PvP.KonyaCraft.Com | 1vs1 | HileKoruması | Köylü Ticaret | Level Sistemi | Pet | İddialı Sunucu!! |

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyunculara hile kullanmayın diyorsunuz ama resimlerde hile yazıları var ?

Ahmet Gelir

Mc.KonyaCraft.Com - agelir3
En iyi cevaplar
0
Oyunculara hile kullanmayın diyorsunuz ama resimlerde hile yazıları var ?
3. mesajda açıklamayı yaptık. Fotoğrafı çeken oyuncumuzdu.

3.Mesaj;
O Fotoğrafı çeken kişi oyuncuydu (: Doku paketiyle çekersem daha güzel olur dedi, bizde ona çektirdik. Link attı siteye ekledik veee Hackı açık unutmuş (: (: Kendi kendini ifşa etti ve cezasını aldı.
[DOUBLEPOST=1440849666,1440749913][/DOUBLEPOST]
Lag oranı düşürüldü!
[DOUBLEPOST=1440956134][/DOUBLEPOST]Güncel

hitman26

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Selamun Aleykum Benim Bir Sorum Olcak Siz Bu Server Hangi Siteden Açtınız Acaba Bende Açıcam Ama Doğru Düzgün Bir Site Bulamadım Yardımcı Olur musunuz ??

Ahmet Gelir

En iyi cevaplar
0
Selamun Aleykum Benim Bir Sorum Olcak Siz Bu Server Hangi Siteden Açtınız Acaba Bende Açıcam Ama Doğru Düzgün Bir Site Bulamadım Yardımcı Olur musunuz ??
Aleyküm Selam,
Batihost.Com'dan gönül rahatlığıyla açabilirsiniz.
Sorularını sorabilirsin: @batihost.com[DOUBLEPOST=1441200539,1441186805][/DOUBLEPOST]
Turnuva tüm faillere rağmen başarıyla sonuçlandı (:

Son düzenleme:

Ahmet Gelir

En iyi cevaplar
0
Sunucu Ram'i 6GB'a yükseltildi!
[DOUBLEPOST=1441999599][/DOUBLEPOST]
Ping eskisine oranla tam 15 kat düşürüldü!

Sunucu 32/32! Slot Arttırıldı.

Yeni Makinaya Taşındık!

Sunucuların bir kısmını Linux'e taşıdık. Lag sorununa karşın sunucuları optimize ettik!

Rekorumuzu 19.09.2015 itibariyle +140 kişi olarak kırdık! Lag sorunları ana makinayı yakın zamanda Linux'e geçirilerek ciddi anlamda dahada fazla azaltılacaktır!
SkyBlock - EggWars Çok yakında Aktif!

Tehlikeli Bilim Adamı Blank Yeni ölümcül icadını sataşa sundu!
Blank'u Takascılar sokağında bulabilirsiniz!

Konu güncellendi!

Sunucuda Lag'a sebep olan eklentiler tespit edildi!
İlk bakımda Allah'ın izniyle sorun giderilecektir.

Bakım bitti;
Lag sorunları %70 azaltıldı.
Level'ler sıfırlandı.
Can Barı kaldırıldı.

Ikonia Network olarak tüm islam aleminin Kuraban Bayramını kutluyoruz, hayırlı bayramlar!

2015 Eğitim, Öğretim yılı tüm Türk alemine hayırlı olsun, hayırlara vesile olsun.

TheMuhammed2188

Java <3
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
[Ikonia-Baglanti] Sunucuya Baglati Kurulamadi, Hata kodu: io.netty.channel.ConnectTimeoutException
Bu hata'nın çözümü nedir ?

NOT: "Bağlantı" yerine "Baglati" yazılmış :p
BAŞKA NOT: Forum kurallarında Türkçe hatalarına karışılmaması gerektiğini biliyorum ama bu sunucuyla alakalı bir sorun yani boşu boşuna mesajlar yazmayın.

Sonda sunucuya sunucuya girebildim ve şunu fark ettim.
Phoenix Anti-Cheat v1.5 kullanıyorsunuz.
2.5 sürümünü öneririm eski sürümü çok kötü.

Ahmet Gelir

En iyi cevaplar
0
Bu hata'nın çözümü nedir ?

NOT: "Bağlantı" yerine "Baglati" yazılmış :p
BAŞKA NOT: Forum kurallarında Türkçe hatalarına karışılmaması gerektiğini biliyorum ama bu sunucuyla alakalı bir sorun yani boşu boşuna mesajlar yazmayın.

Sonda sunucuya sunucuya girebildim ve şunu fark ettim.
Phoenix Anti-Cheat v1.5 kullanıyorsunuz.
2.5 sürümünü öneririm eski sürümü çok kötü.
Bağlantı Sistemi BungeeCord tabanlı olarak kullanılıyor, buda türkçe karekterleri desteklemiyor.

Bilinçli olarak 1.5 sürümünü kullanıyorum şayet üstündeki sürümlerde birçok gereksiz hile korumaları ve açıklar var. En Stabil halinin bu olduğunu düşünüyorum.

AntiKnockBack, Kill-Aura (Quad-Aura, Trigger, Techno-Aura vs.), Makro, NoSlowDown, Critical Gibi PvP'yi aşırı etkileyecek hileleri engelleyecek Kaynakları fazla tüketmeyecek bir Plugin kodlatmayı düşünüyorum.

Sunucu +55 kişiyle rekor kırdı!

Son düzenleme:

iskelet65

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Turker_HD diye rehber durduk yere mute attı niye attın dedim bida mute attı 1 gün geçti niye mute attın dedim cevap vermedi bida sordum jaile yolladı sonra ban attı bazıları bu rehberden şikayeti olduğu halde uzman rehber yaptılar

Ahmet Gelir

En iyi cevaplar
0
Turker_HD diye rehber durduk yere mute attı niye attın dedim bida mute attı 1 gün geçti niye mute attın dedim cevap vermedi bida sordum jaile yolladı sonra ban attı bazıları bu rehberden şikayeti olduğu halde uzman rehber yaptılar
Bana hiç kimse hiçbir şikayette bulunmadı. Böyle bir durumda SS alıp bana ulaşın. O zaman gereği yapılır.