ModTürk Monster Sunucusu (+Teknoloji, +FPS)

Bisguzar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Premium hesabınla girmeye çalışıyorsun sanırım. Premium sunucularında şu an hata varmış. Cracklı launcheri indirip girebilirsin

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Premium hesabınla girmeye çalışıyorsun sanırım. Premium sunucularında şu an hata varmış. Cracklı launcheri indirip girebilirsin
Maalesef Crack Olanı Yüklemeyi Denersem İnternetim Biter ve Hiç Giremem.Acaba Normal Minecraft Launcherine Modları Atıp Girebilir miyim ?
Bu Arada Acil Kurtarma Ekibi Gibi Hemen Her Soruya Yetişiyorsunuz :D

Bisguzar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Maalesef Crack Olanı Yüklemeyi Denersem İnternetim Biter ve Hiç Giremem.Acaba Normal Minecraft Launcherine Modları Atıp Girebilir miyim ?
Bu Arada Acil Kurtarma Ekibi Gibi Hemen Her Soruya Yetişiyorsunuz :D
Maili kullanmayı bilmek önemli, yoksa haberdar olamam mesajlarınızdan. Uygun forge sürümünü yükleyip girebilirsiniz elbette kendi louncherinizden. Ama benim önerim cracklıyı indirmeniz. Ha tabi birde farklı bir hesabınız varsa orjinal launcherde onu deneyin. Ya da orjinal launcherdeki hesabınızı yeniden oluşturun bunlar da çözüm olabilir

+ https://help.mojang.com/ adresine girdiğimizde de gördüğümüz gibi sunucularda herhangi bir sorun yok. Sanırım sorun launcherde. Tek çözüm crackli launcheri indirmenizde ya da launcheri update etmenizde (eğer güncelleme varsa.).

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
şu an Normal Launcherden Oyuna Giriş Yaptım.Sunucu Bekleme Modundan Çıkar Çıkmaz Oynayacağım :)

furquan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunun sitesine erişemiyorum.

HELP ME!

xyzhide

Marangoz
En iyi cevaplar
0
SERVERE GİRİLMİYOR :ölüm: :pof::sıkarım:

Son düzenleme:

emre265

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
32 bit bilgisayarı destekliyor mu bu modpack ?

furquan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
32 bit bilgisayarı destekliyor mu bu modpack ?
32 bit bilgisayarlar pek çok güncel mod paketini desteklemiyor malesef.64 bit e ihtiyacın var.[DOUBLEPOST=1441827507,1441827001][/DOUBLEPOST]Ayrica mod paketini indirdim ip adresini yazdım ve "Can't reach server" isimli bir hata alıyorum.Sunucu bakımda mı ne oldu?

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server''serverhack.exe'' Starting
Server''serverdead.exe'' Starting
Server''serverhack.exe'' beatiful complete
Server''serverdead.exe'' beatiful complete
Server Broad Cast''Serveri Hekledim Giremezsiniz Artık zaa ikisdee''
:(

McFanatik

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar uzun zaman dir siteye girmiyordum oylesine ftb monster yazdim nete bi konu cikti mcturkden tikladim basladim okumaya sonra cevap yazan birini gordum mesajin sonuna dogru gelince ayni benim gibi yapmis la 3.5gb ram vermis full vermekten korkmus dememle beraber -Radazex i gordum sonra lan bu benmisim fln gulmeye basladim ... artik siteyw giricem fakat suan telefondan yaziyorum 25 eylulde ankaraya donunce sunucunuzda oynamak istiyorum sanirim siz cruzegame siniz cunku bisguzar nicki tanıdık geldi eski sunucunuzda keyifle oynamistim umarim bu sunucu da en az okadar guzel olur ve umarim sunucuya girebilirim iyi oyunlar iyi forumlar
_Radazex

oyakabuyaka

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhabalar uzun zaman dir siteye girmiyordum oylesine ftb monster yazdim nete bi konu cikti mcturkden tikladim basladim okumaya sonra cevap yazan birini gordum mesajin sonuna dogru gelince ayni benim gibi yapmis la 3.5gb ram vermis full vermekten korkmus dememle beraber -Radazex i gordum sonra lan bu benmisim fln gulmeye basladim ... artik siteyw giricem fakat suan telefondan yaziyorum 25 eylulde ankaraya donunce sunucunuzda oynamak istiyorum sanirim siz cruzegame siniz cunku bisguzar nicki tanıdık geldi eski sunucunuzda keyifle oynamistim umarim bu sunucu da en az okadar guzel olur ve umarim sunucuya girebilirim iyi oyunlar iyi forumlar
_Radazex
ooooo knk sonunda canlandın len :D
bu arada sunucu kapalı hevesli olma

Server''serverhack.exe'' Starting
Server''serverdead.exe'' Starting
Server''serverhack.exe'' beatiful complete
Server''serverdead.exe'' beatiful complete
Server Broad Cast''Serveri Hekledim Giremezsiniz Artık zaa ikisdee''
:(
seni dava edicem elimde kanıtım var bu yazılar siber suçduan yargılancan
XXXXXX

not şaka için yapılmıştır