[RazerCraftTR] Minecraftın İçinde Yaşamaya Ne Dersin | Role Play (Whitelistli) |

CriminalGirl

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kayıt Formu
Role Play İsminiz (İngiliz):Beyond Wilson [okunuşu biyond wilson]
Role Play Yaşınız:23
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf):Beyon Wilson bir paralı askerdir hatta dünyanın en iyisidir öldürdüğü insanların sayısı gun geçtikce artamaya başlamış artık öldürdügü normal insanlar yetmemeye başlamış ve kendine güçlü rakipler arama yoluna cıkmış ve başarısız olmuş taki bir rus paralı askeri Beyon Wilsonu öldürmesi için kiralanana kadar aralarında öyle büyük bir savaş çıkmışkı bazı insanlar bu savaşı daha fazla izlememek için intaar etmiştir galip Beyon Wilson olmuşdur. Wilson, rus paralı askerin dünyanın en iyi metalinden yapılmış en keskin bir kılıcı oldunu farketmişdir bu kılıca adeta aşık olmuşdur ve öldürme işine bu kılıçla devam etmişdir.[biraz detaya gircem şimdi] asıl simdi Beyond Krank'dir fakat süper kahramanların adeta bağımlılıgıda gecicek şekilde seviyormuş artık kendini bi süper kahraman gibi gormeye başlamış ve şizofren olmuş en sevdigi süper kahraman deadpool yani wade wilson nu örnek almış onun gibi çift kılıç kullanıp onun gibi kötü espiriler yapmış aslında öldürme sebebi ölümü kendine aşık edip thanosunda kendisini ölümsüz yapması deadpool'a oldu gibi hatta dunynaın en iyi bilim adamlarını toplamış ve weopon x diye projeyi başlatmış beni deadpool gibi yapın demiş bakalım sonuç alabilcekmi bundan.

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kayıt Formu
Role Play İsminiz (İngiliz):Beyond Wilson [okunuşu biyond wilson]
Role Play Yaşınız:23
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf):Beyon Wilson bir paralı askerdir hatta dünyanın en iyisidir öldürdüğü insanların sayısı gun geçtikce artamaya başlamış artık öldürdügü normal insanlar yetmemeye başlamış ve kendine güçlü rakipler arama yoluna cıkmış ve başarısız olmuş taki bir rus paralı askeri Beyon Wilsonu öldürmesi için kiralanana kadar aralarında öyle büyük bir savaş çıkmışkı bazı insanlar bu savaşı daha fazla izlememek için intaar etmiştir galip Beyon Wilson olmuşdur. Wilson, rus paralı askerin dünyanın en iyi metalinden yapılmış en keskin bir kılıcı oldunu farketmişdir bu kılıca adeta aşık olmuşdur ve öldürme işine bu kılıçla devam etmişdir.[biraz detaya gircem şimdi] asıl simdi Beyond Krank'dir fakat süper kahramanların adeta bağımlılıgıda gecicek şekilde seviyormuş artık kendini bi süper kahraman gibi gormeye başlamış ve şizofren olmuş en sevdigi süper kahraman deadpool yani wade wilson nu örnek almış onun gibi çift kılıç kullanıp onun gibi kötü espiriler yapmış aslında öldürme sebebi ölümü kendine aşık edip thanosunda kendisini ölümsüz yapması deadpool'a oldu gibi hatta dunynaın en iyi bilim adamlarını toplamış ve weopon x diye projeyi başlatmış beni deadpool gibi yapın demiş bakalım sonuç alabilcekmi bundan.
kullanıcı adın?

CriminalGirl

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
[DOUBLEPOST=1441011858,1441010761][/DOUBLEPOST]ben nasil bi meslege gircem bana böyle konularda bilgi verirsen teşekkür ederim

Son düzenleme:

ahmet93

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
yaş 30 adim ahmet95 hikayedeki baslik: müzefer hikaye:serı bi katıldım bir gün bir adam beni tutu 1.000.000 dolar karşılığında benden dünyanın en palı zümrütünü istedi bende kabul etim ama zümrüt çok iyi korunuyodu bende bir bıcak ve bir silah vardi 10 kis öldürdüm ama polisler gördü alama başti dişaridan sıren ses gelıyodu disari cik ve teslim ol dediler müzefer aldim ve arkada duran arabama kactim sonra polisler kovaladi 1 tene kursun koluma geldi arabayi süremez oldum göprüye çarbtim disari ciktim ve herkezin önünde 30 trilyon luk müzeferle bilikte suya atladim ve boğularak öldüm müzeferde benim cesedim de kimse bulamadi polisler 30 trilyon müzefer ve katilin akintiyla gitin sölediler tam 10 yil sonra müzefer bulundu ama cesedim sürüyerek yok olmustu müzefer bir deniz altin tuhaf bir sinyal sayesinde bulundu 10 yil sonra aynı yerde sergilemeye devam eti SON

Son düzenleme:

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yaş 30 adim ahmet95 hikayedeki baslik: müzefer hikaye:serı bi katıldım bir gün bir adam beni tutu 1.000.000 dolar karşılığında benden dünyanın en palı zümrütünü istedi bende kabul etim ama zümrüt çok iyi korunuyodu bende bir bıcak ve bir silah vardi 10 kis öldürdüm ama polisler gördü alama başti dişaridan sıren ses gelıyodu disari cik ve teslim ol dediler müzefer aldim ve arkada duran arabama kactim sonra polisler kovaladi 1 tene kursun koluma geldi arabayi süremez oldum göprüye çarbtim disari ciktim ve ferkezin önünde 30 trilyon luk müzeferle bilikte suya atladim ve boğularak öldüm müzeferde benim cesedim de kimse bulamadi polisler 30 trilyon müzefer ve katilin akintiyla gitin sölediler tam 10 yil sonra müzefer bulundu ama cesedim sürüyerek yok olmustu müzefer bir deniz altin tuhaf bir sinyal sayesinde bulundu 10 yil sonra aynı yerde sergilemeye devam eti SON
Öldüysen nasıl oynayacaksın?

ahmet93

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu nasil[DOUBLEPOST=1441019420,1441019387][/DOUBLEPOST]yaş 30 adim jack95 hikayedeki baslik: müzefer hikaye:serı bi katıldım bir gün bir adam beni tutu 1.000.000 dolar karşılığında benden dünyanın en palı zümrütünü istedi bende kabul etim ama zümrüt çok iyi korunuyodu bende bir bıcak ve bir silah vardi 10 kis öldürdüm ama polisler gördü alama başti dişaridan sıren ses gelıyodu disari cik ve teslim ol dediler müzefer aldim ve arkada duran arabama kactim sonra polisler kovaladi 1 tene kursun koluma geldi arabayi süremez oldum göprüye çarbtim disari ciktim ve herkezin önünde 30 trilyon luk müzeferle bilikte suya atladim gizlice yüzerek karsi adaya gecmis ve müzefer le birlikte kacmis SON

Son düzenleme:

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bu nasil[DOUBLEPOST=1441019420,1441019387][/DOUBLEPOST]yaş 30 adim ahmet95 hikayedeki baslik: müzefer hikaye:serı bi katıldım bir gün bir adam beni tutu 1.000.000 dolar karşılığında benden dünyanın en palı zümrütünü istedi bende kabul etim ama zümrüt çok iyi korunuyodu bende bir bıcak ve bir silah vardi 10 kis öldürdüm ama polisler gördü alama başti dişaridan sıren ses gelıyodu disari cik ve teslim ol dediler müzefer aldim ve arkada duran arabama kactim sonra polisler kovaladi 1 tene kursun koluma geldi arabayi süremez oldum göprüye çarbtim disari ciktim ve ferkezin önünde 30 trilyon luk müzeferle bilikte suya atladim gizlice yüzerek karsi adaya gecmis ve müzefer le birlikte kacmis SON
İsmini ingliz ismi yap.

ahmet93

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
adi değistirdim ordamisin yeni ad jack95[DOUBLEPOST=1441062983,1441042009][/DOUBLEPOST]
İsmini ingliz ismi yap.
yeni ad jeck95[DOUBLEPOST=1441063023][/DOUBLEPOST]tm sever ne zaman girerim acaba[DOUBLEPOST=1441099313][/DOUBLEPOST]ordamisin ben nezaman gircem ya
dün 12 kadar bekledim ama

Son düzenleme:

SüperAhmet

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
illa ingilizce mi olcak arapça italyanca rusça isimler olur mu?

SüperAhmet

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uyruk olarak;
Amerikan, Alman, Japon, Meksikan ve İspanyol var.
iyiymiş eklenmeli epey bence[DOUBLEPOST=1441108518,1441107654][/DOUBLEPOST]Kayıt Formu:
Role Play İsminiz (Alman benimki):Lorenz Oswald
Role Play Yaşınız:29
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf):Lorenz yetim bir çocukmuş.Aslında Avusturyalı bir Almandır.18 yaşına kadar Münih'te kalmış sonra memleketi Viyanaya taşınmış.Ama çok kısa durmuş.Yine taşınmış.Başka bir ülkede (bu ülke nere la) kendine iş aramaya başlamış...Ha bide müslümanmış.

Yeter mi :C