[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

PtSillentHillss

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Geçmiş Olsun 2 Saat Kadar bir ara açilmadi kapandi sandim :)
Bankaci Olan bir adam war ismi wild imiş nasil olunuyor şaştim :)( bizede söylermisiniz
İyi Forumlar

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Geçmiş Olsun 2 Saat Kadar bir ara açilmadi kapandi sandim :)
Bankaci Olan bir adam war ismi wild imiş nasil olunuyor şaştim :)( bizede söylermisiniz
İyi Forumlar
Bankacılık çok eskiden aktifti işlevsizliği nedeni ile kaldırıldı bankacı kalmış arkadaşlarımız bulunuyor Fakat herhangi bir şekilde para kazanamıyorlar ..
Teşekkürler bu arada çok naziksin ;-;

crtick48

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhaba sunucunuza bağlanırken, outdated server hatasını alıyorum yardımcı olurmusunuz.

bela1233

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kapalı ya!Kapalı!!!!! Kapalı !!! Girmiyor Out... bim bişy diyo ya bne böyle Hayvan gibi server yapıyosunuz! :creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli:

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

bela1233

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucumuzda herhangi bir problem yok gibi .. Girilebiliyor .. Eğer giremeyen arkadaşlarımız var ise internet bağlantısını kesip tekrar bağlanmayı deneyebilirler ..
Veya Hile cilenti ile giriyorlar ise bağlanamayabilir .. Hilesiz girmeyi deneyin ,-,
prdn girdi :D