|PrisonTurk|Türkiye'de ilk Olmaya Geliyor|Alım'lar Aktif|Profesyonel Ekip|

PrisonTurk Adlı Sunucumuz Tutacak mı ?

• Kullanılan toplam oy
    18

Alper545

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ad:Alper
Tecrübe'ler:10-12 sunucuda rehber oldun 7'si usta rehber
Davranışların:Her soruya nazikçe cevap verme
Oyuncular'a Hitab Etme Dilin: sakin bir şekilde No küfür iyi bir dille

iBatuHDBatuhan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
MOD
Ad:Batuhan Yaman
Online Süre:en az 3 saat (özel bir durum olmazsa)
Bilgiler:World Edit, World Guard , bazı pluginler
Tecrübe'ler:2 serverde Admin , 1 Serverde Builder , 5 Serverde Rehber , 3 Serverde Reklamcı Oldum.
Davranışların: Saygılı,Kibar Ve Anlayışlıyımdır.

Kendini Tanıtır mısın?(En Az 50 Kelime) : Merhaba Ben Batu. Tecrübeler Bölümünde Yazdığım Gibi Serverlerde Yetkili Oldum. Oyuncuları Eğlenmesi İçin Elimden Geleni Yaparım. Kurallar Konusunda Titizimdir.Serverde Hile Kullanan(Hacker) Ararım. Gerekeni Yaparım. Daha Önce Yetkili Olduğum Serverlerde Hep Sevilmişimdir. Kimse İşimi Kötü Yaptığımı Söylemedi. Kötü Olduğumu Söyleyen 1 Kişi Olmuştu. Hemen Nedenini Sorup Kendimi Düzeltmiştim. Eksik Yanım Olursa Söyleyebilirsiniz.

IEmreCan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rehber'ler:
Ad:Emre Can
Tecrübe'ler: Sayamayacağım kadar çok swde usta rehber oldum
Davranışların: Olan durumların her zaman iyi yönünü ararım.
Oyuncular'a Hitab Etme Dilin: Sakin bir ve rahat bir dille

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir konudan birden fazla açmak yasak.
Bir defa daha görmüştüm 4-5 konu açmıştınız.Üyeliğinizi düzgün bir şekilde kullanmak için lütfen önce Forum Kurallarını okuyunuz.

ANL45

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bir konudan birden fazla açmak yasak.
Bir defa daha görmüştüm 4-5 konu açmıştınız.Üyeliğinizi düzgün bir şekilde kullanmak için lütfen önce Forum Kurallarını okuyunuz.
4-5 Abartmayın. Önce'den Açmıştım 1 Defa Sonra Onu Bulup Üzerine Bir Konu Daha Açtım
İsterseniz Eski Konuyu Kapatabilirsiniz.

BreyJ

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ad: aliihsan
Tecrübe'ler: 1 rehber 1 admin 1 kurucu 2 builder 1 mod
Davranışların: gerektiği yerde espiri yaparım önemli konularda ciddiyimdir kanıt olmadıkça kural ihlalini affetmem.
Oyuncular'a Hitab Etme Dilin: (Nazik,Kabadayı,Düzensiz): Nazik olduğumu düşünüyorum.

ANL45

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ad: aliihsan
Tecrübe'ler: 1 rehber 1 admin 1 kurucu 2 builder 1 mod
Davranışların: gerektiği yerde espiri yaparım önemli konularda ciddiyimdir kanıt olmadıkça kural ihlalini affetmem.
Oyuncular'a Hitab Etme Dilin: (Nazik,Kabadayı,Düzensiz): Nazik olduğumu düşünüyorum.
Skype Adresini Vermemişsin. Benim Skype Adresim'den iletişime Geçer misin?

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
GenelMOD:
Ad: Himmet
Online Süre: Günde 5-6 saat çalışırım.
Bilgiler: Profesyonel kurucuyumdur, daha önce birçok şirkette çalıştım. 3 senedir bu işle uğraşıyorum üstelik mimarim harikadır. WE WG her kodu bilirim.
Tecrübe'ler: Açıkçası geçen SandenisaCraft ve AlphaCraft'da kuruculuk yaptım. Şu an Black&White isimli bir yabancı sunucuda moderatörüm. Mineplex'in Snake isimli oyununda 47 geliştirmenden 1 tanesiydim.
Davranışların: Gerektiği yerde ciddi, gerektiği yerde keko gibi davranırım. Keko derken esprili yani :D
Kendini Tanıtır mısın?(En Az 50 Kelime) : Tek kelimeyle anlatsam? Ben çok süperim.

ANL45

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
GenelMOD:
Ad: Himmet
Online Süre: Günde 5-6 saat çalışırım.
Bilgiler: Profesyonel kurucuyumdur, daha önce birçok şirkette çalıştım. 3 senedir bu işle uğraşıyorum üstelik mimarim harikadır. WE WG her kodu bilirim.
Tecrübe'ler: Açıkçası geçen SandenisaCraft ve AlphaCraft'da kuruculuk yaptım. Şu an Black&White isimli bir yabancı sunucuda moderatörüm. Mineplex'in Snake isimli oyununda 47 geliştirmenden 1 tanesiydim.
Davranışların: Gerektiği yerde ciddi, gerektiği yerde keko gibi davranırım. Keko derken esprili yani :D
Kendini Tanıtır mısın?(En Az 50 Kelime) : Tek kelimeyle anlatsam? Ben çok süperim.

Yalan. İnanıp'ta Sunucunuz'da Yetkili Yapmayınız. [DOUBLEPOST=1438551949,1438472687][/DOUBLEPOST]Güncel. Alım'lar Devam Ediyor.

EfeByc

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
GenelMOD:
Ad:Efe
Online Süre:8
Bilgiler:Her türlü komut - plugin ve minigame kurma - we,wg vs. ve birçok pluginleri kullanabiliyorum.
Tecrübe'ler:3 Yıldır böyle swlerde admin olsun mod olsun oynuyorum. Bayağı tecrübeliyim.
Davranışların: Sabırlıyımdır ve oyuncularla ilgilenmekten bıkmam.Kesinlikle Tembel Değilim. Nazik bir konuşma takınırım.
Kendini Tanıtır mısın?(En Az 50 Kelime) :
Minecraftı seven ve gerçekten çalışkan biriyim. Eğer kurucu bir warp yapmamı istedi anında yaparım yani itaatkar biriyimdir. Dediğim gibi sabırlıyımdır. Çok küfür edenleri sevmem. Ayrımcılık veya ırkçılık yapan bir insan değilim. Yaşımın küçük olmasına rağmen olgunca davranışlar sergilerim. Bıkmadan sw ile ilgilenebilirim.Kesinlikle ama kesinlikle yalancı biri değilim sözümün eriyim. Büyüklerime saygılıyım. Tabi oyuncular sıkılmasın diye espiriler de yaparım. Gerektiğinde ciddi gerektiğinde komik tiplerden birisiyim. Ve benden pişman kalmayacağından da eminim :D

Son düzenleme:

ANL45

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Salak salak yorumları dikkate almıyorum !!

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi