Sunucu için, rütbe isimleri.

likecraft

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
selam dostlar.

rütbe isimleri arıyorum ben. Hayal gücüm yüksek olmadığı için, sizden yardım almak istedim.

Örnek: Çaylak, Köylü, Tüccar vs. gibi, yardım ederseniz sevinirim arkadaşlar. şimdiden tşkrler.

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Asil, soylu, kahraman, tecrübeli gibi şeyler yapabilirsin. :)

fyreUK

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Asil, soylu, kahraman, tecrübeli gibi şeyler yapabilirsin. :)
Normal Plugindeki Rütbeleri Buraya Yazmana Gerek Yoktu Bilmeyen Kaldımı
+
Kaşif Lord Kral Elçi Olabilir Sunucu Türünü Yaz Ona Göre Verelim Cevap :)

LoudCloin

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba @likecraft sorunu sormuşsun hoş güzelde sunucu türünü söyleseydin daha iyi olurdu neyse ben şimdi faction için öneriler verecegim.

- Çaylak
- Tecrübeli
- Usta
- Ustad
- Soylu
- Asil
- Kahraman
- Kral
- Zengin
Eyer farkı bir rütbe isimleri istiyorsan aklıma getiremedim şuanda aklıma gelenler bunlar

likecraft

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba @likecraft sorunu sormuşsun hoş güzelde sunucu türünü söyleseydin daha iyi olurdu neyse ben şimdi faction için öneriler verecegim.

- Çaylak
- Tecrübeli
- Usta
- Ustad
- Soylu
- Asil
- Kahraman
- Kral
- Zengin
Eyer farkı bir rütbe isimleri istiyorsan aklıma getiremedim şuanda aklıma gelenler bunlar

evet, sunucu Hard faction olucak.
her rütbenin güzel bi özelliği olucak, (kit, hammadde değil) bide şöyle gidicek (Çaylak , Çaylak [II], Çaylak [III] gibi)
önerilerin için teşekkürler bu arada.

daha yazmak isteyen olursa asla hayır demem.

LoudCloin

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

evet, sunucu Hard faction olucak.
her rütbenin güzel bi özelliği olucak, (kit, hammadde değil) bide şöyle gidicek (Çaylak , Çaylak [II], Çaylak [III] gibi)
önerilerin için teşekkürler bu arada.

daha yazmak isteyen olursa asla hayır demem.
Önemli değilde Çaylak , Çaylak [II], Çaylak [III] gibi kötü olabilir tabi sana kalmış bi' şey bu sunucunda başarılar.

likecraft

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Önemli değilde Çaylak , Çaylak [II], Çaylak [III] gibi kötü olabilir tabi sana kalmış bi' şey bu sunucunda başarılar.

daha fazla zevk vericeğini düşündüğüm için, anket'e göre yaparız. Hele bi allah'ın izniyle sunucu açılsın.

likecraft

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
5 yıllık bi konu ama, geri dönmeyi düşünüyorum forum + sunucu açma işlerine,

Yeni önerilerinizi almak isterim ben şöyle sıraladım:

Çaylak, Maceraperest, Tüccar, Savaşçı, Zanaatkar, vs. vs.. size zahmet her rütbe için bir gelişim olacak
Çaylak -- Maceraperest ; Zombilerin zehir özelliginin %50 indirilmesi (normalde 80), Tüccar : Market haklarını kullanabilme(satış,alım, ihale), Tüccar : kendi shop unu olusturabilme , Savaşçı : Elmas ve üstü setlerin dayanıklıgı artışı, Zanaatkar , Büyü masası ve örs kulanabilme köylü ticareti aktifleştirme, epey bi özellik olacak ona göre bi rütbe önerin, her rütbede yenı ozellıkler acılacak mesela elytra daha ileri rütbelerde, havai fişek roketı kullanımnı sınırı vs.vs.

şimşekkiz

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar banada bir rütbe isimleri söyler misiniz 5tane