LegoCraftMC Network İp:Play.legocraftmc.com Hub/Cekirdek 1.7.X 1.8.X /Skyblock/Herobrine/Faction/

LegoCraftMC

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucu 8 yıllıkmı ne kadar yalancısın serverine gittim yse belgesi dedin ama belgeyi göremedik. edu.com adlı site verdin siteye girdik hiçbişi çıkmadı sizinde nekadar yalancı olduğunuz belli oluyor ayrıca svmizin isimleride aynı değil isim hırsızlığıda yok sizin isminiz legocraft bizimkisi ise legocraftmc isim üzerine yasaklamada getiremessin isimler farklı ayrıca svde buglar var diyosunuz svmizi güncelledik çoğu bugu kaldırdık gün gectikce bulduğumuz tüm buglarıda kaldıracağız ayrıca legocraftmc idi benim ismim premium aldım isminide legocraftnw koydum kurucular adam kesiyor dediğinde kendi aramızda vs attığımız zamanı söylüyorsun sanırım

Son düzenleme:

LegoCraftMC

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Başlangıç için yeterli ilerledikçe oyuncular arttıkça ram miktarıda artaçaktır Biryandan şuda var 64 gb ram sunucu açarsın 400 tllik bir sunucu olur oyuncun 5 kişiyi geçmez sunucu elinde kalabilir bu yüzden bizde 4 le başladık

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
KitPvP Alıntı . Digerlerin buildler zaten WorlEdit ile yapılmıs . Cok kotu.Zaman Kaybı.

IWhyReis

Ayyıldız[TİM] - BlackKinq
En iyi cevaplar
0
baslangıc için yeterli diyor gelmi şbide yalancı diyor legomc adlı sahıs 8 yıllık sunucu diyor gelmiş yalanlıyor git logslara bak benim derdim isim değil legocraft sunucularını etkiliyonuz gelmiş geçmiş en berbnat sunucuyu yapmıssınız bi benim sunucuya bak bide kendi sunucuna bak ben mapı yapmam bile 2 haftamı aldı açmam 3 haftamı aldı 1 haftası plugin kodladım kendim kodladım bazılarını direk satın alıp veri dosyalarını aktarttık ve açdık direk biz baska bişi yapmadık gelipde sw mize reklam atmanız bile yakısmaz dün +50 onlinemiz var die bukadar iş yapılırmı ard arda admin alımı var vip çekilişi var premium dagıtılcak demişsiniz bide sw girip bu sw kapancak demişsin benim makinam bikere kapanmaz sen git aldıgın hostun parasını yetiştirmeye çalış :D bi gram para vermiyom sw kendiliğine yürüyüp gidiyor bide sunucumda reklam attıgınızıda görmek istemem benim derdim kavga değil ben ciddi oldugumda hertürlü herşeyi yaparım youcraft örnek

LegoCraftMC

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bize İsmimizden Dolayı Muamele Yapıorsun Ama Şunu Lütfen Anla İsimler Farklı LegoCraft=LegoCraftMC oyuncular hangi sunucuyu beğenirse o sunucuyu tercih eder artık şu tartışmayı kapayan taraf ben olmak istiyorum

Son düzenleme:

IWhyReis

Ayyıldız[TİM] - BlackKinq
En iyi cevaplar
0
cogu benim sunucum o dediklerin :D
ben tek acmadım faction hg si var skyblocku var alman sunucuyla birleşik sunucularımız var biz aslında kücük gibi gözüksekde ben yayılmacı politika uyguluyom ondan cogu lego la baslıyan yazılı sunucular gir bak yapıtları aynı kişidir gelipde sw reklam yapıyonuz dedim laf değiştirme
tehtid yani gerçekleri söleyince tehdit edersin anca laf bukadar baş okadar olunca boş konuşmak beleş olmuş sende :D
o attıgın sponsorumuzun sunucusuydu bi zamanlar ve o sunucu bile sizin sunucuyla meydan okusa herkes ora gider :D onu yapan cocugun biriydi hiç scmatic yapmasını bilmediği için full kendisi yapardı herşeyi

LegoCraftMC

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Buildimiz Güzel Olmayabilir Kendimizi Geliştirmeye Çalışıyoruz.

Ahmet Gelir

Mc.KonyaCraft.Com - agelir3
En iyi cevaplar
0
baslangıc için yeterli diyor gelmi şbide yalancı diyor legomc adlı sahıs 8 yıllık sunucu diyor gelmiş yalanlıyor git logslara bak benim derdim isim değil legocraft sunucularını etkiliyonuz gelmiş geçmiş en berbnat sunucuyu yapmıssınız bi benim sunucuya bak bide kendi sunucuna bak ben mapı yapmam bile 2 haftamı aldı açmam 3 haftamı aldı 1 haftası plugin kodladım kendim kodladım bazılarını direk satın alıp veri dosyalarını aktarttık ve açdık direk biz baska bişi yapmadık gelipde sw mize reklam atmanız bile yakısmaz dün +50 onlinemiz var die bukadar iş yapılırmı ard arda admin alımı var vip çekilişi var premium dagıtılcak demişsiniz bide sw girip bu sw kapancak demişsin benim makinam bikere kapanmaz sen git aldıgın hostun parasını yetiştirmeye çalış :D bi gram para vermiyom sw kendiliğine yürüyüp gidiyor bide sunucumda reklam attıgınızıda görmek istemem benim derdim kavga değil ben ciddi oldugumda hertürlü herşeyi yaparım youcraft örnek
cogu benim sunucum o dediklerin :D
ben tek acmadım faction hg si var skyblocku var alman sunucuyla birleşik sunucularımız var biz aslında kücük gibi gözüksekde ben yayılmacı politika uyguluyom ondan cogu lego la baslıyan yazılı sunucular gir bak yapıtları aynı kişidir gelipde sw reklam yapıyonuz dedim laf değiştirme
tehtid yani gerçekleri söleyince tehdit edersin anca laf bukadar baş okadar olunca boş konuşmak beleş olmuş sende :D
o attıgın sponsorumuzun sunucusuydu bi zamanlar ve o sunucu bile sizin sunucuyla meydan okusa herkes ora gider :D onu yapan cocugun biriydi hiç scmatic yapmasını bilmediği için full kendisi yapardı herşeyi
Senin sunucunda reklam yapılması hiç hoş değil değilmi ?
Yakın zamanda benim sunucumda LegoCraft'ın reklamı yapımıştı. :/
Reklam yapmak şeref yoksunluğudur...

LegoCraftMC

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Senin sunucunda reklam yapılması hiç hoş değil değilmi ?
Yakın zamanda benim sunucumda LegoCraft'ın reklamı yapımıştı. :/
Reklam yapmak şeref yoksunluğudur...
Reklamı Yapan Şahsen ben olmadığım için ayrıca sunucularda reklam yapan reklamcılara kızdım artık sunucularda reklam yapmıyolar haberiniz varsa Ayrıca Farkettiyseniz ismimiz legocraft değil legocraftmc bşka sunucunun reklamı yapılmış olabilir

Xhyon

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Başlangıç için yeterli ilerledikçe oyuncular arttıkça ram miktarıda artaçaktır Biryandan şuda var 64 gb ram sunucu açarsın 400 tllik bir sunucu olur oyuncun 5 kişiyi geçmez sunucu elinde kalabilir bu yüzden bizde 4 le başladık
kardşm bişi bildigin yok milletin sw sinin ismini çalıp kötü pluginlerle kötü maplarlar vb. şeylerle asıl lego craftı kötüleme adam gibi isim bul şikayet ettirme

LegoCraftMC

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
kardşm bişi bildigin yok milletin sw sinin ismini çalıp kötü pluginlerle kötü maplarlar vb. şeylerle asıl lego craftı kötüleme adam gibi isim bul şikayet ettirme
Kardeşim isim çalıntı diyorsunuz svnin açılış tarihine bakın bide bizim aldığımız websitenin açılışına bakarsanız kimin çalıntı olduğunu anlarsınız ayrıca pluginlerimizi bilmiyorsunuz kötü diyorsunuz çoğu sunucu aynı plugini kullanıyor ?

LegoCraftMCes

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Beyler sw *** gibi bir builderleri var snowman kurucu gibi her keze artistleiniliyo bir an once forumdan kalkmasını istiyorum bu konunun Lütfen Adam Akıllı Server Paylaşın -Rougearrowz- Snowmanın yetkisi alınsın. :zombi::zombi::zombi::zombi::sinsi::sinsi::sinsi::sinsi::sinsi::sinsi::sinsi: