Legonw.ddns.net Rezilliği.

EmrePersian

Marangoz
En iyi cevaplar
0
şu an kafamda sunucu tutmaz gibi bir düşünce var.Hataları ve gerçekleri soyliyoruz Moderator Bey Israr etme ve Sonrasında Soyleme İstemiyoruz.Dedi.
Öncedende kurucuya dedilerki sunucuda sıkıntı var diyip gidiyorlar dediler.Kurucu ise sıkıntıları soylesin hallederiz dedi.

Karışık guruşuk Bir Sunucu.Yardım edebilirim dedim cevap gerek yok teşekkür ederiz idi :)

Şu olayda ise kafam çok karıştı.Builder olabilirm dediğimde Admin bey Gerek yok Builderlerimiz çok.Cevabı alındı.

Ama malesefki konudaki spawnı görünce ben 404 not found.

Server Tutmaz Arkadaşlar reklamcılara diyorlarki serverlerde reklam yap ? Bu Nedir hak yiyorlar !?

Burdada gerçekleri soylüyorum ama yediremiyorlar işte :) Rezalet Server

Düzgün rehber alamıyorlar :( Rehber küfür bile edecek admin olmasa lanlı konuştuğuna göre :(

Tabi Terbiye ve saygıyı bilenler lan lı konuşmaz :)

Burdada çok hataları olduğu için çıldırıyorlar.

Serverde konuşuyorum diye laf atıyorlar :(

Oynamaya geldik tabi cheste 1 2 stack taş var :D

Burdada hatalarının çok olduğunu anladıkları için kafayı yiyorlar.
Birde diyorlarki hatalarımız varsa bize soyleyin düzeltiriz :(

Ve Mute :)

İşte serverin gerçek yüzü

Başka bir şey bulamadığım için konuya attığım mesajı buraya kopyaladım.İyi Günler

Not: Ben Serverleri gezip adminlerle konuşup serveri anlayıp konuya yazıyorum.Bi tür dedektif gibiyim :)

Son düzenleme:

Neileme

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kusura bakmayın hocam o arkadaşları savunmıyorum yaptıkları hiç doğru bir şey değil ama fotoğrafların belli kısımlarının olmadığı çok bariz bir şekilde gözüküyor. Belkide rehber alınmadığınız için bu denli sinirlisinizdir ...

EmrePersian

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kusura bakmayın hocam o arkadaşları savunmıyorum yaptıkları hiç doğru bir şey değil ama fotoğrafların belli kısımlarının olmadığı çok bariz bir şekilde gözüküyor. Belkide rehber alınmadığınız için bu denli sinirlisinizdir ...
Ben Zaten Bir Serverde Adminim ama Vazgeçtim Vip oldum skyblock daha ne istimki bu serveri satıp orda rehber olacağımı düşünüyorsan yanılıyorsun :)

EfePvp1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zaten LegoCraftı Hiç Sevmiom :D