OnlineTURK / Faction / TabelaEnchant / PVP / BOSS >> OnlineTurk.nitrado.net

AzePvP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Saten server açmayı bilmiorsanız ve Skriptlerde Gizli Op alma komudu var ise sen neden sunucu acıyorsun ki
hayir sadece admin satmis dostum :) senin konunu ben baltalamamistim ama sen geldin bunu dedin ya vay halina (Daha foto alarken hacki kapatmagi unutuyo )

Eomer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Buildleriniz son derece kötü, bu buildlerle başkalarına laf edebilmeniz komik.

AzePvP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Buildleriniz son derece kötü, bu buildlerle başkalarına laf edebilmeniz komik.
server kapali ve laf etmek derken yorum yazdim simdi yan car acmis burda bana bulasma ? ha bide ne kotu
bizim spawnimiz gibi spawn yapabilirmisin ?

Eomer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Evet 2 katını bile yapabilecek bir yeteneğim var. Yan char dediğiniz ne ben anlayamadım ? 2012 ya da 2013ten kalma bir hesabım var. Ayrıca dediğim gibi, bu buildlerle sırf post kasmak için başkalarının konularını baltalıyorsunuz. Ya da öyle yapmaya çalışıyorsunuz. Bu sunucunun ne zaman kapanacağını tahmin eden bir arkadaş vardı, ona gerçekten güldüm. Zaten açık olsaydı da tercih edileceğini zannetmezdim.

AzePvP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
TAMAM kardesim anladim durumunu :D sunucumuz sadece acilmiyo yani admin satdi yeninde yapmadik ama acilcak hic merak etme . sana lafim yok yani kendin baltayiosun ben sadece bi oneride bulundum sen kavqaya geldin ? helal ya cok anlayisli ve kendini beyenmis insanlarla karsilasiyorum

Eomer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
1. Admin satmış ne demek, gerekli kontrolleri sağlamamışsınız ki bu da yetersiz ilgiden oluyor.
2. Yaptığın öneriyi her sunucuya yapıyorsun.
3. Kendimi beğenmiş olabilirim bir noktaya kadar, bu noktada kendimi beğenmişlikten ziyade yapabileceklerimi söyledim sana. Bu kendini beğenmişlik değildir.
4. Sunucuyu nasıl açamıyorsun onu da anlamadım. Öneri olsun, zamanında bende çok yaptım. Pluginciyi tanımıyorsan, skript plugini içerisindeki tüm dosyalara bak orada eminim ki kendini op yapma skripti mevcuttur.

Aidenbata

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
?
1. Admin satmış ne demek, gerekli kontrolleri sağlamamışsınız ki bu da yetersiz ilgiden oluyor.
2. Yaptığın öneriyi her sunucuya yapıyorsun.
3. Kendimi beğenmiş olabilirim bir noktaya kadar, bu noktada kendimi beğenmişlikten ziyade yapabileceklerimi söyledim sana. Bu kendini beğenmişlik değildir.
4. Sunucuyu nasıl açamıyorsun onu da anlamadım. Öneri olsun, zamanında bende çok yaptım. Pluginciyi tanımıyorsan, skript plugini içerisindeki tüm dosyalara bak orada eminim ki kendini op yapma skripti mevcuttur.

CaptainBRO

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benim servera reklam yapmayin demiştim ben size.

CaptainBRO

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
'malmısın' adını lütfen ağzına alma