Tekkit-Ultimate - Tekkit Classic 3.1.2- -Premium- -Turks Clan- Hepinizi Bekliyoruz!

soanek

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
zaten pre var aam girmiyo 3ünüde denedim girmiyo pre verebilecek olan varmı pls çalmam zaten bilmiyorum çalamyı teamda olabiliriz admin yardımcı olabilirmsiin skype adresim fatihmercimek123 isteyen ekleyebilir pls lütfen ardım edin

hardmuz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sakın sakın sakın girmeyin sakın server türk serveri ama adamlar hep gevur 1 tane bile türk bulamadım zaten faciton survival ve survival 2 var hep gevur var türkçe konuşyuyorum ingilizce konuş diyorum server türk swsi diyorum no diyor troll diyor mute atıyor salakmı bunlar ingilizcemde yok zaten adama cevap verdim google çevirimi kullanıyon amerika dedi salakmı la bu gevurlar zaman kaybı sakın girmeyin diğer populer gevur swlerinde bile daha fazla türk var

behzat402

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sakın sakın sakın girmeyin sakın server türk serveri ama adamlar hep gevur 1 tane bile türk bulamadım zaten faciton survival ve survival 2 var hep gevur var türkçe konuşyuyorum ingilizce konuş diyorum server türk swsi diyorum no diyor troll diyor mute atıyor salakmı bunlar ingilizcemde yok zaten adama cevap verdim google çevirimi kullanıyon *** dedi salakmı la bu gevurlar zaman kaybı sakın girmeyin diğer populer gevur swlerinde bile daha fazla türk var
Biz Serverdeyiz Turks Clanina Bakabilirsin Hergun Girmekteyiz Amacımızda O Serverde Türkleri Çoğaltmak Bu Arada Istediğin Servere Gir 2 Türkden Başka Bulamazsın! :) Biz 5 Kişiyiz Biz Online Değilken Girmişsin Yoksa Biz Her Zaman Savunuyoruz Birtek Türkleri Klana Alıyoruz

FireGhost

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konuya İndirme linkini Koysan Daha Mantıklı Olmazmıydı :D

hardmuz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Biz Serverdeyiz Turks Clanina Bakabilirsin Hergun Girmekteyiz Amacımızda O Serverde Türkleri Çoğaltmak Bu Arada Istediğin Servere Gir 2 Türkden Başka Bulamazsın! :) Biz 5 Kişiyiz Biz Online Değilken Girmişsin Yoksa Biz Her Zaman Savunuyoruz Birtek Türkleri Klana Alıyoruz
şimdi giriyorum bakalımv armısınız alırmısınız beni ?[DOUBLEPOST=1437916360,1437914095][/DOUBLEPOST]
şimdi giriyorum bakalımv armısınız alırmısınız beni ?
bak işte girdim şimdi hala türk yok !

FireGhost

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Technic Launcherden Modu Yukledım sunucuya Gırdım oynadım bi sure sonra Mod Çoktu ve şu an açmaya çalışınca hata verıyor yardım edin lutfen :D

behzat402

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Technic Launcherden Modu Yukledım sunucuya Gırdım oynadım bi sure sonra Mod Çoktu ve şu an açmaya çalışınca hata verıyor yardım edin lutfen :D
41 Mods Loaded Hatası Reinstall Yapabilirsin Yada link Veriyim Kesin Çözüm
[DOUBLEPOST=1438247327,1438247271][/DOUBLEPOST]
değişiyor da siz saat verin gireyim bida hangisi 3 tane vra survival survival 2 faction
Benim Ne Zaman Gİrdiğim Belli Olmuyo Vallahi Oyunda O Kadar Şey Yaptımki Pvpden Başka Amaç Kalmadı Bende FTB Monster Falan Giriyorum Ama Yinede Yeni Sistemler Yapıyorum Girip Baya ugraşıyorum Yani Belli Olmuyo :D[DOUBLEPOST=1438365638][/DOUBLEPOST]--------------------------------------------------------------------------------------------Yeni SÜper Bi Modpacke Başladım Bunada Devam Ediyorum Ama Onunda Modpackini Reklamını Yapcam Yine Online Bir Serverde Premium Bi Server 173 Modlu Bir Modpack Serverde PVP Var Sürekli 93 - 120 Online Arası Gidip Geliyo Modpackin Serveri Modpack Gayet Kaliteli Ama İşte PCleri Zorluyor Ama Bu Serverede Devam Edicem Bakacağız Eğer İlerlersem Onunda Reklamını Yapcam

oyakabuyaka

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Benim Ne Zaman Gİrdiğim Belli Olmuyo Vallahi Oyunda O Kadar Şey Yaptımki Pvpden Başka Amaç Kalmadı Bende FTB Monster Falan Giriyorum Ama Yinede Yeni Sistemler Yapıyorum Girip Baya ugraşıyorum Yani Belli Olmuyo :D[DOUBLEPOST=1438365638][/DOUBLEPOST]--------------------------------------------------------------------------------------------Yeni SÜper Bi Modpacke Başladım Bunada Devam Ediyorum Ama Onunda Modpackini Reklamını Yapcam Yine Online Bir Serverde Premium Bi Server 173 Modlu Bir Modpack Serverde PVP Var Sürekli 93 - 120 Online Arası Gidip Geliyo Modpackin Serveri Modpack Gayet Kaliteli Ama İşte PCleri Zorluyor Ama Bu Serverede Devam Edicem Bakacağız Eğer İlerlersem Onunda Reklamını Yapcam
Sea behzat abi azlaazın pre gg oldu o artık girememz :D[DOUBLEPOST=1438414796][/DOUBLEPOST]
bu arada o modpacki vede sw ip sini ver hele gelirim ben pc kaldırır

behzat402

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sea behzat abi azlaazın pre gg oldu o artık girememz :D[DOUBLEPOST=1438414796][/DOUBLEPOST]
bu arada o modpacki vede sw ip sini ver hele gelirim ben pc kaldırır
FTB Launcherde 3rd Thirdy Packs da TPPİ2 MODPackinde 0.1.1 Versiyonlu Bir Modpack Gayet Güzel Ama Oynadıgın Servere Bagli Güzel Olması Oynadığım Server Gercekten Harika Claimli Alanlarda PVP Yok Claimsiz Alanlarda PVP var 173 Modlu Bir Modpackde PVP Süper Banned Itemler Cok Az http://tppiserver.com/server/23/view/tppi-devcoftb-net Serverin Linki Bu Shop Falanda Var Rank Sistemi Var Ama Tekkit Classice De Devam Ediyoruz :D[DOUBLEPOST=1438416812,1438416671][/DOUBLEPOST]Tabi Birde Online Sayısı 80 In Aşşağısına İnmiyo Gayet Güzel