Minecraft Pixelmon Türk cracked server... Yeni açıldı ip değiştiiiiii [Güncel]

BruceWayne

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server şuanda Türkiyenin tek pixelmon serveridir.Daha yeni açılmıştır açılalı yaklaşık olarak 2 hafta oldu....Serverimizde legend spawnları açıktır ..Server tam pixelmon tadındadır..Başlangıç 5 lwl normal starterdirr....Sürüm 3.4.0 1.7.10....Neden üst sürüm olmadı diye sorucak olursanız üst sürümlerde bug olduğu için 3.4.0 sürümünü tercih ettik..Bütün pixelmon severleri serverimize bekleriz http://img.***********/images/smilies/smile.png

İP:
pixelmonturk.nitrado.net

TeamSpeak İP: Pixelmonturkk.nitrado.net

Son düzenleme:

BruceWayne

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Henüz bakım aşamasındadır serverimiz.Spawnlar falan değişip taşınacaktır

shodowhawk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
keşke indirme linkide verseymişin

geçen gün swye girdim bugünde giriyom cant connetct to server yazyı gşremiyom sorun var herhalde düzeltin

ereneren2

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
IP değiştirdiğiniz için çok oyuncu kaybettiniz benide kaybettiniz çünkü nerdeyse hiç oyuncu yok serverde

BruceWayne

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Zorunlu ip değiştirdik okullar açıldığı için biraz user azaldı ama halen oynuyolar swde :)

shodowhawk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
server ip değişti felan diyo bugün cant cınnet to server diyo sorun felanmı var kapandımı

Ollympos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
!Acilll! Sunucuya girmeye çalışıyom girmiyo yardım edin en başta bi mod daha gerekiyo sanırım Pixel Extras yazıyo one Pixelmonu indirdim kurudm

shodowhawk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
çoğu zaman cnt connect diyo yardım ya çözün şu sorunu atık sürekli cant connect diyo