OYNAMAYIN OYNATTIRMAYIN

TheDeadWin

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
admin ne diyor?
Arkadaşın " Bunu Nerden Bilcen Reklamcı Olmak İsteyen Bir Adam Olabilir" sözüne karşılık "admin ne diyor?" demişsin, ne dediğimi hakikaten merak ettim. Neyse uzatmayalım, eğer bir daha böyle bir olayla karşılaşırsan reklam yapan kişinin nickini bana yaz, uygun gördüğüm taktirde cezalandırırım. Yalnız senin serverinde reklam yapılması beni hiç mi hiç bağlamaz, bunun önlemini kendin alacaksın. Etrafta yok bilmem ne rezilliği yok şu rezillik yok bu rezillik gibi konular açmakla olmaz bu işler, atacaksın bir tane sansür eklentisi, engelleyeceksin, başka yolu yok bunun.
Forumun bu bölümü bu gibi durumlar yüzünden açılmış biz burda eleştiriyoruz onada katlanacaksın. Haklıymış gibi hala konuşuyorsun.

ReaLTaiizor

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kulak Misafiri Oldum Biraz, Demişler Adminin Yaptığını Nerden Biliyosunuz Belki Reklamcıdır Diye. Lan Bu Nasıl Bi Zihniyettir? Reklamcının İşi Server Server Gezip Reklam Yapmak Degildir. Ha Madem Boyle Bisey Var Ortada Admin Suclu %100. Kendi Gibi Bi Çocugu Reklamci Alirsan Boyle Olur.. Bide Gelip Burda Kendinizi Savunmayın Be Ayıptır..

GT-I8200Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Gelir

Mc.KonyaCraft.Com - agelir3
En iyi cevaplar
0
Ben Hiç Görmedim Başka Swlerde Reklam Yaptıgını Emek Hırsızlıgı Diye Bişede Yok Ha Şu Vardır Saten Onuda Söylüyor Maplar Bana Ait Deyil Diye Açıklıyor Saten Çıkarlarınıza Ters Düştü Diye Asılsız İtiraflar Atmanız Sizi Haklı Çıkarmaz Çıkarmayacaktır .
Benim sunucumda Reklam yapıldı.

KralSoykan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim Bu bir reklam botu ve siz atıyorsunuz. ÇOK BELLI ! KANITIDA ELLERIMDE AL !

Bu fotoğraf GameKingTR59 (@Pyro22) Tarafından FallenMCPvP'de reklam yapılırken çekilmiştir.
Bence böyle yap :
1-Reklam yapana banip at.
2-Gelen IP'i al.
3-Bir DDoS programı indir.
4-DDoS programı ile o ip ye DDoS at.
Bu yasal olmayabilir.Aşağıdaki %100 yasaldır.
2-Gelen IP'i al.
3-Bilişim suçlarına git veya dava aç.
4-O IP'yi ver ve olay bitsin.
Belki tazminatta alırsın :)

TheDeadWin

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence böyle yap :
2-Gelen IP'i al.
3-Bir DDoS programı indir.
4-DDoS programı ile o ip ye DDoS at.
Bu yasal olmayabilir.Aşağıdaki %100 yasaldır.
2-Gelen IP'i al.
3-Bilişim suçlarına git veya dava aç.
4-O IP'yi ver ve olay bitsin.
Belki tazminatta alırsın :)
Olabilir :) :)

Klasus

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu Açık Bile Deyil

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi