[Arşive Eklenmesi Rica Olunur]

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
server çok güzele benziyor ama foruma kayıt olamıyorum[DOUBLEPOST=1437857701,1437857660][/DOUBLEPOST]ve şu başvuruya bakınca reklam mı ne geliyo anlamadım ya :(

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
hallettim yinede teşekkürler[DOUBLEPOST=1437905709,1437901881][/DOUBLEPOST]başvurumu gönderdim hadi hayırlısı işallah kabul olur:D

NemesisX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konuşmaya direk ekibi tebrik ederek gireceğim,gerçekten üzerinde uğraşılmış,emek verilmiş bir sunucu.Nitekim böyle devam edersiniz malum Türkiye'de fazla ilgi görmüyor rpg sunucuları
Demek ki yapılabilirmiş :) tekrardan sizi tebrik ediyorum.

dickrid

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tanıtımı güzel hazırlamışsınız fakat harita aşırı derecede büyük oyuncular için büyük sıkıntı yaratır bu. Başarılar umarım emeğinizin karşılığını alırsınız ve hayal ettiğiniz yerlere gelirsiniz..

KhaosKnighTr

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Başvuruyu Yaptım Kabul Edildim Karakter Başvurusuda Yaptım Fakat Bilgileri Okurken Para Sisteminden Bişi Anlamadım Daha Açıklayıcı Olurmu Çok Karmaşık

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Önceki iki yıl açık kaldı denilen server'ın sonuna yetişmiştim. Oldukça boş olması yüzünden ilgimi kaybetmiştim ama gerçekten kaliteli bir iş çıkarmışlardı. Yeni bir server yapılacağını duymuştum ama uzun süren işler elbette 15 Ağustos tarihi verilmiş doğru mudur ?

Yrmes

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucu bu akşam 20.00'da açılıyor. Tüm oyuncularımızı açılışta görmeyi diliyoruz!

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
benim başvurum kabul oldumu ya[DOUBLEPOST=1439647332,1439647295][/DOUBLEPOST]adım andersonmaddı

valkorbit

Marangoz
En iyi cevaplar
0
benim başvurum kabul oldumu ya[DOUBLEPOST=1439647332,1439647295][/DOUBLEPOST]adım andersonmaddı
Başvurunuz red veya kabul edildiği zaman size mesaj yoluyla bildiriyoruz.Forumumuzdaki mesajlar bölümünü kontrol edin.Eğer geri dönmemişsek başvurunuz daha kontrol edilmemiştir.

NemesisX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bilgisi olmayanlar için sunucu açılmıştır başvurunuzu yapıp kabulünden sonra girebilirsiniz.

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
ben başvuruyu 2-3 hafta önce
gönderdim hala cevap yok

BlackiePie

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sheczar halen daha parayla özel rol satmakta mı ?