TEKKİTTURKEY GERİ AÇILSIN MI ?

TekkitTurkey Geri Dönsünmü ?

• Evet dönsün oynarız

Kullanılan: 42 87.5%
  • Hayır gerek yok

Kullanılan: 6 12.5%

• Kullanılan toplam oy
    48

soanek

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
yaa beyelr diorum size tekkit oynamak isteyen eklesin yabancı server var bizim kocaman arsa var kalkanlı felan kimse gelemez spawndan 9km uzakta
çapraza felan gidiyon yani nerdeyse imkansın
oynamak isteyen eklesin diorum skypeden hala eklemiyosunu yaşım 15 oynamak isteyen eklesin yaş farkı olursa sıkıntı olmaz sadece tekkite bilgili olsun yeter lioy
oynamak isteyenler skype: fatihmercimek123 ekleyin artık yeter[DOUBLEPOST=1440709906,1440709803][/DOUBLEPOST]
Eminimki Şuanda 100 Lerce Türk Kişisi Tekkit Server Bekliyordur Buna Eminim İsterseniz Oylama Yapıp Çıkan Sonuça Bakabilirsiniz.
kardeşim 100 lerce kişi tabii ki var ama açan yok önemli olanda açan oynamak istiyosan beraber oynayalım bildiğim server var tekkit ile bayabi bilgim var ok gel beraber oynayalım soruyorum kimse takmıyo beraber oynayalım kareş

Bisguzar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar tekkit biraz eskidi, yeni mod paketlerine göz atın derim.

behzat402

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eminimki Şuanda 100 Lerce Türk Kişisi Tekkit Server Bekliyordur Buna Eminim İsterseniz Oylama Yapıp Çıkan Sonuça Bakabilirsiniz.
AteşTekkit ten Sonra Ben Umudumu Kestim Tanıdığım Arkadaşlarındı Fazla Oyuncu Girmedi Fakat TekkitServerlistte Falan Açınca Reklam Serveri İngilizce Açarsanız Daha Çok Başarı Olacağından Eminim Ayrıca Başka Modpacklere Yönelmek şu an Bence Daha Mantıklı Eskisi Gibi Değil Tekkit Classic Nerde O Eski Serverler Oynayanlar Bilir Eskisi Gibi DNT Falan Olsa

Bisguzar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
AteşTekkit ten Sonra Ben Umudumu Kestim Tanıdığım Arkadaşlarındı Fazla Oyuncu Girmedi Fakat TekkitServerlistte Falan Açınca Reklam Serveri İngilizce Açarsanız Daha Çok Başarı Olacağından Eminim Ayrıca Başka Modpacklere Yönelmek şu an Bence Daha Mantıklı Eskisi Gibi Değil Tekkit Classic Nerde O Eski Serverler Oynayanlar Bilir Eskisi Gibi DNT Falan Olsa
Bende bir tekkit oyuncusu olarak şu an monsteri öneririm. Aslında 1.7 mod paketleri güzel ama herkesde çalışmayabiliyor ya da FPS düşük olabiliyor. şu an bir monster sunucumuz var sunucular kategorisinde konumuzu açtık göz atabilirsin.

aklıllıminecraft

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Konuyu bence daha fazla öldürmeyin.Tekkit Classic sunucusu yok işte.

EpicWatch

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öncelikle söyleyeceğim ilk şey.Serveri beğendim.Ancak server niye kapanıyor.Bi serveri açık tutunda oynayalım bir kere bile tekkit multiplayer oynayamadım düşünün yani artık :D

oyakabuyaka

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öncelikle söyleyeceğim ilk şey.Serveri beğendim.Ancak server niye kapanıyor.Bi serveri açık tutunda oynayalım bir kere bile tekkit multiplayer oynayamadım düşünün yani artık :D
çokdan kapandı neyin kafası bu ?
kolaysa sen tut açık vip alan yok oyuncu yok çok ram istiyor pluginleri zor modlu istedigi için para sıçmıyolar her halde açık kalsın

birlik07

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
MERHABA ARKADAŞLAR TEKKİTTURKEY TEKRAR AKTİFLEŞTİRMEK İSTİYORUZ FAKAT OYUNU OYNAYACAK ONLİNE OYUNCU SAYISINI ÖĞRENMEK İSTİYORUM OYNARMISNIZ OYNAMAZMISNIZ ? , YORUM ATARSANIZ SEVİNİRİM OLUMLU VEYA OLUMSUZ ...