Play.Sonhukumdar.com 1.7.X-1.8.X Creative,HG,Faction,Skywars,Skyblock +150 Online

burakszvevo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

play.SonHukumdar.com

- Sunucu Bilgileri -

IP Adresi :
play.SonHukumdar.com
Sunucu versiyonu : 1.7.X-1.8.X
Slot : 750
RAM : 32GB
Sunucu Lokasyonu: Fransa
Sunucu Hostingi: BatıHost
Sunucu türü : HUB (Çekirdek)
Açılış tarihi : 07/07/2015

Sunucu Açılış Nedeni?
Sunucumuz herkeze mükemmel 7/24 online bir oyun sunmaktır. Sunucumuz için en az 3 ay süredir uğraşıyoruz ve sunucumuzun emegini alacağımıza eminiz tabi sizin katkılanırzla. Bu serveri ben asla kapatmıyaçağıma adım gibi eminim nedeni ise bu kadar uğraşmış olduğum serveri nie kapatıyım ki ? Yani korkusuzca VIP alabilirsiniz. Serverimiz yeni açıldığı için online sayısı biraz düşüktür fakat sizlerin katkılarıyla sunucumuzun büyüceğine eminiz:)
- Iletişim -Website: www.SonHukumdar.com
Facebook : www.facebook.com/SonHukumdarTR

- Faction

- SkyBlock

- SurvivalGames

- KitPvP

- SkyWars

- Creative

Faction Serverimizin en sevilen bölümlerinden biridir. Uzman kadromuzla yapmış olduğumuz spawn bize aittir. Factionda HeroBrine ve Entity303 Boss vardır ve forumuzdaki değerli üyemiz Muhammet'in kodlamış olduğu PhoenixAntiCheat plugini sayesinde kimse sunucumuzda hile açamaz. Serverimizde bir tane bile hile bulumazsınız :)

SkyBlock aslında çok karışık bir oyundur ama /warp bilgi sayesinde oyunu ilk defa bile oynuyor iseniz çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Warp bilgide bütün her şey yazmaktadır. SkyBlock %100 tarafımca türkçeleştirilmiştir.
SkyBlock'un amacı /is yazarak küçük bir adayı en buyuk hale getirmektir 1000 lvl olduğunuzda SkyLord olursunuz.

PvP Sunucumuz şuana kadar en sevilen sunucularımızdan birisidir. Setimizde Demir Set, Demir Kılıç, FNS, Olta, Yay, 15 adet ok bulunmaktadır. Her adam öldürdüğünüzde 5 adet ok ve 5 SH-Altın kazanırsınız. Bu SH-Altın'lar ile MARKET'den iksir çeşitleri ve GAPPLE satın alabilirsiniz. PvP'nizi en iyi şekilde hileli oyuncular olmadan burada rahatca geliştirebilirsiniz. Iyi oyunlar..

SurvivalGames neredeyse herkes bilir ama ben yinede anlatıcam. SurvivalGames sunucumuzda 5 adet arena mevcuttur. (SgHighway, Brezee Island2, SurvivalGames 4, Zone85, AlaskanVillage). SurvivalGames'de her adam öldürdüğünüzde 5 puan, her oyun birincisi oldugunuzda 20 puan kazanırsınız. Peki bu puanlarla ne mi yapcaksınız? Bu puanlar ile Lobideki MARKET'den dilediğinizi alabilirsiniz.

SkyWars adanı koruma ve diğer oyuncuları yok etme oyunudur. Diğer adaları işgal ederek ada sahiplerini öldürüp son kalan siz olmanız gerekir ve de her haritanın bir ortası olur bu ortada onlarca chest ve de Büyü Masası vardır. Her oyun kazandığınızda ve her oyuncu öldürdüğünüzde puan kazanırsınız bu puanlar ile kitleri satın alabilirsiniz.

her şey tamamen size aittir. Hayal gücünüzü kullanarak dilediğiniz yapıtı dilediğiniz evi vb. herşeyi burada yapbilirsiniz. Peki bunu nasıl yapıcağım derseniz Creative sunucusuna girip /p auto yazmanız yeterlidir!

- Yetkili Ekibimiz -
- Dragnock (Kurucu: Pluginer,WebMaster,Java)
- BurakSZ (Kurucu)

─── Faction Spawn ───

─── BOSS (HEROBRINE) ───

─── BOSS (Entity303) ───

─── Lapis ───

─── Avcı ───

─── Arena ───

─── ORMAN ───

─── Balıkçı ───

- Parkur -

─── PvP SPAWN ───

SKyblock

─── SPAWN ───

─── ADA ───

─── ZARARSIZ MOBLAR ───

─── VIP MARKET ───

Tüm warpların resimleri eklenmemiştir. Bu sadece 3/1'dir

HG
─── BEKLEME LOBISI ───

Çakma Lobi

─── Skywars-SPAWN ───

───Creative- SPAWN ───

SERVER TANITIM VIDEOSU(ESKIDIR!):

+ HardrcoreSurvivalGames Eklendi!
+ CS: SG Eklendi!
+ Tüm sorunlar giderildi!
+ Lag Sorunu Cözüldü

Serverimize herkezi bekleriz.
SonHükumdar

Son düzenleme:

Monkeygunner5000

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunun pvp bölümü için girdim 10dk bile dayanamadım aşırı lag var pvp sunucuda düzeltir misiniz ?

YKemal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

1. resim /warp vipmarket 2. resim /warp market. Burda vip ile oyuncu arasındaki hakların farklarını rahatlıkla anlayabilirsiniz...

Son düzenleme:

SonHukumdarTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

1. resim /warp vipmarket 2. resim /warp market. Burda vip ile oyuncu arasındaki hakların farklarını rahatlıkla anlayabilirsiniz...

Bak kardeşim şimdi bu sunucuyu biz öpücükle alıp buraya öpücükle reklam verdirmiyoruz ayda ben sunucu için 275 lira fiyat ödüyorum + buraya reklam verdiriyorum senin böyle bir şey demen benim için üzücü oldu açıkcası. Bu sunucu vip satmadan nasıl ayakta duracak? Adam VIP için para veriyor tabii ki onlara daha üstünlük vermeliyiz. Amacı bu zaten o yüzden satın alıyorlar.

YKemal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bak kardeşim şimdi bu sunucuyu biz öpücükle alıp buraya öpücükle reklam verdirmiyoruz ayda ben sunucu için 275 lira fiyat ödüyorum + buraya reklam verdiriyorum senin böyle bir şey demen benim için üzücü oldu açıkcası. Bu sunucu vip satmadan nasıl ayakta duracak? Adam VIP için para veriyor tabii ki onlara daha üstünlük vermeliyiz. Amacı bu zaten o yüzden satın alıyorlar.

Kast etmiş olduğun üstünlük ''Serverimizde viplere sınırsız para imkanı sağlanmaktadırsa'' en azından Bilgi bölümüne ekleki satışın artsın.Ayrıca diğer oyuncular içinde büyük bir haksızlık oluşturduğunu düşünüyorum.Ayrıca tek haksızlık bu değil elimde başka fotoğraflarda bulunmaktadır..

SonHukumdarTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tamam at bakalım neymiş fotoğraflar ayrıca biz viplere 20k'dan fazla para yollamıyoruz bunuda beliriyim. hiçbir şekilde sınırsız para imkanı sunmuyoruz adam aklını kullanıyor adasına onlarca farm yapıyor bu kadar basit.

burakszvevo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
dont cry kemal oynamıyorsan boş yorum yapma kötülemeye ugraşma bukadar :) hak yenmenin sonoyuncuda nekadar oldugunu bilmiyorsun adam para veriyorki öne geçmek istiyor vipide öpücükle almıyoruz malesef:) verilen ilgiyi kimse vermedigine bahse girerim .