Kaliteli,Adam akıllı sunucu arıyorum

MertXDDX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkeze merhaba arkadaşlar.Şöyle Adam akıllı bir sunucu arıyorum.Aynı Sonoyuncu gibi. Son Oyuncu nerden aldığını falan bilsem iyi olcakta bilmiyorum işte.Yapacağım iş çok ciddi iş.Önceden bilip yavaş yavaş yani 15-200 Kişilik servelardan başlayacağım fakat sunucu ayarları olmuyor.Şöyle ki :

32GB RAM İstiyorum 200 slots 1500 tl civarı.daha fazla hatta. O kadar alacağıma direk açarım daha iyi.

SONOYUNCU GİBİ KALİTELİ SUNUCU VARSA SÖYLEYİN 2000 SLOTS YETER. GB Sİ 32,64 FALAN VARSA İYİ OLUR !

Neileme

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
SonOyuncu en son sunucularını "ovh.com" dan alıyordu. Şu anda nereden alıyorlar bir bilgim bulunmamakta. Ama istesen bile şu halinle BatıHost gibi bir aracı olmadan OVH'den alamazsın. Zaten alabiliyor olsan bile almanı önermem. Çok bilgin yok gibi bu konuda. Sadece Ram ve Slot sayısından bahsediyorsun. CPU veya İnternet hızı hiç önemli değil galiba. Adam gibi araştırmanı yapmadan almaya kalkışma.

MertXDDX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya daha önce almıltım baya bi.Benim için bu ikisi daha çok önemli.Onlarda baya önemli beim için zaten.100 lerce konu okudum bve bu işe küçüklüğümden beri yatkınlığım var :)

Neileme

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
"Bu ikisi daha önemli" gibi bir yakıştırma olamaz. 32 veya 64GB Ram'e sahip hiçbir server sana VPS, VDS veya Dedicated Server dışında verilmez. Nitrado gibi panelle verilmesini bekliyorsan boşuna hayal kurma. Haa bulur musun Hosting'lerin panelle verdiği 32 veya 64GB'lık oyun sunucusu ? Belki bulursun ama o zamanda 200 slot için 32 veya 64GB israf olur. Büyük bir network kurmayı düşünüyorsun ve büyük ihtimalle hepsini tek bir oyun sunucusu üzerine kurmayı düşünüyorsun. Network kurmayı bilmeden bana gelip "100 lerce konu okudum bve bu işe küçüklüğümden beri yatkınlığım var :)" diyorsun. Hakaret etmek istemem ama profil fotoğrafına bakılırsa "hâlâ küçüksün". Gerçek anlamda 100'lerce konu oku, konuyu tam kavra ve egonu biraz aşağı indir. Ondan sonra açarsın sunucu.

Son düzenleme:

Neileme

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sizinkinden daha fazla olduğu belli.

EnderBy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ayiptir sormasi neymis acaba bu ciddi is ?

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yanlış bilgi, kaldırıldı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ozan01123

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Aranızda hala sunucu açmak istiyen varmı?
Aventis Bilişim 5. yaşına girdiği için %50 kampanya düzenlendi, fiyatlar çok iyi mobil ödeme bile mevcut.
Aventis size makina vds olarak veriyor, ve kurulumunu ücretsiz yapıyor bitmedi, ücretsiz kendi yaptıkları Özel script paketini ücretsiz veriyorlar.İçinde her şey mevcut.
Ücretsiz Oyun içi hile koruma ve admin panel veriliyor.
7/24 Sunucu ddos koruması ile korunur, herhangi bir saldırı olmaz.
Script desteği veriliyor. Büyük bir şey olmadığı sürece, örneğin bir script isteyin aynı gün kodlanır ve size ücretsiz verilir.
İletişim: 0534 599 17 28
Web: www.aventisbilisim.com.
Faaliyet Belgesi / İzin Belgesi: http://www.aventisbilisim.com/YS2384.jpg

MertXDDX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ayiptir sormasi neymis acaba bu ciddi is ?

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Sonoyuncu serverini açarken ne kadar ciddi olduysa o kadar
Sizinkinden daha fazla olduğu belli.
O zaman Özelden bana Sonoyuncu gibi server açmam için önerdiğin özellikler söyle.Taktik vermeyide unutma :)
Nitrado <3 Candır
Nitrado en fazla 200 slot a kadar ulaşabiliyor.Normalde çok iyi.
Aranızda hala sunucu açmak istiyen varmı?
Aventis Bilişim 5. yaşına girdiği için %50 kampanya düzenlendi, fiyatlar çok iyi mobil ödeme bile mevcut.
Aventis size makina vds olarak veriyor, ve kurulumunu ücretsiz yapıyor bitmedi, ücretsiz kendi yaptıkları Özel script paketini ücretsiz veriyorlar.İçinde her şey mevcut.
Ücretsiz Oyun içi hile koruma ve admin panel veriliyor.
7/24 Sunucu ddos koruması ile korunur, herhangi bir saldırı olmaz.
Script desteği veriliyor. Büyük bir şey olmadığı sürece, örneğin bir script isteyin aynı gün kodlanır ve size ücretsiz verilir.
İletişim: 0534 599 17 28
Web: www.aventisbilisim.com.
Faaliyet Belgesi / İzin Belgesi: http://www.aventisbilisim.com/YS2384.jpg
İyi ancak sonoyuncu gibi değil.Kaliteli olmalı,Slotun yeteceğini sanmıyorum.Ama yinede incelerim.

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sonoyuncu serverini açarken ne kadar ciddi olduysa o kadar

O zaman Özelden bana Sonoyuncu gibi server açmam için önerdiğin özellikler söyle.Taktik vermeyide unutma :)

Nitrado en fazla 200 slot a kadar ulaşabiliyor.Normalde çok iyi.

İyi ancak sonoyuncu gibi değil.Kaliteli olmalı,Slotun yeteceğini sanmıyorum.Ama yinede incelerim.
nitrado 200 slot degil kardesim bungecoordla baglayarak istedigin kadar alabilirsin :)

dustın

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Serverleri bir birine bağlama ile demek istiyor mesela 30 kişilik bir serverin var onu diğer 30 kişilik serverinle birleştiriyorsun 60 kişilik oluyor eğer aklına takılan bir şey varsa skypem live:figen.ali

Son düzenleme:

MertXDDX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
O biraz mantıksız bence ben 200 Slot alıyorum mesela 32 GB Ram diyelim başka bi servereda aynı şeylerimi almam gerekiyor :/ saçma