Türkiyede Ilk/CastleWars/EmekServer/EpicMinerNetwork/Hemen Oyna

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konusunda tek olduğu için kötü olduğunu söyleyemem ama normal survivaldan pek farkı yok bir kaç şey dışında ,daha çok farklı farklı şeyler ekleyip sunucuyu ful doldurabilirsiniz örn: spawnda oyuncular pazar kurabilsin daha çok rpg itemsle item yapın mythic mobs kullanarak baştan aşağı yeni moblar yapın normal minecraft moblarını kaldırın vs.

DarqPL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konusunda tek olduğu için kötü olduğunu söyleyemem ama normal survivaldan pek farkı yok bir kaç şey dışında ,daha çok farklı farklı şeyler ekleyip sunucuyu ful doldurabilirsiniz örn: spawnda oyuncular pazar kurabilsin daha çok rpg itemsle item yapın mythic mobs kullanarak baştan aşağı yeni moblar yapın normal minecraft moblarını kaldırın vs.[/QUOTE
Konusunda tek olduğu için kötü olduğunu söyleyemem ama normal survivaldan pek farkı yok bir kaç şey dışında ,daha çok farklı farklı şeyler ekleyip sunucuyu ful doldurabilirsiniz örn: spawnda oyuncular pazar kurabilsin daha çok rpg itemsle item yapın mythic mobs kullanarak baştan aşağı yeni moblar yapın normal minecraft moblarını kaldırın vs.
Kardeşim Sunucu zaten öyleydi ama biz kapattık survival açtık çünkü rekalmcımız yoktu yeteri kadar online alamadık . özel pazar alanlarıda vardı

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaten o şekildeyken oynadım ben daha geliştirin diyordum siz çoktan kapatmışsınız.Konuyu kapatın survival serverlere açın + reklamcı dünyanın en saçma şeyidir nasıl toplayacaktın onlineyi başka serverlerdeki insanların huzurunu bozarak mı kim bulduysa o reklamcıyı zaten... onlineyi bi kaç foruma konu açıp kendi forumunu açıp facebook grubu açıp falan toplaman gerek

DarqPL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Zaten o şekildeyken oynadım ben daha geliştirin diyordum siz çoktan kapatmışsınız.Konuyu kapatın survival serverlere açın + reklamcı dünyanın en saçma şeyidir nasıl toplayacaktın onlineyi başka serverlerdeki insanların huzurunu bozarak mı kim bulduysa o reklamcıyı zaten... onlineyi bi kaç foruma konu açıp kendi forumunu açıp facebook grubu açıp falan toplaman gerek
Reklamcı o anlamda değil zaten ben bir tek bu foruma attım ? diğer forumlara facebook sayfalarına atacak reklamcı bulamadım

vErdemSoykal

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk defa towny sunucu oynama deneyimini gerçekleştiricem daha önce hiç oynamadım :D bi ara detaylı incelemeyi düşünüyorum
birde tabelalara küfür yazıyolar. Fazla küfür (ben dahil) çoğu kişiyi rahatsız edebilir. Onlara bakarsanız sevinirim.

DarqPL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İlk defa towny sunucu oynama deneyimini gerçekleştiricem daha önce hiç oynamadım :D bi ara detaylı incelemeyi düşünüyorum
birde tabelalara küfür yazıyolar. Fazla küfür (ben dahil) çoğu kişiyi rahatsız edebilir. Onlara bakarsanız sevinirim.
Merhaba,
Sunucumuz TOWNY DEĞİL artık üzgünüm :( Towny Sunucumuz Yeterli Online Alamadığı Için Kapatıldı Ama Oradaki Itemleriniz(Editler Hariç) Yeni Açılan Survival Servere Taşında şu an Sunucumuz Survival !

nawgs

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Plugin Pack atar mısınız? Varsa