Friedy Tekkit | Yepyeni bir Tekkit Classic Sunucusu | Ateş Network Sunar

ByCrawL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server Daha Aktifmi Gelmeyi Düşünüyorum.[DOUBLEPOST=1432408959,1432398777][/DOUBLEPOST]Bide Server FTB'mi Oldu FTB Olduysa Kayıptasınız Tekkit Daha Fazla Tutulur Türkler İçin :p[DOUBLEPOST=1432446049][/DOUBLEPOST]Behzat Abi Tekkit Classic Aç Çok Tutar Ene Azından Türkler için Pre Olmasın Bayağı Az Kişi Girer. Giriş veya Kayıt Sorunları Olmazsa Daha Makbüle Geçer Amma ve Lakin FTB(Direwolf vs...) Tarzı Açarsan Türkler Tarafınfan çok Tutmaz Bunu Söyleme Gereği Duydum çünkü herkes İyi Bir Oyun Oynayabilmesi için. 2 Mayıs Demiştin şu an 24 Mayıs :) Elinizden Geldiğince Hızlı Yaparsanız daha Makbule Geçer Saygılar veya Yapamazsanız Bir Yabancı Tekkit Classic Server Bulup(Tabi Crack :D) O Serveri İşgal Edebiliriz :)

-SilentFu

madenci01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
evet beyelr iu an türkiyede tekkit serer yok

behzat402

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
2 3 Güne Tekkit Server Açsam Kimler Gelir?

emir0361

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server Hala Açıkmı ? Açıksa Geliyorum

Oyuncu84

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben servere tıklayınca
böle bi hata çıkıyo eğer ressim görünmüyosa şöle diyiyim tıklıyorum servere bağlantı kaybedildi bağlantı sonu diyor[DOUBLEPOST=1438302704,1438263653][/DOUBLEPOST]Lütfen Yardım edin

CrafterMan24

Arduino is my life :C
En iyi cevaplar
0
Umarım bu sunucu da kapanmamıştır, gerçekten bıktım artık. Bir türlü tadıyla Tekkit Classic Multiplayer oynayamadım, hatam neydi benim :(
FairOnes vardı bir aralar, o kapandı.
Sonra AteşTekkit çıktı, ve o da kapandı.
Şimdi bu da kapanıyor, neden ya neden :(

soanek

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bu server açıkmı açık olanlar cevap verebilirmi